Μουσείο Ούζου «Ο Κόσμος του Ούζου» της Ποτοποιίας Πλωμαρίου Ισίδωρος Αρβανίτης
Ανοικτά σήμερα: Κλειστό
Αποθήκευση
Αν πατε στο Πλωμαρι πρεπει να το επισκεφθειτε

Εξαιρετική εμπειρία παρ΄όλο που ήταν ψηφιακή κατά μεγάλο μέρος λόγω του κορωνοιου Επιτέλους έγινε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
_F5625OS
Κάτι που δεν πρέπει να χάσετε από την επίσκεψη σας στο Πλωμάρι

ΕΛΕΝΗ Μ
Αθήνα, Ελλάδα

Καλοσυνάτες οι κυρίες που μας υποδέχτηκαν και μας ξενάγησαν . Πολύ φιλόξενοι άνθρωποι. Τέλεια ενημέρωση . Καλοφτιαγμένο βίντεο . Άριστη δοκιμή γεύσης . Κάτι που δεν πρέπει να χάσετε !

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, ΕΛΕΝΗ Μ
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2021

Ευχάριστοι, φιλοξενικοι και πολύ ευγενικοί οι εκπρόσωποι. Έλυσαν όλες τις απορίες μας και μας πρόσφεραν μια πολύ ευχάριστη εμπειρία.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 591apostoliav
Η κριτική έγινε: 15 Ιουνίου 2021

Φοβερή εξυπηρέτηση και ενημέρωση σε κάθε απορία μας από την κοπέλα στην υποδοχή την Μένια. Περάσαμε πολύ όμορφα. Ευχαριστούμε πολύ...

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, C8634MZ_
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2020

Εξαιρετική ξενάγηση από την υπεύθυνη του μουσείου, σε έναν πολύ όμορφο χώρο, που σε ταξιδεύει στην ιστορία του ούζου!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, axstim1976
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019

Η ξενάγηση στο Μουσείο ήταν εξαιρετική και αναλυτική! Σε ευχαριστούμε πολύ Μενια! Σίγουρα θα ξαναερθουμε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Rotsolo-3006