Μουσείο Ούζου «Ο Κόσμος του Ούζου» της Ποτοποιίας Πλωμαρίου Ισίδωρος Αρβανίτης
Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 3:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Υπέροχη εξυπηρέτηση.

Φοβερή εξυπηρέτηση και ενημέρωση σε κάθε απορία μας από την κοπέλα στην υποδοχή την Μένια. Περάσαμε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
C8634MZ_
Εξαιρετική εμπειρία

Η ξενάγηση στο Μουσείο ήταν εξαιρετική και αναλυτική! Σε ευχαριστούμε πολύ Μενια! Σίγουρα θα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019
Rotsolo-3006
Αθήνα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019

Η ξενάγηση στο Μουσείο ήταν εξαιρετική και αναλυτική! Σε ευχαριστούμε πολύ Μενια! Σίγουρα θα ξαναερθουμε!

Ευχαριστούμε, Rotsolo-3006
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική εμπειρία και ολοκληρωμένη. Η κοπέλα που έκανε την ξενάγηση είχε τις απαραίτητες γνώσεις και ήταν ευδιαθετη καθ όλη τη διάρκεια της ξενάγησης. Από τα ωραιότερα σημεία ήταν η δοκιμή του ούζου! Συνιστώ ανεπιφύλαχτα.

Ευχαριστούμε, Dimitra V
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το μουσείο και το ολόκληρο κτήριο μου έκανε μεγάλη εντόπιση! Ο ξεναγός μας τα έδειξε όλα. Ήτανε τέλεια! Και δοκιμάσαμε διαφορετικά ουζα. Thank you!!

1  Ευχαριστούμε, stefanos_kleotis
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Συγχαρητήρια για τα ποιοτικά σας προϊόντα. Στη Θεσσαλονίκη όχι μόνο τα γνωρίζουμε, αλλά είναι κ από τα αγαπημένα μας. Συγχαρητήρια για τις εγκαταστάσεις σας, καθώς κ για την ψηφιακή παρουσίαση. Είστε μπροστά!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 305elenia
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Λυπαμαι που δεν μπορώ να βαθμολογησω παραπανω.Επισκεφτηκα με την οικογενεια μου το αποστακτηριο και ακομα και η κορη μου 10 χρονων το ευχαριστηθηκε.Ψηφιακη ξεναγηση στην εισοδο και στην συνεχεια αφου φορεσεις ποδια και σκουφο περνας και ξενγησε στο χωρο απο την αποσταξη τον ελεγχο μεχρι την εμφιαλωση.Στο τέλος δοκιμαζεις τα δυο ουζα της εταιριας μαζι με το λικερ μαστιχας που σε αποτελειωνει. Και ολα αυτα με την συνοδεια πολυ ευγενικου προσωπικού που εξηγει σε μικρους και μεγαλους και σε διαφορετικες γλωσσες αν χρειαζεται το τι βλεπεις.Πριν φυγεις μπορεις να αγοράσεις απο το καταστημα αρκετα ειδη.Αξιζει τον κοπο αν βρεθείτε στο νησί

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, lampinio