A Must Boat Trip

Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2019
465vaggelist
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εκδρομή με σκάφος σε απομονωμένες παραλίες σε Πλωμάρι, Παναγιά Κρυφτη, Δροτα και Βατερά! Ο Ντίνος και η Άσπα ευγενεστατοι και πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί! Κολυμπησαμε, περιηγήθηκαμε, βγάλαμε φωτογραφίες και γευτηκαμε μοναδικούς παραδοσιακούς μαμαδιστικους μεζέδες αλλά και αναψυκτικά και ποτά πάνω στο σκάφος! Μια εμπειρία που αξίζει να ζήσετε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Katerina V
Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!Μου γνώρισαν τις ομορφιες τις Λέσβου... Το πολυτελές suv ηταν υπέροχο και ξεκούραστο! Τους ευχαριστω!! Πολλα μπράβο Γιατι στο νησί δεν υπάρχει κατι αντιστοιχο!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 465vaggelist
Η κριτική έγινε: 1 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σας ευχαριστούμε πολυ!! Περάσαμε υπέροχα. Το Πλωμάρι ήταν ένας καταπληκτικός προορισμός και ειδικά οι υπηρεσίες και η εξυπηρέτηση σας!!! Θα προσπαθήσουμε να σας ξαναρθουμε

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Vasilikikoutskoudi1
Η κριτική έγινε: 31 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το Seafari Adventure είναι ένα ταξιδιωτικό γραφείο με νέα παιδιά.Η οργάνωση,η ευγένεια ,η αγάπη για τον τόπο τους αλλά και οι γνώσεις τους πάνω στο αντικείμενο,τους κάνουν να ξεχωρίζουν.Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, maria k
Η κριτική έγινε: 31 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Από τη στιγμή που μπήκαμε στο γραφείο τους ξέραμε πως θα περάσουμε τέλεια! Άτομα θερμά και ευγενικά. Τους ζητήσαμε να φτιάξουν ένα πρόγραμμα σύμφωνα με τα δικά μας ενδιαφέροντα. Θέλαμε να συνδυάσουμε παραλία και βουνό και μας έφτιαξαν την τέλεια εκδρομή! Το αυτοκίνητο ήταν σε άψογη κατάσταση και πολύ άνετο! Στην εκδρομή μας συνόδευσε ο Ντίνος, εξαιρετικός οδηγός νιώθαμε ασφάλεια και έτσι απολαύσουμε την εκδρομή μας ακόμα περισσότερο χωρίς να ανησυχούμε για τους δρόμους η το φαγητό . Επιστευτη εμπειρία, την προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Panagiskalafatis