“Μοναδικά Υπέροχο Boutique Hotel”
Κριτική για: Lena Mare Boutique Hotel

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 4 ακόμη ιστότοποι!
Lena Mare Boutique Hotel
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2016

Εκπληκτική τοποθεσία με μοναδική θέα και απίστευτο ηλιοβασίλεμα! Το προσωπικό ιδιαίτερα ευγενικό με χαμόγελο και πάντα πρόθυμο να ικανοποιήσει κάθε μας επιθυμία.
Το δωμάτιο κυριολεκτικά πεντακάθαρο με υπέροχη θέα από το μπαλκόνι. Το πρωινό δίπλα στην πισίνα ήταν ιδιαίτερα γευστικό και πλούσιο ενώ τα χειροποίητα γλυκίσματα απλά μοναδικά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Συμβουλή: Τα γωνιακά δωμάτια έχουν υπέροχη θέα σε όλο το Ιόνιο και στην πισίνα.
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, sdaaab1982
Ο/η Michalis P, Διευθυντής Πωλήσεων του Lena Mare Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Οκτωβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας σχόλια και ελπίζουμε να να σας φιλοξενήσουμε στο ξενοδχείο μας και πάλι, προσφέροντάς σας ακόμα καλύτερη διαμονή και υπηρεσίες. Με εκτίμηση, LENA MARE

Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2016

Δεύτερη διαμονή στο Lena - Mare! Όλα ήταν υπέροχα όπως τα περιμέναμε. Το δωμάτιο ήταν εξαιρετικό με υπέροχη θέα και πολύ καθαρό. Μας άρεσε ιδιαίτερα το μοναδικά πιάτα του μπάρ της πισίνας. Σίγουρα θα το επισκεφθούμε ξανά.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Georgia G
Ο/η Michalis P, Διευθυντής Πωλήσεων του Lena Mare Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Οκτωβρίου 2016

Ευχαριστούμε για τα καλά σας σχόλια τα οποία μας παροτρύνουν να συνεχίσουμε την προσπάθεια μας και να προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλών προδιαγραμών. Θα χαρούμε να σας δούμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας την επόμενη φορά που θα επιλέξετε την Κέρκυρα για τις διακοπές σας. Με εκτίμηση, Lena Mare

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

ωραίο ξενοδοχείο . καθαρό και με αρκετά μεγάλο δωμάτιο για δίκλινο . πολύ προσεγμενοι εξωτερικοί χώροι . το προσωπικό χαμογελαστο πάντα . περάσαμε πάρα πολύ ωραία . ο χώρος του μπαρ πολύ όμορφος . είναι πολύ κοντά στο κέντρο.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Giota V

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Από τους πιο όμορφους χώρους στο νησί! Άψογη φιλοξενία και υπέροχους χώρους αναψυχής! Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Ωραίο φαγητό και το προσωπικό χαμογελαστό και εξυπηρετικό τα δωμάτια με υπέροχη θέα και λειτουργικά! Αξίζει η επίσκεψη!!!

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Eleni K

Aγαπητή Eleni K

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας,
Εδώ στο Lena Mare Boutique Hotel, προσπαθούμε όλοι για την καλύτερη δυνατή φιλοξενία των πελατών μας. Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2015

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με στοιχεία αρχιτεκτονικής που συνδυάζει την παράδοση με την καλαισθησία εγκατεστημένο σε μια τοποθεσία μοναδικής φυσικής ομορφιάς με εκπληκτική θέα! Φιλόξενο και εξυπηρετικό προσωπικό πάντοτε διαθέσιμο να εξυπηρετήσει κάθε μας επιθυμία. Το διαμέρισμα πολύ καθαρό εξοπλισμένα με όλα όσα ήταν πιθανό να χρειασθούμε. Απολαύσαμε ιδιαίτερα τους άνετους χώρους την ευρύχωρη βεράντα και το υδρομασαζ στο λουτρό. Η πισίνα και ο μοναδικός χώρος γύρω από αυτήν
προσφέρεται για πλήρη χαλάρωση και ξεκούραση. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Συμβουλή: Προτιμήστε διαμερίσματα με θέα πισίνα και θάλασσα
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, 994george

Αγαπητέ 994george,
Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια. Εδώ στο Lena Mare Boutique Hotel, όλοι μας προσπαθούμε για την καλύτερη δυνατή φιλοξενία των πελατών μας.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι!

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Αχαράβη: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
33.0 χλμ μακριά
95 κριτικές
19.5 χλμ μακριά
Corfu Mare Boutique Hotel
Corfu Mare Boutique Hotel
Νο 3 από 11 για: Κέρκυρα (Χώρα)
533 κριτικές
26.2 χλμ μακριά
Aeolos Beach Resort
Aeolos Beach Resort
Νο 1 από 9 για: Πέραμα
1.371 κριτικές
Προβολή τιμών

Lena Mare Boutique Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Lena Mare Boutique Hotel

Διεύθυνση: Αχαράβη 49081, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Ιόνια Νησιά > Κέρκυρα > Αχαράβη
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Δωρεάν πρωινό Δωρεάν στάθμευση Παιδικές δραστηριότητες (Κατάλληλο για παιδιά/οικογένειες) Μικρή κουζίνα Υπηρεσία δωματίου Σουίτες Πισίνα
Στυλ ξενοδοχείου:
2 από 19 ξενοδοχεία για: Αχαράβη
Εύρος Τιμών: 58 € - 76 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:3 αστέρων — Lena Mare Boutique Hotel 3*
Αριθμός δωματίων: 20
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Hotels.com, Booking.com και 5viajes2012 S.L.. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Lena Mare Boutique Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;