“ωραιο ξενοδοχειο”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 4 ακόμη ιστότοποι!
Lena Mare Boutique Hotel
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

ωραίο ξενοδοχείο . καθαρό και με αρκετά μεγάλο δωμάτιο για δίκλινο . πολύ προσεγμενοι εξωτερικοί χώροι . το προσωπικό χαμογελαστο πάντα . περάσαμε πάρα πολύ ωραία . ο χώρος του μπαρ πολύ όμορφος . είναι πολύ κοντά στο κέντρο.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Giota V
Ο/η Michalis P, Διευθυντής Πωλήσεων του Lena Mare Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Οκτωβρίου 2016

Ευχαριστούμε για τα καλά σας σχόλια τα οποία μας παροτρύνουν να συνεχίσουμε την προσπάθεια μας και να προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλών προδιαγραμών. Θα χαρούμε να σας δούμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας την επόμενη φορά που θα επιλέξετε την Κέρκυρα για τις διακοπές σας. Με εκτίμηση, Lena Mare

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Από τους πιο όμορφους χώρους στο νησί! Άψογη φιλοξενία και υπέροχους χώρους αναψυχής! Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Ωραίο φαγητό και το προσωπικό χαμογελαστό και εξυπηρετικό τα δωμάτια με υπέροχη θέα και λειτουργικά! Αξίζει η επίσκεψη!!!

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Eleni K

Aγαπητή Eleni K

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας,
Εδώ στο Lena Mare Boutique Hotel, προσπαθούμε όλοι για την καλύτερη δυνατή φιλοξενία των πελατών μας. Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2015

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με στοιχεία αρχιτεκτονικής που συνδυάζει την παράδοση με την καλαισθησία εγκατεστημένο σε μια τοποθεσία μοναδικής φυσικής ομορφιάς με εκπληκτική θέα! Φιλόξενο και εξυπηρετικό προσωπικό πάντοτε διαθέσιμο να εξυπηρετήσει κάθε μας επιθυμία. Το διαμέρισμα πολύ καθαρό εξοπλισμένα με όλα όσα ήταν πιθανό να χρειασθούμε. Απολαύσαμε ιδιαίτερα τους άνετους χώρους την ευρύχωρη βεράντα και το υδρομασαζ στο λουτρό. Η πισίνα και ο μοναδικός χώρος γύρω από αυτήν
προσφέρεται για πλήρη χαλάρωση και ξεκούραση. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Συμβουλή: Προτιμήστε διαμερίσματα με θέα πισίνα και θάλασσα
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
2  Ευχαριστούμε, 994george

Αγαπητέ 994george,
Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια. Εδώ στο Lena Mare Boutique Hotel, όλοι μας προσπαθούμε για την καλύτερη δυνατή φιλοξενία των πελατών μας.

Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2015

Μοναδική τοποθεσία σε ειδυλιακό φυσικό περιβάλλον με ιδιαίτερη αρχιτεκτονική που σέβεται την παράδοση. Το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν ιδιαίτερα πρόθυμο, ευγενικό πάντα με χαμόγελο έτοιμο να ικανοποιήσει κάθε μας επιθυμία. Το διαμέρισμα που μείναμε ήταν πάρα πολύ καθαρό και εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα ενω το μπάνιο διέθετε επιπλέον και υδρομασάζ! Χαλάρωση, γευστικά πιάτα και απόλαυση του τοπίου συμπλήρωσαν την διαμονή μας. Σίγουρα θα το επισκευθούμε ξανά.

2  Ευχαριστούμε, 152fillip

Αγαπητέ 152 filip

Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2015

Το διαμέρισμα μας ήταν πολύ καθαρό με μοναδική αισθητική και πλήρως εξοπλισμένο! μεγάλοι, άνετοι χώροι όπως και η βεράντα με θέα στην πισίνα και την θάλασσα! Μοναδικό ηλιοβασίλεμα που σε "ταξιδεύει". Η φιλοξενία και η εξυπηρέτηση των ανθρώπων του ξενοδοχείου μοναδική! Νοιώθεις πραγματικά σαν στο σπίτι σου! Το πρωινό ιδιαίτερα πλούσιο, σερβίρεται με εξαιρετική περιποίηση και χαμόγελο! Ο κήπος η πισίνα και το τζακούζι στον εξωτερικό χώρο υπόσχονται μοναδικές στιγμές χαλάρωσης! Ζήσαμε μια μοναδική εμπειρία.

Συμβουλή: Ολα τα διαμερίσματα είναι προσανατολισμένα και έχουν θέα στην θάλασσα! Βεβαίως τα διαμερίσματα του τ...
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
2  Ευχαριστούμε, Spyridon N

Αγαπητέ Spyridon N

Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι!

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Αχαράβη: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
33.0 χλμ μακριά
Corifo Village Hotel
Νο 5 από 19 για: Αχαράβη
120 κριτικές
Προβολή τιμών

Lena Mare Boutique Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Lena Mare Boutique Hotel

Διεύθυνση: Αχαράβη 49081, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Ιόνια Νησιά > Κέρκυρα > Αχαράβη
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Δωρεάν πρωινό Δωρεάν στάθμευση Παιδικές δραστηριότητες (Κατάλληλο για παιδιά/οικογένειες) Μικρή κουζίνα Υπηρεσία δωματίου Σουίτες Πισίνα
Στυλ ξενοδοχείου:
2 από 19 ξενοδοχεία για: Αχαράβη
Εύρος Τιμών: 59 € - 71 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:3 αστέρων — Lena Mare Boutique Hotel 3*
Αριθμός δωματίων: 20
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Hotels.com, Booking.com και 5viajes2012 S.L.. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Lena Mare Boutique Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;