“Εξαιρετικό!”
Κριτική για: Εστιατόριο Πετούσης

Εστιατόριο Πετούσης
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Η οικογένεια Πετούση για περισσότερα από 43 χρόνια γράφει τη δική της ιστορία στο κόσμο της γαστρονομίας και της παράδοσης σε αυτό τον πανέμορφο τόπο που λέγεται Κρήτη. Διατηρώντας και εξελίσσοντας τις παλιές οικογενειακές συνταγές σας προσφέρουμε μια μοναδική ευκαιρία να δοκιμάσετε την αυθεντική γεύση και ποιότητα της Κρητικής διατροφής. Χρησιμοποιούμε μόνο ντόπια επιλεγμένα πρωτογενή υλικά ανώτερης ποιότητας από τους καλύτερους παραγωγούς και κτηνοτρόφους της Κρήτης, με αυτό τον τρόπο μένουμε πάντα πιστοί στην παράδοση και τις αρχές μας με μοναδικό γνώμονα τον σεβασμό στους φιλοξενούμενους μας. Ένας πανέμορφος χώρος όπου μπορείτε να απολαύσετε υπέροχο φαγητό, ενώ τα παιδιά θα παίζουν στον παιδότοπο μας υπό την επίβλεψη εξειδικευμένου προσωπικού! Είναι χαρά μας να σας υποδεχόμαστε και να σας κάνουμε να νοιώθετε σαν στο σπίτι σας. Σας ευχαριστούμε που είστε πάντα συνοδοιπόροι μας σε αυτό το μαγικό ταξίδι της γεύσης μέσα στο χρόνο.
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό! Υπέροχο φαγητό, εξυπηρετικό προσωπικό, υπέροχο κλίμα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Σιγουρα θα το ξανα επισκεφτούμε!

Ευχαριστούμε, babametip

Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επιλέξαμε το εστιατόριο Πετούσης για μια ξεχωριστή οικογενειακή βραδιά ό,τι δοκιμάσαμε ήταν πολύ νόστιμο , οι σερβιτόροι ήταν πολύ εξυπηρετικοί και το κλίμα πολύ ωραίο .

Ευχαριστούμε, C811MM_
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Θέλαμε να περάσουμε μια ωραία βραδιά και επιλέξαμε το εστιατόριο Πετουσης. Η επιλογή μας ήταν τέλεια! Πολύ όμορφη ατμόσφαιρα, το σέρβις καταπληκτικό, και τα φαγητά που επιλέξαμε νόστιμα και πλούσια σε ποσότητα! Στο τέλος φυσικά μας κέρασαν φρούτα και λουκουμάδες με παγωτό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, genchoi599
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα με την οικογένειά μου το εστιατόριο Πετούσης.Εξαιρετικο το σέρβις από την πρώτη στιγμή. Τα φαγητά πλούσια σε ποσότητα και πολύ γευστικά. Στο τέλος ρακί φρούτα και λουκουμάδες με παγωτό κερασμενα από το μαγαζί!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 64mihalisk
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ο πλεον κατάλληλος χωρος για επαγγελματικό γευμα. Ορεκτικά και κυριως πιατα σε μεγαλες ποσοτητες σε συνδυασμό με την απίστευτη γευση εκαναν το τραπέζι μας μια ξεχωριστή εμπειρία! Πολυ αμεσο και ευγενικο σερβις.

Ευχαριστούμε, 357vasilisp

Εστιατόριο Πετούσης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αμμουδάρα, Νομός Ηρακλείου

Εστιατόριο Πετούσης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!