“Δεν θα το συνιστούσα”

Εστιατόριο Πετούσης
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εν όψη καραντίνας και όσων συμβαίνουν τον τελευταίο χρόνο, για πρώτη φορά αποφάσισα τέτοιες μέρες να μην μαγειρέψω στο σπίτι και είπαμε να παραγγείλουμε, να στηρίξουμε και μια επιχείρηση μιας κ είναι τόσο δύσκολα τα πράγματα και γι αυτούς, να νιώσουμε και εμείς σαν να βγήκαμε να φάγαμε εξω(έστω και λίγο) όμως πραγματικά δεν θα ξαναγίνει. Το μετάνιωσαμε τόσο πολύ. Είμαστε 2 άτομα, πήραμε λίγα πράγματα, μια μακαρονάδα του ψαρά, καλαμαράκια και γαρίδες σαγανάκι. Σε γενικές γραμμές δεν ήταν καλά όμως αυτό με το οποίο πάθαμε "εγκεφαλικό" ήταν οι γαρίδες σαγανάκι. Κόστιζε 7,5 € και πραγματικά παιδιά ήταν άδειο το μπολακι. Δεν το πίστευα όταν άνοιξα το πακέτο, λέω πλάκα μας κάνουν, κάπου τους έπεσε το υπόλοιπο στον δρόμο. Επίσης σου έχουν να επιλέξεις ένα "κέρασμα" ανάμεσα σε αναψυκτικό κ γλυκό κ εμείς διαλέξαμε το γλυκό.
Ε μαντέψτε, δεν ήρθε ΠΟΤΈ. Σκέτη απογοήτευση, λυπάμαι πάρα πάρα πολύ διότι πάντα προσπαθώ να δικαιολογώ και δεν είμαι καθόλου αυστηρή, ούτε κάνω κριτικές στα μαγαζιά αλλά λυπάμαι γτ είναι δύσκολες εποχές και ο κόσμος όταν αποφασίζει να σου δώσει κάποια λεφτά πρέπει να τον σέβεσαι κ να τον εξυπηρετείς ανάλογα. Εύχομαι στους υπόλοιπους να μην ξαναγίνουν τέτοια λάθη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, aggelikigreece94

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2021

Εν όψει καραντίνας παραγγείλαμε διαφορά ένα απόγευμα κόστος 160€ για ντελίβερι και δεν μας τα έφεραν μέχρι Αλικαρνασσό με δικαιολογία ότι έχουν οριοθέτηση μέχρι το λιμάνι και έπρεπε να πάμε στο λιμάνι να τα πάρουμε. Τα ακυρώσαμε για ευνόητους λόγους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, mirantak2021
Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2020

Μέτρια πράγματα ωραίος παιδότοπος φυσιολογικές τιμές γρήγορο σέρβις αλλά όχι και τόσο γευστικά τα φαγητά

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Travel57732347154
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020

Πληθώρα επιλογών στο μενού, προσεγμένα στο μαγείρεμα τα φαγητά, ποιοτικά υλικά στα παραδοσιακά πιάτα, γρήγορη εξυπηρέτηση, καθαρός&άνετος χώρος τραπεζιών και WC και όλα αυτά σε λογικές τιμές.

1  Ευχαριστούμε, 934michailf
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020

Οι περισσότεροι σερβιτόροι ειναι αγενέστατοι μεταξύ τους , πολλές φορές προσβάλουν ο ένας τον άλλον εν ώρα σέρβις.Μέτριο φαγητό , χωρίς κάτι ιδιαίτερο .

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, 686paraskevit

Εστιατόριο Πετούσης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αμμουδάρα, Νομός Ηρακλείου

Εστιατόριο Πετούσης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!