“Φανταστικό φαγητό”
Κριτική για: Fjallpuben

Fjallpuben
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαΐου 2015

Από τις 4 ημέρες που φιλοξενήθηκα στο Are μόνο μια φορά έφαγα έξω και αυτή ήταν στο Fjallpuben.
Μου έκαναν το τραπέζι οι φίλοι μου που μας φιλοξένησαν. Εξαιρετικό και ποιοτικό φαγητό βασισμένο σε πολύ καλές πρώτες ύλες. Φάγαμε ψάρια και σαλάτες και ήπιαμε κρασί.
Άψογο και γρήγορο service από το προσωπικό. Αν και δεν πλήρωσα εγώ, είδα ότι οι τιμές ήταν υψηλές, αλλά πιστεύω διακαιολογείται από τον χαρακτήρα του καταστήματος.
Μια εξαιρετική πρόταση για ποιοτικό φαγητό.

Ευχαριστούμε, manos s

Η κριτική γράφτηκε 24 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2017

Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Fjallpuben: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Fjallpuben: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!