Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018

Ξεκινήσαμε για μια ορεινή εμπειρία στα Τζουμέρκα Επιλέξαμε το κεφαλοχώρι Πράμαντα για τις εξορμήσεις μας στην περιοχή και από τις περιγραφές αποφασίσαμε να μείνουμε στο ξενοδοχείο Anavasis 1.5χιλιόμετρα από το κέντρο του χωριού. Η επιλογή μας μας αποζημίωσε. Ολα ήταν τέλεια. Ο Αγγελος και η Ντίνα μας υποδέχθηκαν και μας φιλοξενησαν άψογα. Η υποδομή, οι εγκαταστάσεις, η εξυπηρέτηση δεν μπορουν να περιγραφούν με λόγια, πρέπει να το ζήσεις από κοντά και πιστέψτε με αξίζει. Ολες τις εποχές του χρόνου

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, LeonidasP64
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018

απλά ο τέλειος ορεινός ξενώνας!!!!
Τέλεια δωμάτια, τέλειες εγκαταστάσεις, τέλειο πρωϊνό, θέα,
όλα τέλεια και λίγα λέω!!!!
πάνω από όλα οι ιδιοκτήτες απίστευτοι και μας έκαναν και αισθανθήκαμε
σαν το σπίτι μας, απλοί και αληθινοί!!! Φυσικά και θα ξαναπάμε με την πρώτη ευκαιρία!! ιδανική η τοποθεσία του..
ευχαριστούμε για όλα..
η περιοχή με τα αξιοθέατά και τις πεζοπορικές διαδρομές απίστευτη..

Συμβουλή: όλα τα δωμάτια εξαιρετικά!!!
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, xaxoulis
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ξεκινάμε με την τοποθεσια που είναι απλά εξαιρετική όσον αφορά τη θέα τριγύρω. Από τις καλύτερες που έχω δει σε ελληνικό ορεινό προορισμό.
Το δωμάτιο ήταν άνετο ζέστο με άνετο κρεβάτι. Το λομπι από τα πιο όμορφα που έχω δει κυριολεκτικά για φωτογραφίση ενώ η καμινάδα του τζακιού έργο τέχνης.
Το σπα δεν ήταν σε λειτουργία και έπρεπε να ζητήσεις για να στο ανοίξει ο ιδιοκτήτης που έκανε με προθυμία.
Το πάρκινγκ υπαίθριο άνετο σε εσωτερική αυλή.
Το πρωινο ικανοποιητικό όχι το καλύτερο που έχω φάει αλλά ικανοποιητικό θα μπορούσε να έχει περισσότερα παραδοσιακά προϊόντα.
Το μπάνιο μύριζε κάτι πολύ έντονο το οποίο μετά από λίγο γινόταν αφόρητο.
Οι ιδιοκτήτες ευγενέστατοι και στα σίγουρα θα το ξανά προτιμήσω όπως και να έχει.
Από τα τίμια ξενοδοχεία που αξίζουν τα χρήματα τους και που με μικρές αλλαγές μπορούν να γίνουν διαμαντια.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, mixakick
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018

Κοντά στο χωριό,δίπλα στα σύννεφα , θέα στα βουνά που μου θύμισε Αυστρία , πάρκινγκ μέσα σε αυλή , πεντακάθαρα δωμάτια, ζεστά όλη την ημέρα , έναν σκύλο που είναι σαν άνθρωπος ( Άρτεμις το όνομα της) το πρωινό φτιαγμένο απο την Κα Κωνσταντίνα με μεράκι σαν να προσέχει τα παιδιά της.Όλα τα τραπέζια είναι απο ξύλο απίστευτα δουλεμένο απο τον Κο Άγγελο, όσο για το ντεκόρ και τα λοιπα στον χώρο απο τα σαλόνια όσο και στην αυλή είναι μιά ζωγραφιά. Η γυναίκα μου τό λάτρεψε ....και αυτό απο μόνο του είναι ένας λόγος να ξαναπάω.....αξίζει πραγματικά να το προτείνω για όλους που τους αρέσει να περνούν καλά....όσο για το κόστος το λιγότερο ....για την αξία του.....

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Nikos G
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018

όμορφο ξενοδοχειο, μεσα στη φυση, με υπέροχη θεα. Γενικά ένα πολύ φιλικο περιβάλλον, με καλη εξυπηρετηση που σε κανει να νιώθεις σαν στο σπιτι σου. πολύ καλα και τα δωματια με ανετο στρωμα για καλο υπνο (βασικο).

• Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Alex R