Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μέρος παραμυθένιο! Απομονωμένο .. όπως αρμόζει στην covid εποχή!
Υπέροχη αισθητική, μαγικό τοπίο, καφές Ipanema γιαυτούς που ξέρουν ! Αξίζει κάθε χιλιόμετρο ! Δεν γνώριζω για διαμονή αλλα ο καφές και οι υπέροχες πίτες βρίσκονται σε άλλο επίπεδο!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, EffieStak
Ο/η Reservation Depart, Ιδιοκτήτης του Ορίζοντες Τζουμέρκων, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή κυρία Έφη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο θερμά σας λόγια και την τόσο όμορφη αξιολόγηση των εγκαταστάσεων και των υπηρεσιών των Οριζόντων. Μας ικανοποιεί ιδιαίτερα που απολαύσατε τη παραμονή σας και τα προιόντα μας και ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε ξανά και να σας προσφέρουμε τις υπηρεσίες μας.

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2020

Πρόκειτε για ένα μικρό 5άστερο ξενοδοχείο με 12 δωμάτια μόνο, το οποίο δεν περιμένεις να βρεις σε μια τέτοια περιοχή.
Η θέα από τους κοινόχρηστους χώρους κόβει την ανάσα. Μπορείς να παίρνεις πρωινό ή γεύμα, να πίνεις τον καφέ ή το ποτό σου, με θέα τα Τζουμέρκα.
Η κουζίνα είναι εξαιρετική και σίγουρα μια πολύ καλή επιλογή, καθώς στα γύρω χωριά δεν υπάρχουν ταβέρνες και εστιατόρια αξιώσεων.
Οι άνθρωποι του ξενοδοχείου είναι ευγενέστατοι.
Στη γύρω περιοχή υπάρχουν μονοπάτια για πεζοπορίες για τα οποία μπορείτε να ενημερωθείτε από τη reception. Προτείνω το μονοπάτι του νερού και του δάσους που βγάζει στο καταφύγιο Πραμάντων, και από έκεί άλλο μονοπάτι, βγάζει στη Μονή Αγ. Παρασκευής.
Higly reccomended.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, GreekLuxuryTraveler
Ο/η Reservation Depart, Ιδιοκτήτης του Ορίζοντες Τζουμέρκων, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια και την όμορφη αξιολόγηση του καταλύματος, του προσωπικού και των υπηρεσιών του. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τη παραμονή σας μαζί μας και εκτιμούμε ειλικρινά το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία της διαμονής σας στους Ορίζοντες.
Είμαστε στη διάθεση σας όποτε θελήσετε να σας υποδεχτούμε ξανά καθώς η περιοχή έχει πληθώρα διαδρομών, πέρα αυτών που πολύ σωστά θέσατε ως προτεραιότητα, για να εξερευνήσετε.

Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εχουμε επισκεφτεί το ξενοδοχείο στο παρελθόν και το ειχαμε λατρέψει! Έτσι επιστρέψαμε για δύο βραδιά! Το προσωπικό πολύ φιλικό, ειδικότερα η κυρία που εξυπηρετεί στο πρωινό. Η θέα από το σαλόνι μοναδική. Τα φαγητά πολύ νόστιμα. Το μόνο που δεν απολαύσαμε ηταν η εσωτερική πισίνα καθώς λόγο COVID ήταν κλειστή! Ελπίζουμε την επόμενη φορά να μπορέσουμε να την επισκεφτούμε. Σας ευχόμαστε καλό χειμώνα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, mariak877
Ο/η Reservation Depart, Ιδιοκτήτης του Ορίζοντες Τζουμέρκων, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή κυρία Μαρία,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και τη θερμή αξιολόγηση του καταλύματος μας. Οι πελάτες που μας τιμούν κατ'επανάληψη με τη παρουσία τους, μας προσφέρουν ιδιαίτερη χαρά και ικανοποίηση. Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε και αυτή τη φορά τις υπηρεσίες μας και ευχόμαστε να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχτούμε ξανά, με όλες τις υπηρεσίες μας διαθέσιμες ας ελπίσουμε.

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Ενα υπέροχο ξενοδοχείο σε ένα υπέροχο περιβαλλον.Η θέα απο το κεντρικό μπαλκόνι του ξενοδοχειου απλα μαγική.Το προσωπικό άψογο.Τα δωμάτια καθαρα και πολύ όμορφα διακοσμημένα.Το μόνο μειον ήταν το πρωινό.Δεν ήταν πρωινό πεντάστερου.Και πάλι όμως εσωζε την κατάσταση η ευγενέστατη κυρία που εξυπηρετούσε στον μπουφε.Γενικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη.Απο ωραιότερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, kellypapani
Ο/η Reserv Depart, Ιδιοκτήτης του Ορίζοντες Τζουμέρκων, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή κυρία Κέλλυ,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα καλά σας λόγια και την όμορφη αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας και των υπηρεσιών του. Εκτιμούμε ειλικρινά το χρόνο που διαθέσατε να μας αξιολογήσετε και να μοιραστείτε την εμπειρία της διαμονής σας στην πλατφόρμα του TripAdvisor.
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη πάντα τις επισημάνσεις των πελατών μας οι οποίες σκοπό έχουν να βελτιώσουν τις υπηρεσίες μας για να τους προσφέρουμε μια αρτιότερη εμπειρία διαμονής και το ίδιο ισχύει και με τις δικές σας.
Ελπίζουμε να μας δοθεί ξανά η ευκαιρία να σας υποδεχτούμε στο κατάλυμα μας και να σας προσφέρουμε τις υπηρεσίες μας.

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικοι οι χωροι του δεν μειναμε σε αυτο αλλα επισκεφτηκαμε το εστιατοριο του 2 φορες το οποιο ειναι απιστευτο (το καλλιτερο εστιατοριο στην περιοχη και απο καλλίτερα γενικα)και ειδικα ο κυριος που σερβιρει.Σας ευχαριστουμε.

Ευχαριστούμε, 165panagiotisk
Ο/η Reserv Depart, Ιδιοκτήτης του Ορίζοντες Τζουμέρκων, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ κύριε Παναγιώτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τις υπηρεσίες του εστιατορίου μας. Όλες μας οι προσπάθειες επικεντρώνονται στο να προσφέρουμε στους πελάτες τοπικά προιόντα και συνταγές και μας ικανοποιεί που αυτό αναγνωρίζεται απο τους πελάτες μας.
Ευχόμαστε να έχουμε τη χαρά να σας δεχτούμε ξανά στο κατάλυμα μας στο μέλλον και να απολαύσετε τις υπηρεσίες μας.