“Τρελή γαρίδα και όχι μόνο!! ”
Κριτική για: Τρελή Γαρίδα

Τρελή Γαρίδα
Κουζίνες: Θαλασσινά
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Δεν ξέρω για τις γαρίδες γιατί δεν δοκίμασα, αλλά σαν την ψητή σουπιά και το καλαμάρι δεν έχω φάει ωραιότερα πουθενά! Το μαγαζί μας το πρότεινε ένας ντόπιος Πρεβεζανος αν και πιο πριν το είχα βρει από αναζήτηση στο TripAdvisor. Φάγαμε μια σουπιά, ένα θραψαλο καλαμάρι δύο Χταπόδια μια πατάτες και μπόλικο τσίπουρο ντόπιο και αυτό και πληρώσαμε 4 άτομα 50ε!Θα ξαναπάω Πρέβεζα και σίγουρα ξανά στην ΤΡΕΛΗ ΓΑΡΊΔΑ!

Ευχαριστούμε, KarlitaRio

Πήγαμε κατά τη διάρκεια των διακοπών μας στη Πρέβεζα. Εξαιρετικό φαγητό, καλό σέρβις αν και ήταν γεμάτο το μαγαζί. Μόνο η γαριδομακαρονάδα του είναι ένας σημαντικός λόγος να το επισκεφτείς!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, LenaF1996

Όμορφη η τοποθεσία του μαγαζιού, εξυπηρετικοί οι εργαζόμενοι. Είναι πολύ καλό για θαλασσινά και ψάρια, ενώ δεν θα έλεγα ότι είναι το δυνατό τους σημείο τα κρεατικά.

Ευχαριστούμε, Nikoleta262
Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερες ψητές γαρίδες, τρομερό γεμιστό καλαμάρι... Απλά το σέρβις έχει πολύ πρόβλημα... Πρώτα μας έφεραν το φαγητό, μετά τα νερά,.μετά το ψωμί και τελος τα μαχαιροπίρουνα

14  Ευχαριστούμε, constantinos_off
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καιρό ηθελα να γραψω τη κριτικη αυτη. Συστάσεις για το μαγαζί δεν χρειάζονται, ολος ο νομός το ξερει ως ενα απο τα καλύτερα στην Πρεβεζα. Πέρα από το φοβερά προσεγμένο φαγητό και την ικανότητα τους για αρτια εξυπηρέτηση όσο γεμάτοι κόσμο και να είναι, ειδική βαρύτητα και ενα Μεγάλο Ευχαριστώ στους ανθρώπους του καταστήματος. Ήμασταν 3 παρέες και ένας από εμας χρειάστηκε επειγόντως ιατρική βοήθεια, ΑΜΕΣΩΣ οι υπάλληλοι του καταστηματος κινητοποιηθηκαν, τρέχοντας στα στενά και γεμάτα κόσμο σοκάκια ανοιγοντας δρόμο προς τη πλατεία με το ρολοι οπου μας περίμενε το ασθενοφόρο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, agapockee

Τρελή Γαρίδα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πρέβεζα, Περιοχή Πρέβεζας

Τρελή Γαρίδα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.