“Νοστιμο και ποιοτικο φαγητο”
Κριτική για: Το Ρεμπέτικο Στέκι

Το Ρεμπέτικο Στέκι
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο εξαιρετικο, το προσωπικο αψογο, σε ενα απο τα πιο κεντρικα μερη της Πρεβεζας. Μεριδες ικανοποιητικες και τιμες φυσιολογικες

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, 996xaram

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ευγενική και φιλική εξυπηρέτηση, καλομαγειρεμένα φαγητά. Εμείς πήραμε σαρδέλες ψητές, χταπόδι ψητό και καλαμαράκια. Ήταν όλα πολύ καλά. Το επιδόρπιο (καρπούζι καταρχήν και μετά παγωτό καϊμάκι με βύσσινο) που μας κέρασαν ήταν μία εντυπωσιακή έκπληξη.
Συνιστάται.

1  Ευχαριστούμε, spyrosk876
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Με το καλωσόρισμα νιώθεις οικεία. Το προσωπικό που πλαισιώνουν το μαγαζί είναι ευγενικό, εξυπηρετικό.Το μενού τίμιο και οι τιμές επίσης. Εξαίσια η σαρδέλα που προσφέρει το κατάστημα σαν καλωσόρισμα μαζί με τσίπουρα κι. Παρήγγειλα και 1 κιλό για να το πάρω μαζί μου στα 10 ευρώ,προσεγμένο το πακέτο μεταφοράς. Όλα πολύ όμορφα. Και γύρω στις 19.00 φυσάει και μαιστρος με αποτέλεσμα να το κάνει πιο ιδανικο όλο το σκηνικό.

1  Ευχαριστούμε, efi v
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο μαγαζί που φάγαμε στην Πρέβεζα! Με κέρασμα γαύρο μαρινάτο στην αρχή, καρπουζάκι στο τέλος και παγωτό για σβήσιμο!
Φοβερά τα κρέατά του! Τρομερά φρέσκα καλαμαράκια και υπέροχο πετάλι! Το προσωπικό εξυπηρετικότατο, χαμογελαστό και ευγενικό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Theodosis K
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2021

Από τα καλύτερα μαγαζιά για φαγητό στην Πρέβεζα. Σε πολύ ωραια τοποθεσία, μέσα στον πεζόδρομο , το προσωπικό παρα πολύ ευγενικό και το φαγητό υπέροχο !! Στην αρχή πριν καν να παραγγείλουμε μας έφεραν κερασμένο τσίπουρο και γαύρο μαρινάτο για μεζέ και στο τέλος του φαγητού μας έφεραν φρούτο και στην συνέχεια παγωτό.
Πολύ σωστοί επιχειρηματίες !!

2  Ευχαριστούμε, Flora_chrys

Το Ρεμπέτικο Στέκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πρέβεζα, Περιοχή Πρέβεζας

Το Ρεμπέτικο Στέκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!