“ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ”
Κριτική για: Ambassador

Ambassador
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021

Μια νέα εξαιρετική πρόταση για φαγητό στην Πρέβεζα. Ο χώρος φανταστικός το προσωπικό φιλικό και ευγενικό το μενού με μεγάλο ενδιαφέρον και καλή λίστα κρασιών.
Από τα πρώτα συνιστώ την ποικιλία μπρουσκετες αλλα και ότι άλλο πήραμε ήταν γευστικό. Στα κυρίως δεν μείναμε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι δοκιμάσαμε ψαρονέφρι με πουρέ γλυκοπατάτας το οποίο ήταν υπερβολικά στεγνό αλλά γευστικό και τόνο με φάβα με μελανι σουπιάς μετρια εκτελεσμενο. Σιγουρα θα επισκεφτούμε πάλι το μαγαζί γιατί παίζει μόνο του σε αυτή την κατηγορία φαγητου σε ολη την Πρεβεζα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, mikx2014

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2021

Σε μια πανέμορφη αυλή, όμορφα διακοσμημένη και με υπέροχη μουσική..δοκιμασαμε πεντανόστιμα πιάτα! Το προσωπικό ήταν επίσης πολύ ευγενικό! Όλα ήταν υπέροχα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Eviiro
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2021

Πανέμορφος χώρος με εκλεπτυσμένο γούστο...
Νόστιμο φαγητό.
Πολύ καθαρά.
Εξαιρετικό προσωπικό. Ευγενικό. Με πλήρη ανταπόκριση.
Keep going...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, elenim207
Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα καινούργιο εστιατόριο στην πόλη της ΠΡΕΒΕΖΑΣ το οποίο έχει δώσει ένα φρέσκο αέρα στην περιοχή . Επισκεφτήκαμε το μέρος αρκετές φορές το καλοκαίρι και αυτό που μπορώ να πω είναι ότι το φαγητό είναι εξαίσιο ειλικρινά . Και εγώ και η παρέα μου μείναμε παρά πολύ ευχαριστημένοι όλες τις φορές που δειπνήσαμε εκεί . Υπέροχο φαγητό φανταστικό σέρβις και πανέμορφος χώρος . Εάν βρεθείτε στην πόλη της ΠΡΕΒΕΖΑΣ δοκιμάστε το και δεν θα χάσετε . Θα πάτε και θα ξαναπάτε και θα ξαναπάτε τόσο καλό εστιατόριο είναι . Συνεχίστε την σπουδαία δουλειά.

2  Ευχαριστούμε, AndreasLamkai23
Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2020

Ο χώρος είναι πολύ όμορφος με ωραία μουσική και καταπληκτικό φωτισμό, γενικά η αυλή είναι σαν παραμυθένια. Το προσωπικό ευγενέστατο και χαμογελαστό, ξέρουν τα πάντα για τα πιάτα και μπορούν να βοηθήσουν στην επιλογή φαγητού και κρασιού. Επισκεφτήκαμε το μαγαζί στην επέτειο του γάμου μας, τον Σεπτέμβρη. Πήραμε τον τόνο με πουρέ φάβας και το λαυράκι με πουρέ κουνουπίδι και τζίντζερ-αν θυμάμαι καλά-και ήταν και τα δύο φανταστικά ψημένα και πεντανόστιμα. Το ίδιο νόστιμη ήταν η σαλάτα με τον σολωμό και οι μπρουσκέτες, όπως και το τσιζκέικ. Οι μερίδες ήταν μεγάλες και το κρασί πολύ ωραίο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα και εμείς οι ίδιοι θα ξαναπάμε σίγουρα, το φαγητό εκεί μας έφτιαξε τη διάθεση!!

2  Ευχαριστούμε, tzenaki_em

Ambassador: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πρέβεζα, Περιοχή Πρέβεζας

Ambassador: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!