Η κριτική γράφτηκε 23 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θα αναφερθώ μόνο στα δωμάτια μιας και ήταν το βασικό του μειονέκτημα...
Ήταν από την μια ευρύχωρα και με εξαιρετική θέα αλλά όχι καθαρά...
Τα χαλιά στο πάτωμα ήταν τρομερά βρώμικα κάτι που με αηδιάζει πολύ...
Επιπλέον στους τοίχους περπατούσαν κάποια έντομα ( χωρίς να έχουμε ανοίξει την μπαλκονόπορτα)... Εκτός από αυτό το βασικό όλα τα άλλα ήταν θαυμάσια!!

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, _eleni_d_mita
Ο/η Amalia_Hotels, Γενικός Διευθυντής του Margarona Royal Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Ιουλίου 2018

Aξιότιμε πελάτη,

Ευχαριστούμε για την κριτική που γράψατε για το Margarona Royal Hotel στην Πρέβεζα.

Ειναι δυσαρεστο που επισκεφτήκατε το ξενοδοχείο μας , λιγο πριν την ετήσια ανακαίνιση του, όπου άλλαξαν τα χαλιά σε όλα τα δωμάτια και έγινα πολλες άλλες αλλαγές, ώστε το ξενοδοχείο μας να είναι στην εντέλεια! Όσο για την καθαριότητα, φροντίζουμε ιδιαίτερα να κραταμε τα δωμάτιά μας καθαρά και λυπούμεθα πολύ για τα συμβάντα που περιγράφετε, τα οποία και ερευνούμε.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευχαρίστηση να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο Margarona Royal Hotel και να σας αφήσουμε μια πολύ πιο όμορφη ανάμνηση.

Διευθυντής Λειτουργίας & Ποιότητος

Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο παρα πολυ κοντά στην πόλη - λιγο παλιο αλλα παντα μια χαρα. Ο γενικός διευθηντης παρα πολυ καλός και εξυπηρετικός! Το πρωινό θελει προσοχη αλλα οκ πηγαμε χειμώνα. Το δωμάτιο που είχα είχε θεα θαλασσα και την πόλη. Θα ξαναπάω και το προτείνω.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Cbrous
Ο/η Amalia_Hotels, Γενικός Διευθυντής του Margarona Royal Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Μαρτίου 2018

Αξιότιμε πελάτη,

Ευχαριστούμε για την κριτική που γράψατε για το Margarona Royal Hotel.

Μας χαροποίησε το γεγονός ότι η διαμονή σας ήταν ευχάριστη και ελπίζουμε να σας δούμε ξανά στο Margarona Royal στο μέλλον.

Διευθυντής Λειτουργίας & Ποιότητας

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε προσφατα το ξενοδοχειο. Δεν ηταν πολυ καθαρο. Επρεπε να βαλουμε μπλουζα στο μαξιλαρι για να κοιμηθουμε. Ειχε γαμο το βραδυ και την αλλη μερα στο πρωινο τα τραπεζομαντηλα δεν ειχαν προλαβει να τα αλλαξουν και ηταν λερωμενα και ο χωρος καθαριζοταν εκεινη τη στιγμη. Σχετικα ωραιο το πρωινο

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Anna K
Ο/η Amalia_Hotels, Γενικός Διευθυντής του Margarona Royal Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Οκτωβρίου 2017

Αξιότιμε πελάτη,

Κατ αρχάς ευχαριστούμε που αφιερώσατε λίγο χρόνο να γράψετε την κριτική σας για το Margarona Royal Hotel.

Σχετικά με τον ιματισμό μας θα θέλαμε να σας αναφέρουμε ότι τηρούμε σχολαστική καθαριότητά αλλά και ανανέωση των λευκών ειδών κάθε χρόνο. Μοναδικός μας στόχος είναι η εξυπηρέτηση του πελάτη μας με ποιοτικές υπηρεσίες. Ηκαθαριότητα είναι πρωταρχικό μέλημα μας, γι’ αυτό ερευνούμε το συμβάν που αναφέρετε, γιατί οπωσδήποτε είναι μεμονωμένο και φυσικά λυπούμαστε γι’ αυτό. Ο χώρος των δεξιώσεων καθαρίζεται πάντα στο τέλος της εκδήλωσης και ποτέ μπροστά στον πελάτη, ιδιαιτέρως κατά τη διάρκεια του πρωινού. Η επίπλωση και τα λινά των δεξιώσεων και των πρωινών είναι διαφορετικά, καθώς στις δεξιώσεις χρησιμοποιούμε λινά ενώ στα πρωινά μας σουπλά.
Θέλουμε να ελπίζουμε ότι θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Margarona Royal Hotel στο μέλλον.

Director of Operations & Quality

Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2017

Είναι ένα πολύ καλό ξενοδοχείο. Συνδυάζει τιμή και παροχές. Το πρωϊνό είναι πλήρες και για όλα τα γούστα. Εκείνο όμως που το κάνει εξαιρετικό είναι το προσωπικό. Το βράδυ είναι ήσυχο, εκτός βέβαια άν έχει κάποια εκδήλωση. Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι.

Συμβουλή: Όσα δωμάτια βλέπουν στην πισίνα έχουν υπέροχη θέα
  • Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ksoul1
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είχε εξυπηρετικότατο προσωπικό,όμορφα δωμάτια, με υπέροχη θέα και ένα υπερπολυτελέστατο πρωινό με άπειρα καλούδια για να φας...
Αν εξαιρέσουμε κάποια πράγματα που πρέπει να αλλάξουν λόγο παλαιότητας το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Eva V
Ο/η Amalia_Hotels, Γενικός Διευθυντής του Margarona Royal Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Σεπτεμβρίου 2017

Αξιότιμε πελάτη,

Ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να γράψετε μια κριτική για το Margarona Royal Hotel.

Είμαστε ικανοποιημένοι που η διαμονή σας ήταν ευχάριστη και θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι στο πλαίσιο της ετήσιας ανακαίνισης του ξενοδοχείου το φθινόπωρο, θα ανανεωθούν ότι υλικά είναι φθαρμένα. Έτσι, ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα στο Margarona Royal για να απολαύσετε και πάλι τη διαμονή σας χωρίς τίποτα το αρνητικό!

Αργύρης Νταουλιάρης
Director of Operations & Quality