“Απόλαυση για κάθε μερα”
Κριτική για: Οι Απαράδεκτοι

Οι Απαράδεκτοι
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε πάρα πολύ ευχάριστα με τέλειες γεύσεις και πολύ ευγενικό προσωπικό. Φάγαμε θαλασσινά και κρεατικά και δεν μας έλειψε τίποτα.

Ευχαριστούμε, Gabi S

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

επισκεφτήκαμε με την παρέα μου το μαγαζι διότι μας το ειχαν συστήσει.ο χώρος πολυ καλός,επαγγελματική εξυπηρέτηση απο όλους τους υπαλλήλους.προτείνω ανεπιφύλακτα όντας μάγειρας τους γευστικοτατους μεζέδες και τα ολόφρεσκα ψαρικά.οι τιμές σε πολύ λογικά πλαίσια.value for money για εμένα.αξίζει να το επισκεφτείτε.

Ευχαριστούμε, giannisxag
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαγητο.εξαιρετικη περιποιηση.ομορφα διακοσμημενο μαγαζι και πολυ καλες τιμες.το συνιστω!!!

Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ηταν η καλυτερη επιλογη.οι τιμές ανεπαναλυπτες.το προσωπικο ευγενεστατο και το φαγητο του υπεροχο!ποιοτητα κρεατα και ψαρικα.με το γλυκοξινο κοτοπουλο να με κερδιζει, και τις απιστευτες πατατες ογκρατεν!τα παιδια καταευχαριστηθηκαν το μερος.και φυγαμε ολοι ενθουσιασμενη και με τηνυποσχεση να ξαναπαμε

1  Ευχαριστούμε, kostas v
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό σε πολύ καλό περιβάλλον . Πήγα με την οικογένεια και τους φίλους μου και ανυπομονώ να ξανά πάω .

Ευχαριστούμε, Maria K

Οι Απαράδεκτοι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πρέβεζα, Περιοχή Πρέβεζας

Οι Απαράδεκτοι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;