“Νόστιμο φαγητό”

Δεν υπάρχει διαθέσιμη φωτογραφία
Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Pizza Venezia

Η πιτσαρία έχει πολύ νόστιμες πίτσες, σαλάτες αλλά και άλλα πιάτα. Ήταν όλα πολύ νόστιμα και το μαγαζί σε πολύ κεντρικό σημείο.

Ευχαριστούμε, Nikoleta262

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2019

Θα είμαι αυστηρός. Και θα το κάνω αυτό γιατί ξέρω τι έτρωγα παλιά και για πολλά χρόνια από την Venezia. Ήταν κάποτε η αγαπημένη μου πιτσαρία στην περιοχή. Όχι πια. Ένα πιάτο που λάτρευα ήταν το σνίτσελ Βενετσια με κρέμα γάλακτος και μανιτάρια. Τις τελευταίες φορές που το πήρα ήταν επιεικώς απαράδεκτο. Ελπίζω την επόμενη φορά να ξαναδώ την γεύση και την ποιότητα που ήξερα και να αναγκαστώ να αναθεωρήσω την κριτική μου

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Tolis D
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Delivery ,αρκετά γρήγορα,η πίτσα ήταν σχεδόν καυτή ,η τιμή χαμηλή και ποιότητα πολύ καλή !
Ως ατομική ήταν αρκετή για τα 6 κομμάτια που είχε ,με τα τέσσερα που έφαγα ήμουν πλήρης !
Θα ξαναδοκιμάσω την επόμενη φορά και σε κάτι άλλο από το μενού και επανέρχομαι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, Jimispat32
Η κριτική γράφτηκε 10 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Λειτουργεί εδώ και πολλά χρόνια αυτή η πιτσαρία.Ωραιες πίτσες σνίτσελ αλά κρεμ νόστιμο.Πιστευω θελει ανακαίνιση ο χώρος στο εσωτερικο του.Εχει και έξω χώρο για το καλοκαίρι.Γενικα μια τίμια πιτσαρία.Η πίτσα δεν γίνεται σε ξυλοφουρνο αλλά σε φούρνο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, tsolias1979
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2018

Στο κέντρο της Άρτας, η Pizza Venezia αποτελεί καλή επιλογή, με ποικιλία γεύσεων ιταλικής και ελληνικής κουζίνας, γρήγορη και εγκάρδια εξυπηρέτηση. Νόστιμη πίτσα, καλό σπαγγέτι αλλά και ωραίο ψητό κοτόπουλο με πίτα, καθαρές και χορταστικές σαλάτες. Φιλοξενεί όλες τις ηλικίες και ο πολυεπίπεδος χώρος του προσφέρεται τόσο για ένα ρομαντικό δείπνο όσο και για μία συνάντηση παιδιών ή εφήβων.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Chrismar2018

Pizza Venezia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άρτα, Περιοχή Άρτας

Pizza Venezia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.