Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 14 Ιουνίου 2021

Συνήθως δεν γράφω κριτικές για τα καταλύματα. Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως θα κάνω μια εξαίρεση. Η εξυπηρέτηση, η οποία ξεκίνησε ήδη από την κράτηση μέσω τηλεφώνου από την Χριστίνα ήταν εξαιρετική, αφού η ίδια ήταν ευγενέστατη, εξυπηρετικότατη και αρκετά κατατοπιστική σε όλες μας τις ερωτήσεις. Η κοπέλα στην υποδοχή η Κατερίνα, ήταν εξίσου γλυκιά και εξυπηρετική και πραγματικά μας έφτιαξε τη διάθεση. Ο χώρος τόσο ο εξωτερικά όσο και εσωτερικά στο δωμάτιο ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΣ και πολύ προσεγμένος. Η θέα από τη πισίνα εξαιρετική και η τοποθεσία του καταλύματος ιδανική αφού δεν είναι ακριβώς πάνω σε δρόμο και έτσι επικρατεί ησυχία, ιδανική για χαλάρωση. Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά!

Συμβουλή για το δωμάτιο: αφιερώστε λίγο χρόνο για να δείτε τα δωμάτια στην ιστοσελίδα.
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, tzogrigoroudi
Ο/η Panagiotis P, Γενικός Διευθυντής του Bungalow White, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιουλίου 2021

Αγαπητή Γεωργία,

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που αποτελέσαμε εξαίρεση για εσένα και αφιέρωσες χρόνο για να προσθέσεις τη δική σου αξιολόγηση για το κατάλυμά μας. Πράγματι, η διαφύλαξη του θεσμού της φιλοξενίας αποτελεί αποκλειστική προτεραιότητα για εμάς, για αυτό και όλη η ομάδα του Bungalow White Apartments and Suites συμβάλλει τα μέγιστα για την καλύτερη και αποτελεσματικότερη εξυπηρέτηση των επισκεπτών μας. Επίσης, σε ευχαριστούμε πολύ για τις ονομαστικές αναφορές σε δύο από τα μέλη της ομάδας μας!
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου.

Εις το επανιδείν!

Η κριτική έγινε: 18 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά ενθουσιάστηκα. Ταξιδεύω πολύ λίγο δουλειας αλλά δεν γνώριζα ότι υπάρχει έναν τέτοιο υπέροχο μέρος.
Η θέα είναι πραγματικά εκθαμβωτική είδικα από την πισίνα και από το δωμάτιο που εμένα.
Τα σεντόνια πεντακάθαρα.
Οι οικοδεσπότες ευγενετατοι.
Θα ξανά πάω οπωσδήποτε

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Xaralampos199520
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τελεια τοποθεσία, δίπλα σε όλα. Ευγενικοτατο προσωπικό ειδικά η κοπέλα στο pool bar. Πεντακάθαρο δωματιο και εκπληκτική θέα.Επίσης η πισίνα τέλεια. Το μόνο αρνητικό είναι πως δεν είχα πρόσβαση στο WiFi ούτε από τον υπολογιστή ούτε από το κινητό!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, katiaglmd
Η κριτική έγινε: 20 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκα το ξενοδοχείο λόγο δουλειάς και έμεινα κατενθουσιασμένος.οι οικοδεσπότες ήταν ευγεναστατοι και το δωμάτιο πεντακαθο. Η θέα ήταν μαγικη.
Σίγουρα θα ξανά έρθω για τις διακοπές μου το καλοκαίρι.
Σας ευχαριστώ

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, PanosL105
Η κριτική έγινε: 20 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Με την άφιξη μας στο ξενοδοχείο μας έκανε εντύπωση το προσωπικό πολύ φιλικό και χαρούμενο έτοιμο να μας περιποιηθεί...Το δωμάτιο μας πολύ μεγάλο με όμορφη θεα και ικανοποιητικές παροχές από το ξενοδοχείο περιέχει σνακ μπαρ και pool bar με προσιτές τιμές

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, Vasia L