Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 11/12/21
Travelocity
Orbitz.com
Priceline75 $
Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο με υπέροχη θέα. Το δωμάτιο που μείναμε είναι πολύ όμορφο και καθαρό. Το προσωπικό του είναι πολύ φιλικό και εξυπηρετικό. Το πρωινό ήταν πλούσιο με μεγάλη ποικιλία. Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, jigger1988
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλοι ήταν ευχάριστοι και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν μέχρι που είπα στην ρεσεψιόν ότι μου λείπει από το δωμάτιο 500 € . Τα οποία ήταν κρυμμένα και δεν υπήρχαν σημασία παραβίασης. Δεν έκανα παράπονα ούτε ζήτησα τίποτα μιας και το λάθος ήταν δικό μου, απλά ήθελα να γνωρίζουν τι γίνεται. Μετά από αυτό η συμπεριφορά άλλαξε λες και ήμουν εγώ ο κλέφτης και μας έκαναν να νιώσουμε ότι δεν είμαστε πλέον ευπρόσδεκτοι στο ξενοδοχείο τούς
ΕΝΤΕΛΏΣ ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ.
Το ίδιο απόγευμα διαπιστώναμε ότι έλειπε από το κομοδίνο μια φτηνή αλυσίδα ποδιού. Με φόβο ότι έχουμε να κάνουμε με κλεπτομανί φύγαμε την επόμενη μέρα το πρωί. Στην ρεσεψιόν δεν ήταν κανένας 08:30 , τηλεφώνησα 3 ώρες αργότερα καμία απάντηση.
Ωραίο είναι να θες να βοηθήσεις με τη λίστα που έχεις κάνει για το πια μέρη είναι καλά να επισκέπτης, αλλά πρέπει να ξέρεις και πως να φερθείς όταν ο πελάτης δεν είναι ευχαστημενος με κάτι και όχι να συμπεριφέρεσαι σαν 10 παιδάκι.

Καθαριότητα δωματίων μέτρια.

Τα δωμάτια είναι καλά αλλά σίγουρα δεν ανοίξουν για 110€

Ανεπαρκής ρεσεψιόν

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, gregoryk320
Ο/η Maria Ponomareva, Owner του Art Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Οκτωβρίου 2020

Aγαπητέ Γρηγόρη, πρώτα απ 'όλα, επιτρέψτε μου να σας ευχαριστήσω που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας. Οταν αναφέρατε ότι λείπουν τα χρήματα, ήμασταν πολύ αναστατωμένοι και συνομιλήσαμε με την καθαρίστρια που καθαρίζει το δωμάτιό σας (μόνο εκείνη και το προσωπικό της ρεσεψιόν έχουν πρόσβαση στο δωμάτιο). Όλα τα παραπάνω άτομα εργάζονται στο ξενοδοχείο μας εδώ και πολλά χρόνια και αποκλείεται η πιθανότητα κλοπής, ειδικά επειδή δηλώνετε ότι σας ληστεψαν δύο φορές, ακόμη και μετά την αναφορά της πρώτης υπόθεσης.
Προσφερθήκαμε να σας δείξουμε μια εγγραφή βίντεο από κάμερες, η οποία αποδεικνύει ότι κανείς δεν εισηλθε στο δωμάτιό σας, επίσης σας προτειναμε να καλέσουμε την αστυνομία, αλλά αρνηθήκατε, είπατε ότι δεν ήταν απαραίτητο. Για εμάς, αυτή είναι μια πολύ σοβαρή δήλωση, καθώς κατά τη διάρκεια των 6 ετών λειτουργίας του ξενοδοχείου δεν είχαμε ούτε μία τέτοια περίπτωση. Αλλά επειδή δεν δεχτηκατε να πραγματοποιηθεί διεξοδική έρευνα, δεν επιμείναμε, καθώς αποφασίσαμε ότι ίσως βρέθηκαν τα χρήματά σας και ότι ήταν παρανόηση.
Κάθε δωμάτιο διαθέτει θυρίδα ασφαλείας και κατά το check-in συμπληρώνετε τη φόρμα εγγραφής, στην οποία υπογράφετε ότι το ξενοδοχείο δεν είναι υπεύθυνο για την ασφάλεια των πραγμάτων, για αυτό, τα δωμάτια διαθέτουν χρηματοκιβώτιο στη διάθεσή σας.
Έχετε υποθέσει λάθος, λέγοντας ότι η στάση μας απέναντί ​​σας έχει αλλάξει, λυπούμαστε πολύ που το πιστεύατε.
Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή από τις 9 η ώρα, ειχατε ενημερωθει για τις ώρες λειτουργίας κατά την άφιξη σας. Ωστόσο, το πρωινό στο ξενοδοχείο σερβίρεται από τις 8:00 και ολο το προσωπικο βρισκεται στον χωρο αυτο και βοηθαει με τις προετοιμασιες . Σας αποχαιρετήσαμε κατά τη διάρκεια του πρωινού και ήμασταν έτοιμοι να απαντήσουμε σε όλες τις ερωτήσεις σας.
Δεν εκφράσατε δυσαρέσκεια για την ποιότητα του καθαρισμού, θα διορθώναμε αναμφίβολα όλες τις ελλείψεις.
Παντα προσπαθουμε να προσφερουμε το καλυτερο για τους πελατες μας και να κανουμε οτι μπορουμε για να ειναι ευχαριστημενοι.

Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά είναι ένα ξεχωριστό ξενοδοχείο για μικρές αποδράσεις μέσα στο χειμώνα. Ή θέα από το δωμάτιο 3 ειναι μαγευτική όπως και η διακόσμηση όλου του χώρου. Οι κοινόχρηστοι χώροι πάρα πολύ ζέστη και η αίθουσα του πρωινού στον τελευταίο όροφο όλα τα λεφτά.

Ευχαριστούμε, petrikak2019
Η κριτική έγινε: 4 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Οικογένειακο ξενοδοχείο και όχι μόνο,μεσα στο κέντρο του χωριού. Ωραία θέα και καλό πρωινό που σερβίρεται σε έναν πολύ όμορφο χώρο. Στα αρνητικά του συγκαταλέγεται τι ανύπαρκτο γυμναστήριο καθως και η πισίνα.

Ευχαριστούμε, 391vasiliss
Η κριτική έγινε: 2 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η θέα από το κρεβάτι μας έκανε να μην θελουμε να σηκωθούμε και να βγούμε έξω από το δωμάτιο .Στην τιμή του δωματίου μας παρείχαν δωρεάν σάουνα
.Το πρωινό απλό και λιτό αλλά πολύ νόστιμο
.Η θέα είναι εξίσου καλή και από την αίθουσα του πρωινού
.Το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό!

Ευχαριστούμε, 686ervinp