Travelocity
Agoda.com
Orbitz.com
eDreams85 $
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2021

Πολύ προσεγμένο ξενοδοχείο με όμορφο περιβάλλον και καταπληκτική θέα. Μείναμε σε σουίτα με ιδιωτική πισίνα, η οποία ήταν πεντακάθαρη. Ένα βράδυ φαγαμε στο εστιατόριο του ξενοδοχείου διπλα στην πισίνα. Το φαγητό ηταν πολύ νόστιμο και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και τηρούνται ολα τα μέτρα για τον COVID. Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι και θα το επιλέξουμε σίγουρα ξανά στο μέλλον.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _S3834RF
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η τρίτη φορά που επισκέπτομαι το ξενοδοχείο αυτό και είναι κάθε φορά εξίσου ωραία. Ιδανικό μέρος για να χαλαρώσεις με την παρέα σου, να πιεις κοκτέιλ στην πισίνα, και να απολαύσεις ωραία γεύματα στον μπουφέ αλλά και στο α λα καρτ. Υπηρεσίες χαλάρωσης και στον χώρο του σπα. Πολυ πρόθυμο και ευγενικό προσωπικό. Θα το ξανά επισκεφτώ

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Σπυριδούλα Κ
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε αρχές Ιουνίου ζευγάρι και θεωρώ ότι το πακέτο 83/ανα βράδυ με ημιδιατροφη και όλες τις ανέσεις που σου προσφέρει είναι πολύ καλό.
Εξαιρετική τοποθεσία, πολύ ευγενικό προσωπικό και καθαρό δωμάτιο, αναμενόμενα για τις προδιαγραφές και τις προσδοκίες μας.
Όχι τόσο όμως το πρωινό ισως, μέτρια ποιότητα και ποικιλία για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, 25fanisb
Η κριτική έγινε: 21 Οκτωβρίου 2020

Φέτος είχαμε την τύχη και τη χαρά να φιλοξενηθούμε στο Alia Palace, ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο με πολλές παροχές. Ευρύχωρες και άνετες σουίτες, με υπέροχη πανοραμική θέα στο χωριό και στη θάλασσα. Η καθαριότητα ήταν πράγματι πολλών αστέρων. Πανέμορφοι και καλόγουστοι κοινόχρηστοι χώροι. Οι πισίνες μαγευτικές έδιναν την εντύπωση της ένωσής τους με το απέραντο γαλάζιο της θάλασσας.
Το προσωπικό φιλικότατο και κάθε στιγμή πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει και να κάνει τη διαμονή μας πιο ευχάριστη. Φαγητό άφθονο και αρίστης ποιότητας και γεύσης που ικανοποιούσε και τους πιο απαιτητικούς ουρανίσκους. Ένα μέρος που προσφέρει την απόλυτη ηρεμία και χαλάρωση. Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά. Ευχαριστούμε πολύ Αlia Palace!

Ευχαριστούμε, 354aglaiak
Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2020

Επισκεφθήκαμε το Alia Palace για τρία βράδια , το οποίο βρίσκεται σε μία εξαιρετική τοποθεσία με θέα όλο το Πευκοχώρι και την θάλασσα του. Το ξενοδοχείο προσφέρει πόλλες παροχές στον επισκέπτη καθώς διαθέτει πισίνα υδρομασάζ , πισίνα , εστιατόριο - μπάρ ,spa, λεωφορείο που σε μεταφέρει στο χωριό και πολύ γρήγορο room service. Το προσωπικό είναι πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό. ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ,το ξενοδοχείο είναι πολύ καθαρό και περιποιημένο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Θα το επισκεφθώ σίγουρα στο μέλλον!!!

Ευχαριστούμε, kyriaki98