“Θέση πάρκινγκ 5€”
Κριτική για: Mamalouka Beach Bar - Restaurant

Mamalouka Beach Bar - Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Ωραίο μέρες. Καλή εξυπηρέτηση, υψηλές τιμές.
Χρεώνουν 5€ θέση πάρκινγκ στον χώρο τους χωρίς να ενημερώσουν προηγουμένως.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, viktoriaiyra
Ο/η Μαμαλούκα, Ιδιοκτήτης του Mamalouka Beach Bar - Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε που μας επισκεφθήκατε και αφιερώσατε χρόνο, ώστε να μοιραστείτε μαζί μας την αξιολόγησή σας. Τα σχόλια σας είναι πολύτιμα για την μετέπειτα εξέλιξη και βελτίωση της εμπειρίας στο χώρο μας, καθώς μας βοηθάει να εξελισσόμαστε όλο και περισσότερο.
Θα χαρούμε πολύ να σας προσφέρουμε και πάλι τη φιλοξενία μας.

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ ωραία εμπειρία, εξυπηρετικό προσωπικό και νόστιμο φαγητό με άριστη ποιότητα υλικών…οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες αλλά παρόλα αυτά 5/5.

Ευχαριστούμε, A4848FY_
Ο/η Μαμαλούκα, Owner του Mamalouka Beach Bar - Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε θερμά για την κριτική και τα ειλικρινή σχόλιά σας. Χαιρόμαστε που απολαύσατε την εμπειρία του Μαμαλούκα στο μέγιστο βαθμό και είναι πάντα ευχαρίστησή μας να σας έχουμε κοντά μας. Θα φροντίσουμε να μοιραστούμε τα υπέροχα σχόλιά σας με την υπόλοιπη ομάδα.
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε πολύ σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Είναι από τα μαγαζιά που όταν είναι άδεια σε εξυπηρετούν με χαμόγελα και ευγένεια και όταν έχουν κόσμο σε σνομπάρουν και φέρονται πάρα πολύ άσχημα . Παρόλο που έχουμε πάει άπειρες φορές και έχουμε κάνει μεγάλους λογαριασμούς και Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική η κυρία στην πόρτα αυτό το Σάββατο 11.30 το βράδυ που είχαν κόσμο επέμενε ότι δεν έχουν χώρο, ότι δεν έχουμε καμμία ελπίδα δυο άτομα να περιμένουμε και ότι έπρεπε να αποχωρήσουμε . Την ίδια στιγμή γυρίζει δίπλα μας και εντελώς προκλητικά τακτοποιεί τρία νεαρά άτομα που είπαν φωναχτά ότι δεν έχουν κράτηση αλλά από ότι φάνηκε ήταν γνωστοί της. Σε δευτερόλεπτα βρέθηκε τραπέζι . Συμπέρασμα : αν δεν γνωρίζετε την κυρία στην πόρτα δεν έχετε καμμία ελπίδα ! Δυστυχώς πολύ κακή εντύπωση και συμπεριφορά που δεν αρμόζει σε ένα τέτοιο μαγαζί

1  Ευχαριστούμε, MariaK6772
Ο/η Μαμαλούκα, Owner του Mamalouka Beach Bar - Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουλίου 2021

Ζητούμε ειλικρινά συγγνώμη για την δυσάρεστη εμπειρία που είχατε. Θέλουμε να θεωρήσετε το συμβάν τυχαίο, καθώς αυτό που περιγράφετε δεν αντιπροσωπεύει σε καμία περίπτωση την επιχείρησή μας. Ωστόσο, επειδή εκτιμούμε τη χρήσιμη και εποικοδομητική κριτική σας, λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη το γεγονός, ώστε να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας και να γίνουμε ακόμη καλύτεροι. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο χώρο μας.

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολλη ζέστη, ακόμα και το βράδυ! Λίγοι οι ανεμιστήρες για το μέγεθος του χώρου. Η μουσική υπερβολικά δυνατή για χώρου εστιατορίου. Το φαγητό νόστιμο και σε ικανοποιητικες μερίδες, αλλά όχι κάτι φοβερό, για τα λεφτά του. Η διακόσμηση και το περιβάλλον, πολύ όμορφα. Προσωπικό ευγενικό. Κάπως υπερτιμημένο θα έλεγα.

Ευχαριστούμε, Dimitra_15
Ο/η Μαμαλούκα, Ιδιοκτήτης του Mamalouka Beach Bar - Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουνίου 2021

Ζητούμε ειλικρινά συγγνώμη για την δυσάρεστη εμπειρία που είχατε στο εστιατόριό μας. Θέλουμε να θεωρήσετε το συμβάν τυχαίο, καθώς αυτό που περιγράφετε δεν αντιπροσωπεύει σε καμία περίπτωση την επιχείρησή μας. Ωστόσο, επειδή εκτιμούμε τη χρήσιμη και εποικοδομητική κριτική σας, λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη το γεγονός, ώστε να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας και να γίνουμε ακόμη καλύτεροι. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο χώρο μας.

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2021

Γευστικότατο και ποιοτικό φαγητό, πολύ καλό σέρβις και οργάνωση σε ένα υπέροχο περιβάλλον και αρχιτεκτονική. Το σουβλάκι θαλασσινών τοπ!

Ευχαριστούμε, fkaramits
Ο/η Μαμαλούκα, Marketing του Mamalouka Beach Bar - Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουνίου 2021

Θα φροντίσουμε να μοιραστούμε τα υπέροχα σχόλιά σας με την υπόλοιπη ομάδα.
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε πολύ σύντομα.

Mamalouka Beach Bar - Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πευκοχώρι, Κασσάνδρα

Mamalouka Beach Bar - Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!