Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Trip.com
Travelocity
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο μέρος για οικογένεια !!Τα παιδιά ξετρελάθηκαν,καθημερινές δραστηριότητες με τις animateur.Τελειο το splash park.Πεντακάθαρα δωμάτια.Εκπληκτικό φαγητό με άπειρες επιλογές.Φανταστικά cocktails.Ευγενέστατοι όλοι..

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δοκιμάστε τα burger του pool bar.Αν έχετε καρότσι προτιμήστε τα κάτω δωμάτια.
Ευχαριστούμε, Trek14771016888
Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικό ξενοδοχείο. Πεντακάθαρα δωμάτια! Πεντακάθαρες πισίνες ,Εξαιρετικό πρωινό και βραδυνό , εξυπηρετικότατο προσωπικό ! Πέτρο και Ιωάννα ευχαριστούμε για την φιλοξενία !!!! Περάσαμε υπέροχα , θα ξανάρθουμε σίγουρα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, R9010EC_
Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2021

Δεν υπάρχουν λόγια πραγματικά ! Είναι όλα τέλεια !!

Κάναμε τις καλύτερες διακοπές μαζί με τα παιδιά μας.
Είναι τα πάντα πεντακάθαρα , απόλυτα προσβάσιμα με καρότσι μωρού, το φαγητό είναι εξαιρετικό άλλου επιπέδου με το μενού υπέροχο , τα cocktail στο pool bar φοβερά !

Υπάρχουν animater που διασκεδάζουν μικρούς και μεγάλους πχ movie nights για παιδιά ,pool dancing κλπ.
Οι πισίνες είναι καταπληκτικές,χαίρεσαι να βλέπεις όλα τα παιδιά ευτυχισμένα.
Οι ιδιοκτήτες είναι δυο άνθρωποι που συμπεριφέρονται σαν να σε φιλοξενούν στο σπίτι τους.Το ίδιο και το προσωπικό , ολοι με χαμόγελο ευγενικοί και πρόθυμοι.Μας έκαναν αναβάθμιση δωματίου για να είμαστε πιο άνετοι λόγω του μωρού (δεν έχω λόγια)

Το προτείνω ανεπιφύλακτα ειδικότερα για οικογένειες
Πέτρο και Ιωάννα ανυπομονούμε να ξαναέρθουμε
Σας ευχαριστούμε για όλα

Κωνσταντίνος Τ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Konstantinos_Tzin
Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2021

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, υπέροχο προσωπικό καί ιδιοκτήτες, λες και τους ξέρεις χρόνια! Δωμάτια πεντακάθαρα και καινούργια, πλούσιο πρωινό και βραδυνό...animater που σε διασκεδάζουν όλη την μέρα μικρούς και μεγάλους,οι πισίνες πεντακάθαρες και ασφαλείς για τα παιδιά με το splash park να είναι φανταστικό. Ευχαριστούμε για την φιλοξενία

Ευχαριστούμε, ThanosEfiChrisVicky
Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2021

Πραγματικά ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο για οικογενειακές διακοπές. Η Ιωάννα και ο Πέτρος (ιδιοκτήτες) πρόθυμοι να σε βοηθήσουν σε οτιδήποτε χρειαστείς και με την αφιξή σου στο ξενοδοχείο αμέσως καταλαβαίνεις ότι οι άνθρωποι ενδιαφέρονται πραγματικά να περάσεις τέλεια.Φοβερό φαγητό και στα γεύματα αλλά και στο pool bar (δοκιμάστε οπωσδήποτε το anna burger).Το πρωί και το βράδυ καθημερινά υπάρχουν δραστηριότητες για μικρούς και μεγάλους.Μείναμε στην καινούργια πτέρυγα σε ένα πολύ όμορφο δωμάτιο(και μάλιστα είμασταν οι πρώτοι που μπήκαμε,Ιωάννα και Πέτρο ελπίζουμε να σας φέρουμε γούρι).Είναι γενικά η τέλεια επιλογή για οικογενειακές διακοπές!!!

Ευχαριστούμε, kostaskalou