“Φανταστική τοποθεσία!”
Κριτική για: Fragma

Fragma
Κουζίνες: Μεσογειακή
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018

Εξαιρετική τοποθεσία, ιδανική για καφέ με θέα τη λίμνη! Στα πολύ συν του ότι το κάπνισμα δεν επιτρέπεται στον εσωτερικό χώρο αλλά υπάρχει ειδικά διαμορφωμένος χώρος! Δυστυχώς λόγω του κόσμου που μαζεύει το ΣΚ στις ώρες αιχμής μπορεί να χρειαστεί να περιμένεις αλλά συνολικά αξίζει η επίσκεψη!

1  Ευχαριστούμε, Nicolina_Mou

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσία καταπληκτική. Δίπλα στο φράγμα του Μαραθώνα. Κυριακή μεσημέρι το μαγαζί τίγκα. 15 λεπτά έκαναν να πάρουν παραγγελία. Αλλα 15 λεπτά να μας φέρουν νερό, κατόπιν συστάσεως μας. Και αλλα 10 μετά για τον καφέ, που τους είπαμε γάλα, το ξέχασαν και τον έφεραν μετά από 10 λεπτά, παλι κατόπιν συστάσεως μας. Ο καφές ήταν μέτριος και ακριβός. Το cheesecake που πήραμε δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Κρίμα!!!

Ευχαριστούμε, kostis86
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Απλά κρίμα.. Για την τοποθεσία, για το σέρβις, για το Δήμο Μαραθώνα, για όλα ένα κρίμα. Πάνω από μισή ώρα αναμονή για ένα τοστ το οποίο ξεχάσαν εν τέλει, καφέδες χάλια γευστικά (καπουτσίνο με καμένο γάλα) και φυσικά δεν έφεραν ποτέ το ρόφημα σοκολάτας της μικρής που όταν το υπενθυμίσαμε και το έφεραν (είκοσι λεπτά μετά) το χρέωσαν κιόλας! Εξυπηρέτηση πελατών για κλάματα..

Ευχαριστούμε, eirinimeth
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσία είναι φανταστική. Μάλλον και το μόνο καλό σε αυτό το μαγαζί. Περιμέναμε μισή ώρα για να πούμε στον άνθρωπο του μαγαζιού τι θέλαμε...μετά περιμέναμε άλλη μια ώρα. Πιστεύω δεν αξίζει τον κόπο γιατί στην ουσία ήταν ένα άθλιο σάντουιτς.

1  Ευχαριστούμε, BillyDimou
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Έχω επισκεφτεί αρκετές φορές το εν λόγω κατάστημα, πάντα για καφέ.
Η θέα κι η τοποθεσία είναι άπαιχτες. Το μαγαζί όμορφο και περιποιημένο.
Το σέρβις υπερβολικά αργό. Ο καφές καλός, αλλά "αλμυρούτσικος" (καπουτσίνο με σαντιγί στα 4€)! Τα Σαββατοκύριακα ο κόσμος είναι υπερβολικά πολύς. Γενικά αν δε βρισκόταν στο εν λόγω σημείο δε νομίζω πως θα το προτιμούσα. Στα πολύ θετικά (για εμένα) η εφαρμογή της απαγόρευσης καπνίσματος εντός!

Ευχαριστούμε, Ioannis D

Fragma: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Νέα Μάκρη, Μαραθώνας
Νέα Μάκρη, Μαραθώνας

Fragma: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!