Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

"Διαμονή Εφιάλτης"
Όταν φτάσαμε στο ξενοδοχείο για να κάνουμε check in στις 14:00 σύμφωνα με το booking ο υπεύθυνος το είχε δώσει αλλού το δίκλινο δωμάτιο μας με θέα την πισίνα. Οπότε μας ανάγκασε να μείνουμε σε ένα με 2 μόνα κρεβάτια. Προσπαθούσε με διαφορά ψέματα κιόλας να μας πείσει πως είχε δίκιο. Ολα ήταν διαφορετικά από ότι περιγράφεται στην ιστοσελίδα αλλά και από την κράτηση που είχαμε πραγματοποιήσει. Σε καμία των περιπτώσεων μην τους εμπιστευτείτε. Το δωμάτιο μας δεν είχε ούτε κουρτίνες και τα ηλεκτρικά καλώδια ήταν ακάλυπτα ( πόσο επικίνδυνο και ανεύθυνο;;;;). Το δωμάτιο δεν ήταν καθαρό και τα σεντόνια ήταν τρύπια.Οσο για ζεστό νερό ούτε καν προφανώς!!! Το πρωινό ήταν ανεπαρκές και ανοργάνωτο εντελώς. Είναι από τα χειρότερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί. Δεν θα πήγαινα ξανά. Πρέπει η εξυπηρέτηση των ανθρώπων να είναι σε υψηλά επίπεδα και οχι σε προσέγγιση "ΑΡΠΑΧΤΉΣ" .

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, Dimitra S