Sun Island Resort and Spa
Holiday Island Resort & Spa(Maamingili Island)
  • Παραλιακό
LUX* South Ari Atoll(Dhidhoofinolhu Island)
1.350 $
Agoda.com
  • Παραλιακό
Centara Grand Island Resort & Spa Maldives(Machchafushi)
1.559 $
  • Πισίνα
1.643 $
1.557 $
Agoda.com
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Vakarufalhi Island Resort(Vakarufalhi Island)
1.147 $
  • Εστιατόριο
Conrad Maldives Rangali Island(Νήσος Ρανγκαλί)
1.675 $
Priceline
Maafushivaru(Νότια Ατόλη Άρι)
1.507 $
1.419 $
1.107 $
  • Παραλιακό
Drift Thelu Veliga Retreat(Thelu Veliga)
1.192 $
Priceline
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Vilamendhoo Island Resort & Spa(Vilamendhoo)
1.018 $
1.619
1.619
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2016

Είναι ένα από τα καλύτερα μέρη που έχω επισκεφτεί. όταν έβλεπα φωτογραφίες του νησιού νόμιζα ότι τα χρώματα της θάλασσας ήταν προϊόν επεξεργασίας αλλά ανακάλυψα ότι είναι πέρα για πέρα αληθινά και κυριολεκτικά μαγικά.... τα νερά γαλαζοπράσινα και ζεστά σε κάνουν να μην θέλεις να βγεις από το νερό. Η συμβουλή μου είναι να διαλέξετε σπιτάκι που να είναι στην άκρη της παραλίας και όχι αυτά μέσα στο νερό για να μπορείτε να έχετε και δροσιά από τους φοίνικες όλη την διάρκεια της ημέρας. Τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα και το φαγητό έχει τόση μεγάλη ποικιλία που όλοι θα φύγετε ευχαριστημένοι. προσοχή μόνο να μην πάτε σε περίοδο βροχών.

Συμβουλή: Δωμάτια στην παραλία
  • Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Georgia M
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2016

Μείναμε 5 μέρες σε αυτό το ξενοδοχείο μετά το γάμο μας και είμαστε αρκετά ευχαριστημένοι. 3 νύχτες μείναμε στα δωμάτια δίπλα στη θάλασσα και 2 νύχτες στα water bangalow οι οποίες ήταν και οι καλύτερες. Οι εγκαταστάσεις δεν ήταν ανακαινισμένες αλλά αυτό δεν μας πείραζε καθώς πετύχαμε και καλύτερη τιμή. Τα δωμάτια μέσα στο νερό ήταν εξαιρετικά. Η πισίνα επίσης πολύ ωραία. Το φαγητό ήταν καλό αφού είχε ποικιλία και για εμείς που δεν τρώμε τα πολύ πικάντικα πάντα είχαμε επιλογές για να φάμε κάτι άλλο. Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ καλή αν και οι υπάλληλοι σε βλέπουν πιο πολύ σαν "χρήμα¨ παρά σαν άνθρωπο. Ήταν όλα πολύ περιποιημένα και καθαρά. Το τοπίο ήταν μια ζωγραφιά.

Συμβουλή: Τα καλύτερα δωμάτια είναι στην μπροστινή μεριά του ξενοδοχείου και τα μπακαλόου πάνω στο νερό.
  • Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, mairioikon Ο
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2016

poly oraio poly zesti phga gamhlio tajidi kai to domatio den eixe diafora kai polla koynoypia ,poly oraia empeiria eisai sto poyuena vraia pisina me mpar kai disco thalassa pisina ajexasth empeiria poly kalo servise katharo domatio alles times sto domatio to nero dhladh to mikro 3 dollars kai sto estiatorio to megalo 1.5 dollars

• Διαμονή: Νοέμβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Magda K
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2016

Θες λίγο ότι ήταν ταξίδι για δύο, θες η ομορφιά του τοπίου, περάσαμε υπέροχα. Οι δραστηριότητες φανταστικές, το φαγητό αρκετά καλό... Η επίσκεψη στα νησιά όπου έμεναν ντόπιοι μας εξέπληξε με την φιλικότητα τους προς εμάς... ιδιαίτερα τα παιδιά... Τόσα ψάρια δεν έχω ξαναδεί... κολυμπούσαν δίπλα μας. Το δωμάτιο πάνω στην θάλασσα. Ξυπνούσαμε και αντί να ρίξουμε νερό στο πρόσωπο κατεβαίναμε από τα σκαλάκια και ρίχναμε μια βουτιά. Όλα τέλεια και ονειρικά μέχρι που την τελευταία μέρα μας ήρθε η φαεινή ιδέα να πάμε στην πίσω πλευρά του νησιού και αντικρίσαμε τις εγκαταστάσεις που έμενε το προσωπικό. Εκεί μας κόπηκε η χαρά...

Συμβουλή: Τα δωμάτια πάνω στη θάλασσα...
  • Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, xrk x
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2016

Νομιζω πως οτι και να πω ειναι λιγο για αυτο το ξενοδοχειο ποσο μαλλον για την τοποθεσια. Ειναι σαν να βρισκεσαι στον παραδεισο.Καταπληκτικη οργανωση και υποδομη.Αψογο σερβις εξυπηρετικοτατο προσωπικο πολυ καλα δωματια.Φοβερη ηρεμια και ξεκουραση.Μακαρι να μπορουσα να ξαναπηγαινα.

Συμβουλή: Καλυτερα να επιλεξετε τα δωματια μεσα στο νερο
  • Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, selamat1972