“Βραδινό Φαγητό”
Κριτική για: Ταβέρνα Αντιγόνη

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020

Μια ψαροταβέρνα δίπλα στην θάλασσα. Εμείς δεν φάγαμε ψαρικά, αλλά κρέατα.
Ούτε κρύο ούτε ζέστη. Σε γενικές γραμμές νορμάλ θα έλεγα. Τίποτα το ιδιαίτερο.
Από θέμα τιμών, κανονικές και προσιτές.

Ευχαριστούμε, Chris_Tsar

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Πηγαμε διακοπες με τους γονεις μου και καθισαμε να φαμε στην ταβερνα Αντιγονη και μας αρεσε πολυ. Το φαγητο ηταν νοστιμο και οικονομικο, το προσωπικο πολυ φιλικο και ετοιμο να βοηθησει τους πελατες του. Ωραιο κλιμα. Προτεινω!!

Ευχαριστούμε, Christiana_Ter
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Tρωμε πολύ συχνά στην ταβέρνα αυτή. Είναι μπροστά στη θάλασσα, με νόστιμο φαγητό, ικανοποιητικές μερίδες και καλές τιμές! Δοκιμάστε καλαμάρι στη σχάρα, κολοκυθάκια, μπιφτέκι από κρέας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
10  Ευχαριστούμε, annapapa_thes
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό όλα φρέσκα κ νόστιμα καλό σέρβις κ γρήγορο καλή ατμόσφαιρα μπροστά στην θάλασσα.. Το προτείνω σε όλους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, 716antonist
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το εστιατόριο Αντιγόνη με την οικογένεια μου και πραγματικά μείναμε έκπληκτοι από τη σωστή εξυπηρέτηση. Επιλέξαμε μεταξύ άλλων δύο ψάρια του κιλού από τη ψαριέρα που διαθέτει το κατάστημα ύστερα από τη βοήθεια που μας προσέφερε υπομονετικά ο σερβιτόρος και η επιλογή , μας ικανοποίησε στο έπακρο. Τα ψάρια ήταν σωστά ψημένα και οι υπόλοιποι μεζέδες που πήραμε (δοκιμάστε μύδια αχνιστά) ήταν νοστιμότατα. Το σέρβις του ήταν εκεί σε κάθε μας απαίτηση και μας άλλαξαν πιάτα και μαχαιροπίρουνα μόλις ήρθαν τα ψάρια - πράγμα που είχα καιρό να δω σε κατάστημα κατά τη θερινή περίοδο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, pmemo

Ταβέρνα Αντιγόνη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ταβέρνα Αντιγόνη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!