“Υπέροχο!”
Κριτική για: Rizes restaurant

Rizes restaurant
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2021

Τέλειος χώρος δίπλα στο κύμα! Υπέροχες γεύσεις και πολύ όμορφη εικόνα των πιάτων! Προσεγμένα και πολύ καθαρά ! Ευγενικό προσωπικό και εξυπηρετικό! Σας το προτείνουμε ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, R4137SS_

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2021

Αρχικά να πω πως η ταβέρνα είναι κυριολεκτικά δίπλα στο κύμα και εξηγώ...Σήμερα το μεσημέρι και μετά το μπάνιο κατευθυνθήκαμε από την παραλία προς την ταβέρνα,ο σερβιτόρος μας κοιτούσε τόσο έντονα και άσχημα ,νιώσαμε πολύ άβολα και ο σύντροφός μου ένιωσε την ανάγκη να απολογηθεί "Είμαστε λίγο μούσκεμα " ειπε ,(εν τω μεταξύ η ταβέρνα δίπλα στην άμμο με ξύλινες καρέκλες που είχαν πάνω ένα ψευτο ύφασμα ενώ στον επάνω χώρο υπήρχαν καρέκλες με τυπου ψαθά και σιδερένιες οι οποίες δεν θα είχαν θέμα αν γίνονταν "μουσκεμα") οι απάντηση του σερβιτόρου "παιδια φέρτε πετσέτες για να κάτσετε". 2 πράγματα θα πω προς το μαγαζί .. 1 Να είστε πολύ προσεκτικοί όταν επιλέγετε προσωπικό ειδικά σε τουριστικό μέρος διότι πέρα από την εμπειρία βασική αρχή για ένα καλό σέρβις είναι η ευγένεια και η θέληση..Αν λοιπόν ο συγκεκριμένος υπάλληλος είχε κάτι από αυτά μπορούσε να μας πρότεινε να κάτσουμε στο πάνω μαγαζί η απλά να έφερνε δύο καρέκλες( που δεν θα τις καταστρεφαμε με την τόσο απαράδεκτη συμπεριφορά, να είσαι δίπλα στη θάλασσα κάπως βρεγμένος και λέω κάπως γτ δεν σταζαμε είχαμε προνοήσει να στεγνώσουν κάπως τα μαγιό και από πάνω φορουσαμε τα ρούχα μας) 2 να φροντίζετε το προσωπικό σας να είναι καλοπληρωμενο διότι αν τους δίνετε 3€ την ώρα όχι θέληση να εξυπηρετήσουν δεν θα έχουν αλλά θα μας στέλνουν στον διάολο ενώ το μαγαζί είναι άδειο όπως σήμερα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, mariasJ6977OS
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Θέλω να ξεκαθαρίσω ότι τα 2 αστεράκια δεν πηγαίνουν στο μάγειρα. Το φαγητό ήταν αρκετά καλό. Θα μπορούσε ίσως να ήταν λίγο πιο φτηνό αλλά ήταν καλό, όλα νόστιμα. Επίσης, έχει εξαιρετική τοποθεσία.

Τα 2 αστεράκια πηγαίνουν στο πολύ κακό service. Ξεχάσανε κρασιά, τους κυνηγούσαμε για να τους πληρώσουμε, σηκωθήκαμε, ζητήσαμε λογαριασμό 2 φορές. Κατανοώ ότι ήταν full season αλλά η γενική εμπειρία ήταν κακή λόγω του ανύπαρκτου service. Κατά τα αλλά οι σερβιτόροι ,αν τους έβρισκες, ήταν πάρα πολύ ευγενικοί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
2  Ευχαριστούμε, theloutraveleller
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2021

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, με ευγένεια. Το φαγητό κατώτερο των προσδοκιών. Μέτρια πιάτα. Η σαλάτα με το καβούρι πολύ καλή. Το γλυκό (γαλακτομπούρεκο) εξαιρετική εμφάνιση αλλά πολύ κακό. Καμία γεύση. Αρκετά υψηλές τιμές για πιάτα με αστεράκι με κατεψυγμένα θαλασσινά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, mikegW1720FZ
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Σε γενικές γραμμές καλα. Προφανώς ένα εστιατόριο ανώτερο απτά περισσότερα της Νικήτης. Μια κόκκινη κάρτα στις κατεψυγμένες μαύρες πατάτες που ήρθαν. Καλύτερα να μην υπήρχαν στο μενού. Δεδομένου του ονόματος και των ανθρώπων από πίσω, τέτοιες τηγανιτές πατάτες δεν χρειάζονται να υπάρχουν στο μενού. Σέρβις άπειρο-κακο. Τιμές νορμάλ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, _H151DO

Rizes restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νικήτη, Σιθωνία
Νικήτη, Σιθωνία

Rizes restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!