Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2017

Μείναμε ένα βράδυ, το δωμάτιο καθαρό, μικρό μεν αλλά όμορφο και ήσυχο . Εξυπηρετικοί ιδιοκτήτες και ωραία θέα για καφέ και πρωινό! Ήταν η οικονομικότερη επιλογή της περιοχής και σίγουρα θα ξαναπαμε!!!

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Artemis G
Ο/η Βαγγελης Π, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Στενή, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ!
Σας περιμένουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017

Το δωματιο ηταν μετριο αλλα ζεστο..καλος χωρος για καφε και πρωινο .πολυ καλη θεα προς το χωριο.οι οικοδεσποτες φιλικοι και ευχαριστοι.Αν και οι συνθηκες ηταν δυσκολες λογο καιρου περασαμε υπεροχα....

• Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, geo m

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017

Πήγαμε για ένα διήμερο στα τέλη Δεκέμβρη (λίγο πριν πιάσουν τα πολλά χιόνια). Κάναμε μια έρευνα για τις τιμές στα καταλύματα και αποφασίσαμε να μείνουμε εκεί, επειδή ήταν το πιο οικονομικό (50 ευρώ, ενώ τα υπόλοιπα ξεκινούσαν από 70) και είχε εξαιρετική θέα, εφόσον είναι σε αμφιθεατρικό σημείο. Το δωμάτιο ζεστό, καθαρό και καλόγουστο. Το πρωινό εξαιρετικά πλούσιο και οι υπάλληλοι φιλικοί και εξυπηρετικοί. Αν ξαναπάω στη Στενή, σίγουρα θα μείνω εκεί πάλι. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, wolfheartenualia

Σας περιμένουμε!

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι σε τοποθεσία καλή, έχει πολύ ωραίο εξωτερικό χώρο,για καφέ κτλ.το δωμάτιο όκ, καλό.Αρκετα καθαρό (εξαίρεση ότι είχε ξεμείνει στο δωμάτιο ένα ξεσκονοπανο) γενικά ενς αξιοπρεπής χώρος.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Christina P

Η κριτική γράφτηκε 16 Μαρτίου 2016

Κυριακη 13-3-2016, 1,10 το βραδυ. Φτανω στο ξενοδοχειο γυρω στη 1 παρα το βραδυ! Πολυ ομορφος χωρος, περιποιημενα και πεντακαθαρα δωματια. Ξυπναω καθαρα δευτερα πρωι στις 12, σε κρυο δωματιο, με σβηστο καλοριφερ και μολις κατεβαζω το ποδι απο το κρεβατι μου ειναι τα παντα μουσκεμα, εχει πλημυρισει το μισο δωματιο!!! Το εσωτερικο τηλεφωνο φυσικα δεν δουλευε οποτε καλεσα απο το κινητο μου για να αναφερω την κατασταση. Τη βαλιτσα μου την ειχα αφησει κατω στο πατωμα και αυτο ειχε σαν αποτελεσμα να βραχουν τα παντα, ρουχα, καλτσες, φορμες κλπ. Ανεβαινει η ιδιοκτητρια, κα Ζωη βλεπει την κατασταση και με ρωταει εαν ειχα αφησει το βραδυ ανοιχτο το παραθυρο ή το παντζουρι. Της απαντησα αρνητικα διοτι ειχε παρα πολυ κρυο (3,5celsium) και δεν θα μπορουσα να το εχω ανοικτο το βραδυ. Moυ ειπε οτι δεν ειχε ξαναγινει κατι τετοιο και της κανει εντυπωση και θα μου αλλαξει δωματιο! Για συγνωμη ΟΥΤΕ λογος απλα μου ζητησε τα ρουχα μου για να τα βαλει να στεγνωσουν! Απο τη 1 το μεσημερι εως τις 7 το απογευμα ημουν αναγκαστικα περιορισμενος στο lobby χωρις καλτσες και με ενα τζιν που το ειχα στα απλυτα γιατι ολα τα ρουχα μου ειχαν γινει σαν wettex!!! Δεν καταφερα να παω μια βολτα στη στενη για φαγητο γιατι δεν ειχα ρουχα και καλτσες! Για πρωινο ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ, ενω το προηγουμενο βραδυ μου ειχαν πει οτι το δωματιο ειναι στα 35euro me πρωινο! Τον Καφε μου τον πληρωσα κανονικοτατα 3 euro εκτος απο εναν καφε που κεραστηκα απο τον Barman τον Τασο, εξαιρετικος επαγγελματιος και τρομερος τυπας! Ευγε Τάσο, ειναι τιμη τους να σε εχουν εκει! Καταφερνω στις 19.00 να βγω αφου στεγνωσαν τα ρουχα μου και να παω για φαγητο, ολα κλειστα.Κανω βολτες, τρωω σε μια καφετερια και γυρναω στο ξενοδοχειο για να πιω εναν καφε, απο τα σιγουρα χερια του Τασου. Κατα τι 23.00 το βραδυ παω να πληρωσω γιατι εκλειναν. Τι οφειλω κα Ζωη??? 38euro! 35 το δωματιο, 3 ο καφες! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ, ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΠΟΤΕ!!!!! Εφαγα ολο μου το μεσημερι και το μισο απογευμα στο Lobby χωρις να μπορω να κανω τιποτα, μετα δεν εβρισκα ταβερνα να φαω και απο την διευθυνση δεν κερασαν τιποτα και ουτε μου εκοψαν κατι απο την τιμη αφου γλυτωσαν το φ.π.α εφοσον δεν κοπηκε αποδειξη και δεν μου εβγαλαν πρωινο!!!!!! Χαμογελαω, πληρωνω, ευχαριστω ειρωνικα για την υπεροχη διαμονη και ανεβαινω στο δωματιο, Εννοειται το καλοριφερ ΣΒΗΣΤΟ με 4celsium εξω, ψαχνω για το χειρηστηριο του air condition αλλα ΦΥΣΙΚΑ δεν μου το ειχαν δωσει, ποιος ο λογος καλοκαιριατικα!?!?!?! Κουκουλωνομαι, φοραω σκουφο και βλεπω τηλεοραση μεχρι τη 1.30 το βραδυ που ειχα συνεννοηθει για late checkout! Αθανατοι Ελληνες Επιχειρηματιες! Εγγυηση σας λεω! Πας για ενα 24ωρο μονος σου να ηρεμησεις απο τη δουλεια και τις υποχρεωσεις και κανουν οτι μπορουν να σου τη σπασουν! Ειμαι ιδιοκτητης καφετεριας σε κεντρικοτατη πλατεια της Αθηνας και το μονο που εχω μαθει ειναι να μη δυσαρεστω τον πελατη και να κανω ο,τι μπορω για να τον διευκολυνω και να αισθανεται ανετα στον χωρο μου! ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ κα Ζωη!!! Να ξερετε το καλυτερο ειδος διαφημισης, που δεν κοστιζει τιποτα, ειναι η διαφημιση mouth to mouth απο ευχαριστημενους πελατες! Το μονο θετικο ο Τασος που βοηθησε να περασει πιο ευχαριστα η ωρα! !!!!ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!

• Διαμονή: Μάρτιος 2016, ταξίδι σόλο
8  Ευχαριστούμε, Nikos Π

Κύριε Νίκο καλησπέρα!
Αν και καθυστερημένη η απάντηση στην κριτική σας.
Θα ήθελα να σας αναφέρω για το θέμα του δωματίου που είχαν μπει νερά .
Δεν γνωρίζουμε τον ακριβή λόγο που έγινε αυτό και σας ζητάμε συγνώμη όπως και τότε .
Σας αλλάξαμε κατευθείαν δωμάτιο το οποίο είχε 24ρη θέρμανση .
Σας πλύναμε τα ρούχα σας και τα στεγνώσαμε .
Το πρωινό ήταν από τις 8:30 - 10:30 .
Ο καφές που κεράσαμε ήταν από την διεύθυνση και όχι από τον bat man του café.
Τέλος το check-out είναι 12:00pm κάνατε το check-out 1:30 τα μεσάνυχτα χωρίς καμία επιπλέον χρώση .