“Φανταστικο φαγητο!”
Κριτική για: Barbarossa Restaurant

Barbarossa Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Φανταστικη επιλογή για παρεα και οικογενεια. Φαγαμε αστακομακαροναδα , καλαμάρι ψητο και τσιπούρα με μπαμιες που δεν ειχαμε δει πουθενα άλλου! Ηταν πεντανόστιμα ολα! Μεγαλες μερίδες και πολυ γρηγορη εξυπηρέτηση ! Σιγουρα θα ξαναπάμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Ttrip1995

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2021

Παιδιά, η μαγειρική είναι μεράκι...κι εσείς δεν το έχετε! Ότι πήραμε θύμιζε νοσοκομειακά πιάτα ή καραβισια!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 314georgiosk
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2021

Το εκπληκτικό Barbarossa το οποίο πήγα σήμερα το μεσημέρι με την οικογένεια μου εγώ έφαγα πίτσα η οποία ήταν χειροποίητη και ήταν τέλεια όλοι μας μείναμε ευχαριστημένοι από το φανταστικό φαγητό και τον πολύ καλό και εξυπηρετικό σερβιτόρο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 743mxp
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020

Δίπλα στη θάλασσα, αλλά όλα τα υπόλοιπα.... Αρχικά μας έφερε δυό φετούλες ψωμί. Όταν έφεραν τη σαλάτα σε σχετική παρατήτησή μου μου απάντησε, δεν είχα άλλο θα σας φέρω τώρα!!! Το μπιφτέκι και η μπριζόλα μέτρια, σερβιρισμένα αποκλειστικά & μόνο με πατάτες, λάδι στη σαλάτα δεν υπήρχε. Απόδειξη δεν έφερε ποτέ & νομίζω ότι πλήρωσα περισσότερα από αυτά που πήραμε. Οι τιμές υψηλές για την ποιότητα των πιάτων του. Μην πάτε.

1  Ευχαριστούμε, ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μέτριες γεύσεις θαλασσινών δίπλα στη θάλασσα. Θα πρέπει να τονιστεί η εξυπηρέτηση και η ευγένεια του προσωπικού του καταστήματος.

Ευχαριστούμε, leonidas m

Barbarossa Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κορώνη, Πύλος-Νέστωρ

Barbarossa Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!