110 €
Περιλαμβάνεται πρωινό
tzoakos

Προτείνεται

4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 10 Μαΐ 2022
Το δωμάτιο και το μπάνιο ήταν ευρύχωρα και καθαρά. Το κατάλυμα διαθέτει χώρο στάθμευσης δωρεάν. Η θάλασσα είναι ακριβώς απέναντι από τον δρόμο και αναλόγως την τοποθεσία του δωματίου μπορεί να έχει και ωραία θέα. Το πρωινό ήταν ικανοποιητικό. Το προσωπικό ήταν εξυπηρετικό.
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
4,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
4,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
travelup.com
    202 €
5.3 χλμ. από Ακτή Ταΰγετος Conference Resort
Καλαμάτα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 6 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη τοποθεσία,φανταστική θέα στη θάλασσα, τα δωμάτια πολύ άνετα,πεντακάθαρος χώρος με πολύ πράσινο!!! Εξαιρετικο πρωινό και φαγητό!!!Το προσωπικό πολύ ευγενικό και πάντα με χαμόγελο!!! Σίγουρα θα ξαναπάμε!Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, LoveTravelling-70
Η κριτική έγινε: 27 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε δύο βραδιές 24και25 Μαρτιου2022
στο 151 μπαγκαλοου.Ολα.ηταν άψογα από το ευγενεστατο προσωπικό που έκανε τα πάντα για να μας εξυπηρετήσει ως το υπεροχο δωμάτιο και το πάρα πολύ καλό πρωινό ΜΠΡΑΒΟ!!Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, mariapB7745YB
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2021

Επισκεφτήκαμε οικογενειακώς το ξενοδοχείο, αρχές Σεπτεμβρίου. Το προσωπικό ευγενέστατο και οι χώροι πεντακάθαροι και κσλοσυντηρημένοι. Στο πρωινό τηρούνταν όλα τα μέτρα προστασίας και υπήρχε αρκετά μεγάλη ποικιλία.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, alexisp136
Ο/η Konstantinos Chandrinos, Owner του Ακτή Ταΰγετος Conference Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ Αlexisp136, Θέλουμε πραγματικά να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Ξενοδοχείο Αkti Taygetos Conference Resort για την διαμονή σας και για την διαδικασία που μπήκατε να μας γράψετε την υπέροχη κρητική σας στο trip advisor
. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ικανοποιημένoς .Τα θετικά σας σχόλια τόσο για το ξενοδοχείο μας, όσο και για το προσωπικό μας, μας κάνουν ιδιαίτερα χαρούμενους . Με πολύ μεγάλη μας χαρά θα θέλαμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας. Και πάλι σας ευχαριστούμε . Με εκτίμηση , Νίκη Πουλοπούλου Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2021

Το ξενοδοχείο Akti Taygetos μας προσέφερε μια ξεκούραστη και ευχάριστη διαμονή. Οι χώροι του ξενοδοχείου όμορφοι, γεμάτοι πράσινο. Το προσωπικό πάντα χαμογελαστό και εξυπηρετικό, πρόθυμο να πραγματοποιήσει κάθε επιθυμία μας. Όσο για το φαγητό του ξενοδοχείου γευστικό με πλούσιες μερίδες. Επισκεπτόμαστε το ξενοδοχείο τα τελευταία εννέα χρόνια και το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 641spyrosd
Ο/η Konstantinos Chandrinos, Owner του Ακτή Ταΰγετος Conference Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ Spyros,
Θέλουμε πραγματικά να σας ευχαριστήσουμε για ακόμη μια φορά που επιλέξατε το Ξενοδοχείο Αkti Taygetos Conference Resort για την διαμονή σας, για την υπέροχη βαθμολογία σας και για ότι μας επιλέγετε όλα αυτά τα χρόνια . Τα θερμά σας σχόλια τόσο για τo προσωπικό μας, όσο για το ξενοδοχείο μας και τις παροχές μας, μας κάνουν ιδιαίτερα χαρούμενους και περήφανους. Με πολύ μεγάλη μας χαρά σας περιμένουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας στο κοντινό μέλλον. Με εκτίμηση , Νίκη Πουλοπούλου Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων

Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2021

Διαμονή 3ων ημερών. Πολύ καθαρό ξενοδοχείο, εξυπηρετικότατο και ευγενικό προσωπικό που σώζει τη παρτίδα. Ενώ βλέπεις μια ολοκληρωμένη ξενοδοχειακή μονάδα νιώθεις ότι κάτι λείπει και δεν ανεβαίνει στο υψηλότερο επίπεδο. Ξενοδοχείο που αφορά κυρίως οικογένειες. Το δωμάτιο πολύ τυπικό, βαρύ, αυτό που λέμε βασική κατηγορία. Πρωινό ενώ είναι πλούσιο, είναι γευστικά ότι πιο αδιάφορο έχω δοκιμάσει στη ζωή μου (λαμβάνοντας υπόψη κιόλας, ότι έχω αίσθηση των τοπικών γεύσεων καθότι κατάγομαι από το μέρος).
Η πισίνα είχε πρόβλεψη αραιωσης σε ξαπλώστρες κλπ λόγω covid κάτι που ήταν ανακόλουθο με το γεγονός ότι ήταν γεμάτη από κόσμο, οπως επίσης το σουρεαλ ήταν ότι μπορούσες να παραγγείλεις τοστ στη ξαπλώστρα αλλά όχι Club sandwich π.χ. πάλι λόγω υγειονομικου πρωτοκόλλου.
Τελικά το Club που δοκίμασα στο χώρο του εστιατορίου της πισίνας (που μοιάζει περισσότερο με καφέ, παρά χώρος που σε ωθεί να πάρεις το δείπνο σου εκεί) ήταν πολύ καλό γευστικά.
Στα συν ότι στη πισίνα υπήρχε ναυαγοσωστρια κάτι που ενώ προβλέπεται, δυστυχώς δεν είναι δεδομένο για όλα τα ξενοδοχεία με πισίνα.
Γενικοτερα εξέλαβα μια λογική να γεμίσουμε το ξενοδοχείο, αλλά ταυτόχρονα να τηρήσουμε το μη αυξημένο της χρήσης του σε υπηρεσίες, κάτι το οποίο προφανώς είναι απόλυτα αντιφατικό.
Η εικόνα δε, που σχηματίζει κάποιος για τη παροχή υπηρεσίας παραλίας και τη πρόσβαση σε αυτή μέσω του Costa Costa, βλέποντας υλικό από το site, δεν έχει καμία σχέση με τη πραγματικότητα.
Ενδείκνυται πιθανόν για οικογένειες, αλλά για οποιο άλλο πελατολόγιο δεν το θεωρώ πρώτη επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, GiorgosKalogero
Ο/η Konstantinos Chandrinos, Owner του Ακτή Ταΰγετος Conference Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ GIORGOS, Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο Αkti Taygetos Conference Resort για την διαμονή σας, καθώς και για την διαδικασία που μπήκατε να μας γράψετε μια τόσο λεπτομερειακή κριτική. Τα θετικά σας σχόλια για το προσωπικό μας αλλά και για την καθαριότητα μας, μας κάνουν ιδιαίτερα χαρούμενους και περήφανους. Τα υπόλοιπα καλοπροαίρετα σχόλια σας θα τα λάβουμε στα υπόψιν μας στην προσπάθειά μας να γινόμαστε καλύτεροι .Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας στο κοντινό μέλλον. Με εκτίμηση , Νίκη Πουλοπούλου Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων