“Διακοπές”
Κριτική για: Καστράκι - Μετέωρο

Καστράκι - Μετέωρο
Κουζίνες: Ελληνική, Μεσογειακή, Μπαρ, Kαφέ
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια τοποθεσία,τέλειο μέρος, υπέροχο ηλιοβασίλεμα,ωραία κοκτέιλς, αποδείξεις που ένα και πότε!!!!!

1  Ευχαριστούμε, zefianagn

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Ενώ φτασαμε πρώτοι στο μαγαζί, έπρεπε να περάσουν 12 λεπτά για να έρθει η σερβιτόρα (αφού τη φωναξαμε 2 φορές κι αντι να μας δωσει σημασια επαιζε με τη γάτα) να μας πει ότι πρέπει να σηκωθούμε γιατί δε σέρβιρε στο συγκεκριμένο πόστο φαγητό. Μας σήκωσε και μας πηγε στο μεσαίο διάζωμα, όπου ο σερβιτορος ενω ειπαμε οτι ειμαστε γα φαγητο εφερε καταλογο με σνακ. Οταν παλι για 3η φορα διευκρινισαμε οτι θέλουμε να φαμε, ΜΑΣ ΞΑΝΑΣΗΚΩΣΑΝ και μας πηγαν στο πανω μερος του μαγαζιου οπου εκει επιτέλους το σερβις ήταν ευγενικο και οχι αδιάφορο. Μετα απο 25 λεπτα στο μαγαζι επιτελους ειχαμε καταλογο για να μπορεσουμε να παραγγειλουμε. Δυστυχως για την κουζινα, η οποια ηταν καταπληκτικη σε γευση, ηταν παρα πολυ αργη. Ημασταν 2 παρεες οταν παραγγειλαμε σε ολο το μαγαζι. Για μια σαλατα και 2 κυριως περιμεναμε 1 ωρα μεχρι να φαμε. Πολυ ωραιο μαγαζί, καλο φαγητο γευστικά, αλλά δεν θα ξαναερχομουν.

Ευχαριστούμε, GKost1994
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική θέα! Εμείς ήπιαμε ποτο-κοκτειλ σε λογική τιμή για τις παροχές και τη θέα! Το συνιστώ σε όποιον έρθει Καλαμάτα!

Ευχαριστούμε, Anestis S
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μαγαζι για ποτό ή φαγητό με απίστευτη θέα! Δείπνο με ωραία προσεγμένα πιάτα, ωραίες γεύσεις. Ίσως το σέρβις να έπρεπε να είναι λίγο πιο γρήγορο, αν και δεν ενόχλησε καθόλου. Οι τιμές πάνω από τον μέσο όρο της περιοχής, δικαιολογούνται απόλυτα από αυτό που εισπράττεις από τη μαγική θέα. Συνίσταται κράτηση πριν την άφιξη στο μαγαζί.

Ευχαριστούμε, papageio
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020

Για ένα τόσο καλοστημένο μαγαζί είναι κρίμα να το στελεχώνουν τόσο υπερβολικά αδιάφοροι και μη επαγγελματίες σερβιτόροι .
Η αναφορά μου αυτή γίνεται διότι θεωρώ γελοίο ως γνωστής του επαγγέλματος , ο σερβιτόρος να αδιάφοροι καθώς επίσης και να παιδιαριζει με τον βοηθο του ενώ το μαγαζί είναι γεμάτο
Όπως επίσης και με απώτερο σκοπό να βγάλει τιπς να ψεύδεται λέγοντας μου πως δεν κρατάει ψιλά επάνω του για να κρατήσει την διαφορα
Είναι κρίμα για έναν τόσο όμορφο χώρο , και χωρίς υπερβολές ίσως το καλύτερο μαγαζί της Καλαμάτας.

Ευχαριστούμε, J4281XN_

Καστράκι - Μετέωρο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμάτα, Μεσσηνία

Καστράκι - Μετέωρο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!