“Από τα καλύτερα που επισκεφτήκαμε!!”

Arossa Cocktail Bar. Doors open at 21:30 to 4:00
Κουζίνες: Διεθνής, Μπαρ, Wine Bar
Περιγραφή: Παρακαλούμε περιμένετε υπομονετικά το επόμενο καλοκαίρι του 2017 !!!
Περιγραφή: Παρακαλούμε περιμένετε υπομονετικά το επόμενο καλοκαίρι του 2017 !!!
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Εξαιρετική τοποθεσία το μαγαζί!!! είχαμε κάνει κράτηση λόγω covid και μας εξυπηρέτησαν άψογα! Πρόσχαρο το προσωπικό και μας πρότειναν να δοκιμάσουμε πολύ ωραία κοκτέιλ από τον κατάλογο τους!
Αν και μαγαζί επαρχίας είναι επιπέδου Αθήνας, θα το προτείναμε ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, 140poppyp

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Πανέμορφος χώρος ( από τα λίγα μαγαζιά στην καλαματα που δεν βράζεις από την ζεστη ). Το προσωπικό πολύ ευγενικό και γρήγορο. Τα cocktail φοβερά και οι τιμές προσιτές!!

Ευχαριστούμε, Ion2001
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφη ατμόσφαιρα, γρήγορη εξυπηρέτηση, όμορφη θέα παρόλα αυτά τα κοκτέιλ που επιλέξαμε δεν ήταν προσεγμένα σε εμφάνιση κ γεύση...

Ευχαριστούμε, O581KX_
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μαγαζί με ωραία θέα . Δυστυχώς όμως υστερεί τόσο πολύ στην εξυπηρέτηση . Το προσωπικό είναι ευγενικό ,μα παρ όλα αυτά δεν μπορεί να εξυπηρετήσει σωστα .
Δεν θα το επέλεγα ξανά . Πρέπει να έχετε υπομονή αλλιώς είναι αδιανόητα απαράδεκτο .

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Marioumiller
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε Παρασκευή βράδυ 3 άτομα!! Περιμέναμε στην αναμονή για να βρούμε τραπέζι! Η αναμονή μικρή... Μας οδήγησαν στο τυχερό μας τραπέζι στο τέλος του μαγαζιού δίπλα στην τουαλέτα γιατί τηρούν αυστηρά τα μέτρα για τον κορονοιο ! Ο κορονοιος δεν κολλάει στο κέντρο του μαγαζιού όπου ο ένας ήταν πάνω στον άλλο αλλά όπου μας συμφέρει ! Μας έβαλαν σε ένα τραπέζι 2 ατόμων αλλά έπρεπε να κάθονται και τα τρία γιατί ο κορονοιος κολλάει στο όρθιο (είχε 2 σκαμπό, λογικά ο άλλος έπρεπε να κάτσει στο πάτωμα) !πέρα από την ωραία θέα προς το wc είχαμε και την υπέροχη μυρωδιά από τηγανιτές πατάτες αφού ο εξαερισμός της κουζίνας ήταν πάνω από τα κεφάλια μας! Το κοκτέιλ με τις ιδανικές αυτές συνθήκες εννοείται στα 12 € -(όταν εφημέρευω ως γιατρός στην κλινική covid βγάζω 3€ την ώρα τέλειο;)
Στη μία ώρα σχεδόν που κάτσαμε είχαμε στο τραπέζι μας τα ποτήρια της προηγούμενης παρέας ενω σερβιτόρος δεν φάνηκε ποτέ ... ... Έτσι λοιπόν αφού περάσαμε τόσο ωραία αποφασίσαμε να πάμε να φάμε τηγανητές πατάτες αλλού! Κανένας σεβασμός προς τον πελάτη!

1  Ευχαριστούμε, ioannak343
Ο/η dinos00, Ιδιοκτήτης του Arossa Cocktail Bar. Doors open at 21:30 to 4:00, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2020

Οι τιμή cocktail στο Arossa είναι στα 9,50 ευρώ.

Arossa Cocktail Bar. Doors open at 21:30 to 4:00: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμάτα, Μεσσηνία

Arossa Cocktail Bar. Doors open at 21:30 to 4:00: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!