Tripadvisor
Καλαμάτα
Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ευτυχώς την ημέρα έκανε 20 βαθμούς και κάπως την παλέψαμε το πρώτο βράδυ..Το δεύτερο μας είπαν να μην έχουμε την θέρμανση και όλο το βράδυ ανοιχτή ..Μπάνιο κάναμε το δεύτερο βράδυ γιατί το πρώτο ένιωσα λίγο θεοφάνεια όταν μπήκα μέσα στην μπανιέρα...Κάποια στιγμή απορούσα που είχα κλείσει σε καταφύγιο στο βουνό η σε κάποιο άλλο μέρος .....Πολύ ήρεμος όλα αυτά τα σχόλια και πληρωμένο ταξίδι από την εταιρεία μου..Σκέψου να το πλήρωμα και από την τσέπη μου....

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, dante_36
Η κριτική έγινε: 14 Νοεμβρίου 2019

Μέσα στο κέντρο της Καλαμάτας το ξενοδοχείο Rex προσφέρει άνετη διαμονή σε ένα καθαρό και φροντισμένο περιβάλον. Το προσωπικό προσφέρει υποδειγματική εξυπηρέτηση και το πρωινό του είναι πάρα πολύ πλούσιο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Η προσβασιμότητα είναι πολύ καλή λόγω της θέσης του στο κέντρο της πόλης.
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Theodoros P
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο, καθαρό, σε πολύ καλή τοποθεσία (κέντρο Καλαμάτας), όλο το προσωπικό πολύ εξυπηρετικο, πλούσιο πρόγευμα. Θα το επισκεφτομουν ξανά σίγουρα. Τα δωμάτια άνετα και φροντισμένα. Ωραίο κτίριο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, mariatE6079LM
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2019

Υπέροχο νεοκλασικό κτήριο που αποπνέει αέρα αρχοντιάς και ιστορίας , σε κεντρικό σημείο της πόλης .
Πεντακάθαρο , φροντισμένο, με ευγενέστατο προσωπικό, πλούσιο μπουφέ στο πρωινό .
Μειονέκτημα το πολύ μικρό μπαλκόνι .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Μαγδαληνή Σ
Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2019

Μείναμε στο Rex hotel αναγκαστικά λόγω πληρότητας των υπολοίπων καταλυμάτων. Το θέαμα που αντικρίσαμε μπαίνοντας στο δωμάτιο μας ήταν ξεστρωτα κρεβάτια και πεταμένες πετσέτες παντού. Μας έδωσαν άλλο δωμάτιο στο οποίο ο κλιματισμός δούλευε με το ζόρι και δεν υπήρχε conditioner στο μπάνιο. Η τιμή του εξωφρενικά υψηλή καθώς πληρώσαμε 98€! Σίγουρα θα φροντίσω να κλείσω νωρίτερα δωμάτιο οπουδήποτε αλλού!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Mariafoivos93