“Πολύ καλά”
Κριτική για: Τα Ρολλά

Τα Ρολλά
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Το εστιατόριο φημίζεται για την τοπική ελληνική παραδοσιακή κουζίνα του και πιάτα μαγειρεύονται με φρέσκα υλικά.Μεγάλη ποικιλία για μεσημεριανό φαγητό. Το καλοκαίρι λειτουργεί και αργά για δείπνο. Κυριακή είμαστε συνήθως κλειστά αλλά ανοίγουμε περιστασιακά. Καλέστε για περισσότερες πληροφορίες.
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλά φαγητά, μαμαδε, και καλό service. Εξυπηρετικοί και φιλικοί. Αντιπροσωπεύει τα τουριστικά ελληνικά πιάτα, αλλά σε πάρα ποιότητα σπιτικής κουζίνας με καλές τιμές και τίμιες μερίδες.

Ευχαριστούμε, Dimi S

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017

γευτήκαμε ελληνικό παραδοσιακό μαμαδίστικο φαγητό με εξαιρετικά φρέσκα υλικά. Ικανοποιητικες μεριδες,καλες τιμές,μετα τις 3 περιοριζονται καπως οι επιλογες σου στα μαγειρευτα. Άψογο service...

Ευχαριστούμε, Litsa K
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2017

Καλο φαγητο,ικανοποιητικες μεριδες,καλες τιμές,στα μονα αρνητικά οτι μετα τις 3 περιοριζονται καπως οι επιλογες σου στα μαγειρευτα.

1  Ευχαριστούμε, anastasia n
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειχε 40 βαθμους τουλάχιστο. Και τι με αυτο; Ο δρόμος του γυρισμού με βρηκε πεινασμένη στην Καλαμάτα. Το στομαχι μου έπαιζε ταμπούρλο. Ξεκινω περπατωντας απεγνωσμένη και πέφτω πανω στα Ρολλά... Ω Θεά τύχη! Καλά μου ξηγηθηκες!
Αν και τα γεμιστά είχαν τελειώσει απο νωρίς και για πίτα επρεπε να ειχα κανει ρεζερβέ, ο μάστορας μου προτείνε Νουά. Πω να σου...
Επιτέλους ενα σωστό ΜΑΓΕΙΡΕΙΟ κύριοι. Τι άλλο θέλετε

1  Ευχαριστούμε, irinigeo
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σαν τον παλιό καλό καιρό... επιτέλους γευτήκαμε ελληνικό παραδοσιακό μαμαδίστικο φαγητό με εξαιρετικά φρέσκα υλικά που μας θύμισαν τη μαγειρική της γιαγιάς μας... υπέροχο μπιφτέκι και απίστευτος μουσακάς... καθαριότητα... εξαιρετικές τιμές... άψογο service...

1  Ευχαριστούμε, gianngiolanda

Τα Ρολλά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμάτα, Μεσσηνία

Τα Ρολλά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!