Tripadvisor
Καλαμάτα
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2019

Σε καλή τοποθεσια επιτρέπει να περπατήσεις δίπλα στη παραλια.το προσωπικό ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό.το δωμάτιο μας άνετο και καθαρο.επειδη ήταν κοντα στις γιορτες είχε πολύ ωραίες διπλές μελομακάρονα και κουραμπιέδες .

Ευχαριστούμε, aggie2508
Ο/η EfthymiosKatsenios, Διευθυντής του Pharae Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητή aggie2508,

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που εκτιμήσατε τις παροχές και τις υπηρεσίες μας στο διήμερο σας ταξίδι στην Καλαμάτα, την "καλή τοποθεσία", "το ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό", "το άνετο και καθαρό δωμάτιο", αλλά και τις δίπλες, τα μελομακάρονα και τους κουραμπιέδες μας.

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για όλους εμάς εδώ στο Pharae Palace που σας φιλοξενήσαμε και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία, να σας ξαναδούμε σύντομα κοντά μας!

Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε με την σύζυγο μου τρεις μέρες στο ξενοδοχείο, παρά πολύ καλό ξενοδοχείο με πολύ καλές παροχές, πρέπει σίγουρα ο επισκέπτης να πάει για πρωινό που εκτός από το πολύ καλό και πλούσιο πρωινό θα απολαύσει μια καταπληκτική θέα στο roof garden με τον Μεσσηνιακό κόλπο και τον Ταύγετο που θα ανοίξει το μάτι σου χωρίς καφέ, το σέρβις επίσης εξαιρετικό με την Πέννυ και την Μαρια να σε εξυπηρετήσουν άμεσα και με τον καλύτερο τρόπο. Στα πολύ θετικά των δωματίων πολύ καθαρά πολύ ζεστά και πολύ ζεστό νερό που εκτός από ένα απολαυστικό μπάνιο έχεις και την ασφάλεια ότι τα Μποιλερ του ξενοδοχείου δεν έχουν πρόβλημα για λεγεωνελα που αρκετός κόσμος δεν γνωρίζει
Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, βικτωρ μ

Αγαπητέ βικτωρ μ,

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που είχατε μια "πολύ καλή διαμονή" μαζί μας εδώ στο Pharae Palace και μείνατε ευχαριστημένοι με τις "πολύ καλές παροχές" μας.

Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια για "το πολύ καλό και πλούσιο πρωινό " με την "καταπληκτική θέα στο roof garden με τον Μεσσηνιακό κόλπο και τον Ταύγετο", το εξαιρετικό σέρβις με την Πένυ και τη Μαρία να σας εξυπηρετήσουν άμεσα με τον καλύτερο τρόπο", αλλά και τα "πολύ καθαρά και πολύ ζεστά δωμάτια" μας.

Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2019

Κάθε φορά που ερχόμαστε στη Καλαμάτα το Φαραι μας ξαφνιάζει ευχάριστα. Πολυ καλη τοποθεσία, συντηρημένο άψογα, καθαρό και με πολυ επαγγελματικό και φιλικό προσωπικο. Το πρωινό του ποιοτικό με ολα τα φρέσκα προϊόντα που παράγει η Μεσσηνιακή γη και χωρις υπερβολές. Ο διευθυντής του ξενοδοχείου πανταχού παρόν αεικινητος με αμεσότητα και επαγγελματισμό παντα διαθέσιμος. Δύσκολα να βρεις κάτι αρνητικο χωρίς να θεωρηθείς υπερβολικός αν οχι και εκκεντρικος.

Ευχαριστούμε, U3890JRdimitrisk
Ο/η EfthymiosKatsenios, Διευθυντής του Pharae Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητέ Dimitris K,

Εκ μέρους της Οικογένειας του Pharae, ένα πολύ μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ για τα καλά σας λόγια για τις παροχές και τις υπηρεσίες μας.

Μας δίνετε δύναμη και έμπνευση, να συνεχίσουμε να παρέχουμε υψηλού επιπέδου εμπειρίες σε όλους.

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για όλους εμάς εδώ στο Pharae Palace που σας φιλοξενήσαμε ξανά και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία, να σας ξαναδούμε σύντομα κοντά μας!

Η κριτική έγινε: 14 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία. Επιτρέπει να βγεις να περπατησεις και να τρέξεις. Το επισκέφθηκα χειμώνα και πέρασα πολύ καλά, ξεκουραστηκα και ήταν όμορφα. Η θέα σε συνεπαίρνει. Εξαιρετικό προσωπικό και τέλειος χώρος πρωινου, αν και απαιτείται βελτίωση του φαγητού στο πρωινο

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, N934HHmarian
Ο/η EfthymiosKatsenios, Διευθυντής του Pharae Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητή maria n,

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Pharae Palace για τη διαμονή σας στην Καλαμάτα.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που περάσατε πολύ καλά, όμορφα και ξεκούραστα στο Ξενοδοχείο και απολαύσατε την εξυπηρέτηση από το προσωπικό μας.

Στόχος μας είναι να βελτιώνουμε συνεχώς τις παρεχόμενες υπηρεσίες μας και γι'αυτό βασιζόμαστε στη γνώμη και στις αξιολογήσεις των επισκεπτών μας.

Θα εκτιμούσα πολύ τις προτάσεις σας για τη βελτίωση του φαγητού στο πρωινό μας στο manager@pharae.gr.

Η κριτική έγινε: 3 Δεκεμβρίου 2019

Είναι η τριτη φορα που μένω στο ξενοδοχειο και έχει γίνει η μόνιμη επιλογη μου καθε φορα που επισκέπτομαι την Καλαμάτα. Ευρυχωρα, πεντακαθαρα δωματια. Πολυ καλό στρώμα και μαξιλάρια. Εχει room service χωρίς επιπλέον χρέωση με μεγάλη ποικιλια και εξαιρετική ποιότητα προιόντων. Πλουσιο πρωινό σε μπουφε με μεγάλη ποικιλια. Επιπλέον μπορείσ να επιλέξεις ότι καφέ θέλεις χωρίς χρέωση. Ευκολο parking γυρω απο το ξενοδοχείο. Το internet γρηγορο και χωρίς προβλήματα. Το ξενοδοχείο είναι στην διπλα στην παραλία και δίπλα στα μαγαζια. Ειναι πολύ ήσυχο. Με λίγα λόγια έχει όλες τις παροχές ενός πεντάστερου lux ξενοδοχείου.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Iosif28
Ο/η EfthymiosKatsenios, Διευθυντής του Pharae Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητέ losif28,

Ευχαριστούμε θερμά για τα πολύ καλά σας λόγια σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας μαζί μας.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι με τις παροχές και τις υπηρεσίες μας, όπως τα "ευρύχωρα, πεντακάθαρα δωμάτια", το "πολύ καλό στρώμα και μαξιλάρια", "το room service με μεγάλη ποικιλία και εξαιρετική ποιότητα προϊόντων", το "πλούσιο πρωινό σε μπουφέ με μεγάλη ποικιλία", το "εύκολο parking γύρω από το ξενοδοχείο" και το "γρήγορο internet".

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για όλους εμάς εδώ στο Pharae Palace που είμαστε για εσάς "η μόνιμη επιλογή κάθε φορά που επισκέπτεστε την Καλαμάτα" και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία, να σας ξαναδούμε σύντομα κοντά μας!