“Πολύ καλή επιλογη”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 11 ακόμη ιστότοποι!
Pharae Palace
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Συγκεντρώνει ένα καλό μέσο όρο σε όλα τα επίπεδα.ιδιαιτερη αναφορά στο loft με την απέραντη θέα και το προσωπικό έως και τον διευθυντή γι την φιλική συμπεριφορά και πάντα πρόσχαροι για οποιαδήποτε πληροφορία.το συστήνω ανεπιφύλακτα .

Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Ο/η George A, Διευθυντής του Pharae Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Φεβρουαρίου 2017

Θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας δούμε πάλι σύντομα κοντά μας.
Σας ευχαριστω πολύ και επί προσωπικού.

Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2016

Πολύ καθαρά και μεγάλα δωμάτια με όλες τις ανέσεις. Πολύ καλή ηχομόνωση. Διαθέτει όλα τα απαραίτητα αναλώσιμα. Σε πολύ καλό σημείο με εξαιρετική θέα. Φοβερό είναι και το loft. Φαγητό πάρα πολύ καλό και πλούσιο.

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, cantoniou2016

Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2016

Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο μια βροχερή μέρα στα τέλη του Νοέμβρη με το σύντροφό μου βασιζόμενοι στην επιλογή ενός κεντρικού ξενοδοχείου. Αν και αρχικά είχαμε κλείσει ένα απλό δίκλινο δωμάτιο, η κυρία στην υποδοχή προσφέρθηκε να μας δείξει δύο δωμάτια διαθέσιμα σύμφωνα με την κράτησή μας και ένα γωνιακό Executive Room με την προοπτική αναβάθμισης της διαμονής μας. Η επιλογή ήταν εύκολη. Η άνεση και η αισθητική του χώρου μας οδήγησε κατευθείαν στην επιλογή του γωνιακού δωματίου. Οι δύο μπαλκονόπορτες έκαναν το δωμάτιο ηλιόλουστο σε μια τόσο μουντή και καταθλιπτική μέρα και ο ζεστός φωτισμός και οι πολλαπλές δυνατότητες ρύθμισής του από spot και μικρά φωτιστικά άλλαξε επί τόπου την δυσάρεστη εμπειρία των κεραυνών. Η ευχάριστη ατμόσφαιρα στο δωμάτιο μας οδήγησε στο να απορρίψουμε την πόλη έξω από τα όρια του ξενοδοχείου και να εκμεταλλευτούμε την εμπειρία του δωματίου στο μέγιστο, καθώς και την θέα της θάλασσας και του παραλιακού μετώπου. Η καθαριότητα, το ζεστό νερό, οι παροχές σε προϊόντα περιποίησης, το mini bar κάλυψαν όλες τις ανάγκες μας. Το προσωπικό αξιοσημείωτα εξυπηρετικό και επί 24ώρου βάσεως διαθέσιμο. Σημαντικό να αναφερθώ στην ευγένεια και την προσφορά του να με εξυπηρετήσει με τα εισιτήρια επιστροφής μου στην Αθήνα προσφέροντάς μου παράλληλα οδηγίες σχετικά με την διαθεσιμότητα των δρομολογίων. Τέλος θα κλείσω με το εξαιρετικό και πλούσιο πρωινό το οποίο προσφέρεται στον 5ο όροφο του ξενοδοχείο. Συνδυάζοντας μια ακόμα πιο ζεστή ατμόσφαιρα με μια minimal διακόσμηση και μια ακόμα πιο όμορφη θέα, κανείς μπορεί να γευτεί παραδοσιακά προϊόντα σε ένα ελληνικό, αμερικάνικο ή γαλλικό πρωινό. Οι επιλογές πολλές και η αίσθηση βασιλική.

Συμβουλή: Προτιμήστε το Executive Room, καθώς το δωμάτιο είναι γωνιακό και συνεπώς πιο ηλιόλουστο, ενώ ένα πλο...
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Mantopoulou C

Αγαπητοί πελάτες,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Μετέφερα σε όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου όλα οσα αναφέρατε τόσο όμορφα και περηληπτικά και πραγματικά πήραν ενέργεια και δύναμη για να συνεχίσουν την σκληρή δουλειά που απαιτεί ένα ξενοδοχείο με υψηλά στανατρτς όπως το δικό μας

Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2016

Πολύ καλό ξενοδοχείο. Άνετο, φιλικό, εξυπηρετικό προσωπικό που σε κάνει να νιώθεις ότι σε θεωρούν καλό πελάτη, έστω και είναι η πρώτη φορά που πας. Το δωμάτιο άνετο, και έχει όλα όσα περιμένεις να βρεις σε ένα τέτοιας κατηγορίας ξενοδοχείο.

Συμβουλή: Τα νότια δωμάτια έχουν την καλύτερη θέα.
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
3  Ευχαριστούμε, odyalex19

Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2016

Φιλικο περιβαλλον εξυπηρετικο προσωπικο και παντα προθυμο.Το πρωινο πολυ καλο με μεγαλο μπουφε που δεν ξεμενει ποτε και απο τιποτα!Εξυπηρετηθηκαμε πολυ οταν μας εφεραν και παρκο εντος του δικλινου για τον μπομπιρα μας!Επισης πεντακαθαρο και συχνες αλλαγες σε σεντονια-πετσετες.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
3  Ευχαριστούμε, Giorgos K

Αντωνίου Γεώργιος

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Καλαμάτα: Οι ταξιδιώτες είδαν επίσης αυτά τα ξενοδοχεία
2.2 χλμ μακριά
Mantinia Bay Hotel
Νο 4 από 21 για: Καλαμάτα
228 κριτικές
Προβολή τιμών

Pharae Palace: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Pharae Palace

Διεύθυνση: Navarinou Str & R. Rerreou Street, Καλαμάτα 241 00, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Πελοπόννησος > Μεσσηνία > Καλαμάτα
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Παραλία Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ Δωρεάν πρωινό Παιδικές δραστηριότητες (Κατάλληλο για παιδιά/οικογένειες) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σουίτες Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι
Στυλ ξενοδοχείου:
Νο 2 στα Ξενοδοχεία στην παραλία για: Καλαμάτα
Νο 2 στα Πολυτελή ξενοδοχεία για: Καλαμάτα
Νο 3 στα Οικογενειακά ξενοδοχεία για: Καλαμάτα
Εύρος Τιμών: 66 € - 104 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:4 αστέρων — Pharae Palace 4*
Αριθμός δωματίων: 76
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, Hotels.com, Expedia, 5viajes2012 S.L., Bookgreece.com και HotelsClick. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Pharae Palace με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.
Επίσης γνωστό ως:
Pharae Palace Hotel Kalamata

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;