“Άνετο και φιλικό”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 10 ακόμη ιστότοποι!
Pharae Palace
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2016

Πολύ καλό ξενοδοχείο. Άνετο, φιλικό, εξυπηρετικό προσωπικό που σε κάνει να νιώθεις ότι σε θεωρούν καλό πελάτη, έστω και είναι η πρώτη φορά που πας. Το δωμάτιο άνετο, και έχει όλα όσα περιμένεις να βρεις σε ένα τέτοιας κατηγορίας ξενοδοχείο.

Συμβουλή: Τα νότια δωμάτια έχουν την καλύτερη θέα.
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
3  Ευχαριστούμε, odyalex19
Ο/η George A, Διευθυντής του Pharae Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Φεβρουαρίου 2017

Θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας δούμε πάλι σύντομα κοντά μας.
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2016

Φιλικο περιβαλλον εξυπηρετικο προσωπικο και παντα προθυμο.Το πρωινο πολυ καλο με μεγαλο μπουφε που δεν ξεμενει ποτε και απο τιποτα!Εξυπηρετηθηκαμε πολυ οταν μας εφεραν και παρκο εντος του δικλινου για τον μπομπιρα μας!Επισης πεντακαθαρο και συχνες αλλαγες σε σεντονια-πετσετες.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
3  Ευχαριστούμε, Giorgos K

Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2016

Τρίτη μου επίσκεψη στο ξενοδοχείο την 7-8/11/2016. Εχω μείνει στο παρελθόν και άλλη φορά για επαγγελματικό ταξίδι (εκτός τουριστικής κίνησης) αλλά και κατά τον μήνα Ιούνιο για αγώνες κολύμβησης με τα παιδιά μου. Κατά συνέπεια, έχοντας επισκεφθεί το ξενοδοχείο κατά διαστήματα και σε διαφορετικές εποχές έχω να παρατηρήσω ότι το προσωπικό παραμένει πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Τα δωμάτια ήταν πάντα καθαρά και ευρύχωρα, στρώμα καταπληκτικό (υπέροχος ύπνος), η σύνδεση με το internet σαφώς βελτιωμένη στην τελευταία μου επίσκεψη, το roof-garden μοναδικό από πλευράς θέας και με εξαιρετική περιποίηση. Το πρωινό -ακόμη και off season- εξαιρετικό . Αριστη σχέση παρεχομένων υπηρεσιών και τιμής. Πρόκειται για ένα ξενοδοχείο που σέβεται τον επισκέπτη του.

Το μοναδικό πρόβλημα που ίσως συναντήσετε κατά τους θερινούς μήνες και τις πρώτες βραδινές ώρες είναι το parking.

Συμβουλή: Tα δωμάτια στους υψηλότερους ορόφους και με θέα στον Μεσσηνιακό κόλπο είναι τα προτιμότερα (πιο ήσυχ...
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
2  Ευχαριστούμε, IOANNIS A

Σας ευχαριστουμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Το θέμα της στάθμευσης των αυτοκινήτων είναι μια ανοιχτή πλήγή για εμάς και πιστέψτε με ειλικρινά προσπαθούμε να βρούμε μια λύση με γνώμονα πάντα την δική σας άμεση εξυπηρέτηση.

Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2016

Το ξενοδοχειο παρεχει ολες τις ανεσεις για ενα ξεκουραστο Σ-Κ. Τελειο δωματιο τελεια θεας αψογο σερβις και ευγενικο προσωπικο. Πρωινοπλουσιο Ευχαριστουμε και πιστευω να σας ξαναρθουμε με το νεο ετος 2017

• Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π

Σας ευχαριστουμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Σας επιβεβαιώνω πως και για το 2017 θα είμαστε εδώ και θα σας περιμένουμε.

Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2016

Καθαρό δωμάτιο (χωρίς θεα,πλαϊνό), με άνετο καναπεδάκι, χώρο για να ακουμπήσεις πράγματα, άνετα ευρύχωρα κρεβάτια. Το μπάνιο καθαρό, με είδη περιποίησης γνωστής εταιρείας (ανανεώθηκαν καθημερινά), αφράτες πετσέτες. Το internet δεν μπορώ να πω οτι πήγαινε σφαίρα αλλά οκ. το roof garden είχε εξαιρετική θεα και εξαιρετικο service επίσης, το πρωινό πλήρες και πολύ ωραίο, όπως και ο βραδυνός μπουφές, το προσωπικό στο σύνολο του εξυπηρετικό. Και την επόμενη φορά που θα επισκεφθώ την πόλη θα το προτιμήσω για την διαμονή μου

Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, rt483

Θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας δούμε πάλι σύντομα κοντά μας.
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Αντωνίου Γεώργιος

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Καλαμάτα: Οι ταξιδιώτες είδαν επίσης αυτά τα ξενοδοχεία
2.2 χλμ μακριά
Ακτή Ταυγετός Conference Resort
Νο 13 από 21 για: Καλαμάτα
194 κριτικές
Προβολή τιμών

Pharae Palace: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Pharae Palace

Διεύθυνση: Navarinou Str & R. Rerreou Street, Καλαμάτα 241 00, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Πελοπόννησος > Μεσσηνία > Καλαμάτα
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Παραλία Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ Δωρεάν πρωινό Παιδικές δραστηριότητες (Κατάλληλο για παιδιά/οικογένειες) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σουίτες Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι
Στυλ ξενοδοχείου:
Νο 2 στα Πολυτελή ξενοδοχεία για: Καλαμάτα
Νο 2 στα Ξενοδοχεία στην παραλία για: Καλαμάτα
Νο 3 στα Οικογενειακά ξενοδοχεία για: Καλαμάτα
Εύρος Τιμών: 64 € - 93 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:4 αστέρων — Pharae Palace 4*
Αριθμός δωματίων: 76
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, 5viajes2012 S.L., Bookgreece.com, Expedia, Hotels.com και HotelsClick. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Pharae Palace με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.
Επίσης γνωστό ως:
Pharae Palace Hotel Kalamata

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;