“Πολύ ευχάριστη έκπληξη!”
Κριτική για: Poseidon Ocean View

Poseidon Ocean View
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2021

Δεν έχω πάει στο εστιατόριο, δοκίμασα delivery μιας και είναι όλα κλειστά αυτό τον καιρό. Χάρηκα πολύ που έφαγα κάτι τόσο νόστιμο και διαφορετικό. Πήρα σούπα μανιταριών με γάλα καρύδας και bao buns με γαρίδα. Εξαιρετικά και τα δύο και πολύ χορταστικά. Οι τιμές πολύ καλές αναλογικά με τη γεύση και την ποσότητα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα και ανυπομονώ να ανοίξει ώστε να επισκεφτώ και το εστιατόριο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, ttinmou

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020

Σίγουρα δεν άξιζε τα 35€/άτομο. Τα μισά κρασιά του καταλόγου δεν υπήρχαν.. τα γραμμάρια των μερίδων στον κατάλογο δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα ( Ribeye 400gr αναγράφεται και ήρθε 260gr). Μόνο 2 επιλογές για σαλάτα. Παραγγειλα πιάτο με καβούρι και μου έφεραν γαρίδα χωρίς να με ενημερώσει κάποιος ότι δεν έχει καβούρι. Παραγγειλα ψωμί και δεν υπήρχε ψωμί. Περιμέναμε 1 ώρα χωρίς να τρώμε κάτι μέχρι να έρθουν τα επόμενα πιάτα. Γενικά καθόλου οργάνωση και άγνοια του προσωπικού. Σίγουρα δεν θα ξαναπάω.

Ευχαριστούμε, kostask960
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2020

Καταπληκτικό σέρβις, φαγητό, μουσική! Αξίζει η γευστικη εμπειρία!
Κάτι καινούργιο στη πόλη μας το οποίο ανεβάζει ψηλά τον γαστρονομικό χάρτη της περιοχής. Ευχαριστούμε τον σεφ για την όμορφη βραδιά!

Ευχαριστούμε, Christina M
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτήκαμε βράδυ για δείπνο. Όπως πήγαμε φύγαμε, μιας και είδαμε ότι ο κύριος στην υποδοχή που μας μετέφερε στο τραπεζι μας δεν φορούσε μάσκα. Μόλις έίδαμε ότι και ένας σερβιτότος δεν φορούσε, αλλά και οι υπόλοιποι φορουσαν τις ψευτικες πλαστικές μάσκες στο πηγούνι απλά σηκωθήκαμε και φύγαμε. Σημειωτέον καμία απόσταση τα τραπέζια μεταξύ τους. Εντελώς αντιεπαγγελματική συμπεριφορά σε ένα πολλά υποσχόμενο και με περγαμηνές μαγαζί. Όταν σε αντιμετωπίχουν με ασέβεια, καταλαβαίνεις και τη συνέχεια. Ευχαριστούμε.

1  Ευχαριστούμε, M6270BNiris
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Επιτέλους ένα εστιατόριο που ανέβασε το επίπεδο της γαστρονομίας στην πόλη μας. Εξαιρετικές γεύσεις, ωραίο περιβάλλον, άψογη εξυπηρέτηση. Το επισκεφτήκαμε δύο φορές και παραγγείλαμε οκτώ πιάτα την πρώτη φορά και έντεκα πιάτα την δέυτερη. Οι γαρίδες με μαλλί της γριάς από καρύδα, η φορμαέλα με σύκο, το κταπόδι, τα χτένια, ο αχινός, το κουνουπίδι, το ριζότο, το μπέργκερ, το φιλέτο κοτόπουλο όλα απίθανα. Πήραμε και άλλα και επίσης τα γλυκά είναι απλά τέλεια. Ελπίζουμε να συνεχίσετε έτσι και να μην κλείσετε τον χειμώνα.

Ευχαριστούμε, HELENA M

Poseidon Ocean View: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμάτα, Μεσσηνία
Καλαμάτα, Μεσσηνία

Poseidon Ocean View: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!