“Υπέροχα!”
Κριτική για: Kokkari homemade food

Kokkari homemade food
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2020

Καταπληκτικό φαγητό, ευχάριστο περιβάλλον, και εξαιρετική εξυπηρέτηση!!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, _J4105PM

Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό φαγητό, άψογη εξυπηρέτηση , καθαρός χώρος με απίστευτα φιλικό περιβάλλον και ευχάριστο προσωπικό !!!!
Πας για φαγητό και σου φτιάχνει η διάθεση κάτι που χρειάζεται στις μέρες μας!!!!
Καλές δουλειές και να συνεχίσετε έτσι!!!!⭐️

Ευχαριστούμε, Labrinixr
Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2020

Το πιο νόστιμο και καλομαγειρεμένο φαγητό της πόλης σε ένα προσεγμένο περιβάλλον με υψηλή αισθητική! Σπιτικές συνταγές με την ξεχωριστή πινελιά του εξαιρετικού chef! Πεντακάθαρος χώρος, ευχάριστος,φωτεινός με ιδιαίτερο γούστο! Οι ευγενικές και ομορφες παρουσίες των ιδιοκτητών,μας ανοίγουν την όρεξη! Kokkari home made food!!! Το αγαπημένο μας στέκι!Το εστιατόριο της καρδιάς μας!‍

Ευχαριστούμε, Aristea-Makri
Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2020

Σπιτικό φαγάκι , ζεστό περιβάλλων , εξαιρετικοί άνθρωποι, τίμιο, όταν αναπαύω Καλαμάτα μόνο εκεί θέλω να φάω....!!!

Ευχαριστούμε, T801ZW_
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετικό! Παραδοσιακές ελληνικές συνταγές με "αλλαγές" που απογειώνουν τις γεύσεις. Μέχρι και οι all time classic πατάτες τηγανητές γίνονται περισσότερο εθιστικές με το λάδι τρούφας! Μπράβο στα παιδιά, τόσο εντός της κουζίνας, όσο και στο σέρβις, τα οποία δείχνουν το μεράκι που έχουν γι΄αυτό που κάνουν!

2  Ευχαριστούμε, alexandrat411

Kokkari homemade food: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμάτα, Μεσσηνία
Καλαμάτα, Μεσσηνία

Kokkari homemade food: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα