“6/5”
Κριτική για: Κάρδαμο comfort cuisine

Κάρδαμο comfort cuisine
Περιγραφή: Μοντερνα ελληνικη κουζινα.
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τρόμερο φαγητο, τρομερο σερβις, τρομερη αισθητικη. Ολα αγγιζαν την τελειοτητα. Δε θα αλλαζαμε τιποτα. Προτείνω να πατε νωρις το Σαββατοκυριακο γιατι μετα τις 2μιση ισως και να μην βρεις να κατσεις! Μπραβο στα παιδια.

Ευχαριστούμε, EffieStak
Ο/η indevin_greece, Μάρκετινγκ του Κάρδαμο comfort cuisine, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα. Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού από την ομάδα μας...

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Με το που φτάσαμε στον προορισμό μας και ρωτήσαμε για καλό φαγητό, όλοι μας το πρότειναν. Ωραία μινιμαλιστική ατμόσφαιρα, γευστικά πιάτα, τοπικές παραδοσιακές γεύσεις, καλές ποσότητες, άψογη εξυπηρέτηση. Εκλεκτό wine list και σωστό σερβίρισμα κρασιού.

Ευχαριστούμε, the_greatest_unifier

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμα και γευστικά πιάτα με ωραίες ιδέες....ειδικά η φάβα πολύ δυνατό πιάτο.το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, panagiotisk45

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020

Πριν ένα μήνα πήγα με το φίλο μου και φάγαμε. Όλα ήταν υπέροχα και έφυγα λέγοντας ότι αν είχα χρήματα θα ήθελα να κάνω franchise, τόσο πολυ ευχαριστήθηκα.. Και η αλήθεια είναι ότι θα φας καλα... ΑΝ κάτσεις.. Προφανώς είπα σε κάθε γνωστό μου να τρέξει Καλαμάτα και να φαει εκεί.. Και στον εργοδότη μου επίσης και εκείνος πηγε με την οικογένειά του.. Αρνήθηκαν να τους εξυπηρετήσουν. Η γυναίκα ζήτησε να μάθει το λόγο αφου υπήρχαν τραπέζια χωρίς ένδειξη ρεζερβε αλλά δεν της είπαν γιατί. Απλώς αρνήθηκαν να κάτσουν.. Κακο.. Πολυ κακό.. Δεν ξέρω τι σοι face control παίζει.. Ντραπηκα τόσο πολύ Έλεος.. Όσο καλό φαγητό και αν έχεις βγάλε μπροστά ένδειξη ότι το εστιατόριο δέχεται μόνο υπό κράτηση (προσωπικά δεν είχα κάνει κράτηση και μας είχαν αφήσει μια χαρά να κάτσουμε Κυριακή μεσημέρι) ή να έχουν ένδειξη δεχόμαστε μόνο έτσι η αλλιώς.. Στην πόρτα να το βλέπουν όλοι και να ισχύει και για όλους. Αυτό θα ήταν πιο σωστό αν και δεν ξέρω αν παιζει face control στις μέρες μας ακόμα και σε μισελενάτα! Γενικά αυτά.. Είναι πολύ στενάχωρο να συμβαίνουν αυτά τα πραγματα..

1  Ευχαριστούμε, P8844BMmarias
Ο/η indevin_greece, Μάρκετινγκ του Κάρδαμο comfort cuisine, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2020

Ευχαριστούμε για την κριτική σας και για τα καλά σχόλια σας για την ποιότητα του φαγητού μας. Βεβαίως και δεν υπάρχει κανενός είδους "face control" ή κάτι αντίστοιχο! Ο ΜΟΝΟΣ και ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ λόγος να μην υπάρχει διαθέσιμο τραπέζι είναι λόγω κρατήσεων, κάτι που προσπαθούμε να βελτιώσουμε με την όσο γίνεται περισσότερη επικοινωνία μας (μέσω social media) για κράτηση πριν την άφιξη, ιδίως κατά τους καλοκαιρινούς μήνες, για να αποφεύγονται όσα αναφέρετε. Ελπίζουμε να μας ξαναεπισκεφθείτε. Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού από την ομάδα μας!

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερό φαγητό. Πήραμε 5 πιάτα. Ο χοιρινός λαιμός ήταν κορυφαίος, το «παστίτσιο» ήταν πρόταση της σερβιτόρας και πραγματικά ίσως να μην ήταν αρκετά όσα μας είπε. Ένα φοβερό πιάτο. Τα φιλετάκια με τη μουστάρδα και το μελι ήταν το καλύτερο πιάτο, οι μπουκιές κοτόπουλου και το κοντοσούβλι ήταν παρά πολύ ωραία. Ένα ωραίο μαγαζί, περιποιημένο και από τιμές φυσιολογικοτατες για την ποιότητα του!
Εξαιρετικό σύνολο!

Ευχαριστούμε, 717lukasf

Κάρδαμο comfort cuisine: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμάτα, Μεσσηνία

Κάρδαμο comfort cuisine: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!