Η κριτική έγινε: 11 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε επισκεφθεί πολλές φορές το εστιατόριο του ξενοδοχείου και ότι έχουμε δοκιμάσει είναι εξαιρετικό. Νόστιμα φαγητά, υπέροχα γλυκά, γευστικά σνακ και ωραίος καφές. Το προσωπικό είναι ευγενικό και εξυπηρετικό. Ήσυχο μέρος με ωραία θέα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, nikosc485
Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2020

Ο σύντροφός μου και εγώ επισκεφθήκαμε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο στις αρχές Οκτωβρίου. Αρχικά να αναφέρω πως τηρούνταν όλα τα μέτρα προφύλαξης λόγω του Covid-19! Το δωμάτιο ήταν αρκετά μεγάλο, πεντακάθαρο και με πολύ ωραία έπιπλα και διακόσμηση. Το ίδιο με ο εξωτερικός χώρος με την ιδιωτική πισίνα.
Το πρωινό ήταν αρκετά πλούσιο σε επιλογές και αυτό που προσωπικά μου άρεσε ήταν η έλλειψη του κλασσικού μπουφέ. Ο σερβιτόρος έφερνε την παραγγελία και δεν ετίθετο ζήτημα συνωστισμού.
Ο χώρος της κοινόχρηστης πισίνας ήταν πολύ όμορφος, με γκαζόν και πολύ άνετες ξαπλώστρες. Ο ναυαγοσώστης ήταν εκεί όσο η πισίνα ήταν ανοιχτή για τους επισκέπτες.
Στην υπόγειο λειτουργούσε σπα, που δοκιμάσαμε και μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι.
Κλείνοντας οφείλω να αναφέρω πως το προσωπικό ήταν ευγενέστατο, πολύ εξυπηρετικό και πάντα με το χαμόγελο!!
Σας ευχαριστούμε και σίγουρα θα επιστρέψουμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
53  Ευχαριστούμε, Natalia L
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Προσπαθώ να περιγράψω όσο πιο απλά γίνεται το συνδυασμό πολυτελείας με απλότητα. Θερμά συγχαρητήρια στο προσωπικο μέχρι τους ιδιοκτήτες . Πρόκειται για τι στολίδι της Καλαμάτας . Έχοντας ταξιδέψει σε αρκετά 5αρα είναι ίσως από τα λίγα που αξίζει τα χρήματα του . Εύχομαι να συνεχίσει πάντα έτσι . Όλα θαυμάσια .Ησυχια , σέρβις , καθαριότητα . Ένιωθα σα το σπίτι μου

1  Ευχαριστούμε, thermogiannisk
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η παραμονή μου στο ξενοδοχείο ήταν μια πολύ ευχάριστη έκπληξη.
Με εξέπληξε η σχολαστική τήρηση όλων των μέτρων προστασίας κατά της διάδοσης του covid19.
Νιώθεις πραγματικά ασφαλής.
Η ποιότητα κατασκευής του ξενοδοχείου φαίνεται σε όλους τους χωρους του.
Το δωμάτιο άνετο, λιτή διακόσμηση δίχως υπερβολές, πάρα πολύ καθαρό, παρέχει όλες τις ανέσεις, προϊόντα προσωπικης περιποίησης, κρεβάτι cocomat (εγγύηση ύπνου).
Το πρωινό λόγω της κατάστασης παρέχεται a la carte, με αποτέλεσμα να είναι περιορισμένο αλλά σου προσφέρουν πλήθος επιλογών, θα ήμουν άδικος να το αξιολόγησω δίχως να το έχω δει σε πλήρη ανάπτυξη. Γι'αυτό και θα ξανάρθω.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, varvario
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μια πολύ καλή προσπάθεια με θετική επίγευση.
Πολλές ευχαριστίες για την άνευ χρέωσης παραμονής μας για 5 ώρες πλέον του καθορισμένου.

Στα επιμέρους:
μια αισθητική εμμονή με τα ξυλόγλυπτα που κιτσάρουν το διάκοσμο χωρίς λόγο.

Και ένα μικρό γεγονός με μεγάλη σημασία.
Παραγγέλνω δύο espresso στο δωμάτιο και μου τα φέρνουν σε καραπλαστικά ποτήρια.
Νόμιζα ότι ήμουνα σε βενζινάδικο στην εθνική οδό.
Αυτό είναι το μικρό,το σοβαρό είναι η υποτίμηση της νοημοσύνης μου στην απάντηση ότι το φέραν έτσι λόγω COVID
Προφανώς τα terms and contritions ισχύουν μόνο για αυτό το γεγονός γιατί στο πρωινό τα φλυτζάνια ήταν κανονικότατα και υπέροχα.

Αυτά!
Το συστήνω.