“Απίστευτοι φαγητό ”

Κουζίνες: Ελληνική, Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Για μια ακόμα φορά ότι φάγαμε ήταν εξαιρετικό. Ριζότο αστακού, Αχινός καρπατσιο τόνου και φρέσκο ψάρι ήταν καταπληκτικά. σέρβις και μουσική απαιχτη. Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα .

Ευχαριστούμε, ioannisa116
Ο/η Mike K, Ιδιοκτήτης του Fish & Pasta Kannas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστώ για την κριτική σας και την βαθμολογία σας
Εύχομαι καί την επόμενη φορά που θα επισκεφτείτε το εστιατόριο μου να περάσετε ακόμα καλύτερα!!!
Όσο αφορά την μουσική πιστεύω ότι είναι τόσο σοβαρή όσο και η ποιότητα του φαγητού!!!

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Κάθε φορά που θα κατέβω Καλαμάτα δεν υπάρχει περίπτωση να μην επισκεφτώ το συγκεκριμένο μαγαζί!!!! Πάντα ποιοτικός, μεγάλες μερίδες και πεντανόστιμες!!! Τιμές απόλυτα φυσιολογικές για αυτό που προσφέρει! Συνεχίστε έτσι !! Με σεβασμό και αγάπη όχι μόνο στον πελάτη αλλά και στην δουλειά τους!

Ευχαριστούμε, PrincessFrouFrou

Σάς ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για το εστιατόριο μου
Έχουμε μάθει και μας αρέσει να σεβόμαστε τον πελάτη τόσο με την εξυπηρέτηση όσο και την ποιότητα του φαγητού !!!!

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Νοστιμότατα πιάτα ,πολύ ωραίες μακαρονάδες με σπεσιαλιτέ την λιγκουίνι με αχινό και απίστευτα γλυκά με ευγενική εξυπηρέτηση.

Ευχαριστούμε, JimosKa
Ο/η Mike K, Ιδιοκτήτης του Fish & Pasta Kannas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστώ πολύ για την κριτική σας και την βαθμολογία σας

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Διαβαζοντας τις κρητικες ημουν σιγουρος οτι τα θαλασσινα που παραγγειλαμε (ψαρι.αχινος.ταρυαρ λαβρακι)ηταν φρεσκπτατα και υπεροχα Αυτο που μας προκαλεσε εντυπωση ηταν το μπιφτεκι που παρηγγελε η κορη μου Εμεινα εκπληκτος που και το συγκεκριμενο πιατο ηταν εξισου γευστικο Εξαιρετο σερβις πολυ καλο το σημειο του εστιστοριου καιη συνοδεια τηςμουσικης ηταν εξισου ποιοτικη
Το σινηστω σνεπυφηλακτα !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, charalabosg387
Ο/η Mike K, Ιδιοκτήτης του Fish & Pasta Kannas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουνίου 2021

Σας ευχαριστώ για την κριτική σας και την βαθμολογία σας για το εστιατόριο μου!!!
Σημείο αναφοράς μας είναι η καλή ποιότητα του φαγητού όπως και το καλό σέρβις, το οποίον επιμελούμαι εδώ και πολλά χρόνια ο ίδιος!!!!
Καί πάλι ευχαριστώ!!!

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον και εξαιρετική ποιότητα πιάτων Δοκιμάστε οπωσδήποτε την αστακομακαρονάδα του. Συνιστάτε ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, vassiliosc2021
Ο/η Mike K, Ιδιοκτήτης του Fish & Pasta Kannas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουνίου 2021

Σας ευχαριστώ για την κριτική σας και την βαθμολογία σας
Πράγματι η Αστακομακαρονάδα εδώ και πολλά χρόνια είναι από τα καλύτερα μου πιάτα!!!!

Fish & Pasta Kannas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμάτα, Μεσσηνία

Fish & Pasta Kannas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!