Tripadvisor

Fish & Pasta Kannas
Κουζίνες: Ελληνική, Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις

Επισκέφθηκα ξανα το fish and pasta kannas.Τοσο το σερβις φοβερη μουσικη ποιότητα φαγητού ηταν άψογα.
Μπουρατα σαλάτα,ψητά μανηταρια, καραβιδοψηχα,αχινος καθως και τα σπιτικά ζυμαρικά του όπως ταλιατελες με γαρίδες και πάστα τρούφας κάνουν την φοβερή γευστική διαφορά.
Σας το προτείνω όπως διποτε να το επισκεφθείτε.

Ευχαριστούμε, I2705QW_
Ο/η Mike K, Ιδιοκτήτης του Fish & Pasta Kannas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Σας ευχαριστώ πολύ για την κριτική σας καί την βαθμολογία σας!!!!
Φροντίζουμε πάντα για σταθερή ποιότητα στο φαγητό μας όσο και για το ευχάριστο περιβάλλον και το σωστό σέρβις!!

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική γαστρονομική εμπειρία, ποικιλία γεύσεων, σε ένα εξαιρετικό περιβάλλον με άψογη εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, ipazios

Σάς ευχαριστώ ιδιαίτερα για τά καλά σας λόγια για το εστιατόριο μου!!!

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικο περιβαλλον αριστο σερβις εξυπερετικοτατοι ολοι τους δοκι μαστε την υπεροχη γαριδοσαλατα καρπατσιο τονου κ σπαγγετι με καραβιδοψυχα και κυριως ολοι ευχαριστημενοι. Το καλυτερο στο ειδος του !!!!

Ευχαριστούμε, _T6001DG

Σας ευχαριστώ πολύ για την κριτική σας καί την βαθμολογία σας!!!
Τα καλά σας λόγια για το εστιατόριο του με τιμά ιδιαίτερος!!!!

Ανακάλυψα το μαγαζί πριν 1 χρόνο. Έρχομαι για επαγγελματικα ταξίδια στην καλαματα και πραγματικά δεν τον αλλάζω με τίποτα. Οι τιμές λογικες για την ποιότητα και την εξυπηρέτηση που προσφέρει. Tα αγαπημένα μου πιάτα που θεωρώ ότι είναι για βραβείο είναι ο ψητος Σολωμός με bourbon σως (φωτογραφία) και το φιλέτο λαυρακι με γαρίδες. Δοκιμάστε και θα με θυμηθείτε. Το αφεντικό είναι πάντα κοντά στον πελάτη και διασφαλίζει ότι όλα ειναι όπως πρέπει. Kannas εγγύηση...

Ευχαριστούμε, 22miltosm

Σας ευχαριστώ πολύ για την κριτική σας καί την βαθμολογία σας!!!!
Αισθάνομαι πολλή ευχαριστημένος που για μια ακόμη φορά ευχαριστήθηκατε την διαμονή σας στο εστιατόριο μου!!!!! Χρόνια πολλά είμαι δίπλα στους πελάτες- φίλους μου προσφέροντας καθημερινά της υπηρεσίας μου με αγάπη και συνέπεια!!!!
Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είδαμε πως είχε τις περισσοτερες,καλες, κριτικες και γι αυτό πήγαμε! Απλά είναι ένα πολύ ακριβό γκουρμεδο-μαγαζί. Αν ψάχνετε παραδοσιακό φαγητό, μην διανοηθείτε να πατε! Με το που κάτσαμε ανοίξαμε τον τιμοκατάλογο και θέλαμε να φύγουμε!!! Είδαμε την Χωριάτικη σαλατα που έκανε 7€ και σαστίσαμε!!! Με τα πολλά, παραγγείλαμε μια γαριδομακαρονάδα, ένα ριζότο με γαριδες και μια πατατες τηγανητές, ως λύση ανάγκης και για την πείνα μας και για την τσέπη μας και πληρώσαμε 30€!!! 30€ για μακαρόνια με κατεψυγμένες γαριδες και το πολύ 2 μικρες πατατες τηγανιτές, είναι υπερβολή!!! Ποσότητα μερίδας, μικρή. Στην γεύση, οφείλω να ομολογήσω, ήταν νόστιμα. Στο μαγείρεμα, το ριζότο ήταν άβραστο. Τουλαχιστον στο τελος, μαζί με την χειρόγραφη ‘’απόδειξη’’, είχε γλυκό. Σίγουρα δεν θα ξαναπάμε! Και φυσικά, μετά από εκεί, ψάξαμε να βρούμε να φάμε κανένα πιτογυρο, για να χορτάσουμε...

Ευχαριστούμε, evaki_ko

Κατ αρχάς θέλω να σας ευχαριστήσω που διευκρινισατε πλήρως τον λόγο που αντιπαθησατε το εστιατόριο μου. Δηλαδή ότι η χωριάτικη σαλάτα 7,00 € είναι τόσο ακριβή που ΣΑΣΤΙΣΑΤΕ και με σπαγγετι γαρίδες, ριζότο γαρίδες και πατάτες πληρώσατε 30,00 €.
Επίσης θελω να σας ευχαριστησω που δημοσιεύσατε τις ήδη γνωστές τιμές μου, φωτογραφίζοντας μια -μια τις σελίδες από το μενού.Αυτο είναι πολύ καλό για το εστιατόριο μου για να τις δουν οι αναγνώστες του Trip advisor για αλλη μια φορά... Όσο αφορά την αναφορά σας στις μικρες μερίδες , είστε ο μοναδικός ανάμεσα σε εκατοντάδες κριτικές που υποστηρίζει κάτι τέτοιο, αντιθέτως όλοι μιλούν για πολύ μεγάλες μερίδες και καλές τιμές .Όταν εσείς ο ίδιος παραδέχεστε ότι το φαγητό ήταν καλό και ότι το εστιατόριο σας πρόσφερε και επιδόρπιο, είναι τουλάχιστον άδικο και κακόβουλο εκ μέρους σας να μιλάτε απαξιωτικά για το μενού και τις τιμές ... Εφόσον ήρθατε στο εστιατόριο παρακινούμενος από τις κριτικές, είδατε περίπου τι φαγητό έχω, καθώς επίσης και από το μενού που σας έφερα για να κοιτάξετε ... Σίγουρα προτιμάτε άλλη κατηγορία εστιατορίων, οπότε η επιλογή σας να έρθετε στο εστιατόριο μου ήταν απολύτως ατυχής από μέρους σας.

Fish & Pasta Kannas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμάτα, Μεσσηνία

Fish & Pasta Kannas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!