“Εξαιρετικό γλυκό, ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό!”
Κριτική για: Mama's Sweethouse

Mama's Sweethouse
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική επιλογή για βάφλες και λουκουμάδες! Μεγάλη ποικιλία και εξαιρετικά γευστικά πιάτα! Το μεγάλο ατού όμως του μαγαζιού είναι το πολύ φιλικό προσωπικό και η εξυπηρέτηση του! Μεγάλο μπράβο! Σας προτείνω να τα δοκιμάσετε όλα, άλλωστε εμείς αυτό κάναμε...!!!

Ευχαριστούμε, kpetrop

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από τις καλύτερες βάφλες γενικά που έχω φάει πολύ ωραίο παγωτό επίσης και η βανίλια Μαδαγασκάρης ΤΟΠ κάτι που γενικά είναι δύσκολο γιατί συνήθως είναι πολύ γλυκιά. Το αγόρι μου πήρε αλμυρά pancake τα οποία επίσης ήταν πολύ νόστιμα. Κάτι που ξεχωρίσαμε ιδιαίτερα ήταν η ζύμη και στα 2! Τελευταία από θέμα φιλοξενίας όλοι τους ήταν απίστευτα φιλικοί σαν να μας ξέρανε από χτες !

Ευχαριστούμε, soniap319
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικοί λουκουμάδες,απίστευτη γεύση !!
Το παιδί στον μπουφέ ήταν εξυπηρετικοτατο, μας εξυπηρετήσε με ευχαρίστηση μολονότι το μαγαζί έκλεινε.
Το προτείνω δίχως δισταγμό

Ευχαριστούμε, Xristina D
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2020

Μεγάλη ποικιλία και απίστευτη ποιότητα γλυκισματων.
Το προσωπικό είναι ευγενικό και χαμογελαστό. Πάντα πρόθυμοι να σε εξυπηρετησουν!

Ευχαριστούμε, kiriakid2018
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στη παλια Καλαματα απολαύσαμε τις δημιουργίες του γλυκο πωλεί ου. Κατασκευάζουνε επιτόπου ολα τα εδέσματα με γούστο και φαντασια! Πηραμε το μιλφέιγ άπαιχτο! Και βάφλες με παγωτο διαφορες γεύσεις. Υπεροχα ολα

Ευχαριστούμε, EviE138

Mama's Sweethouse: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμάτα, Μεσσηνία

Mama's Sweethouse: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!