Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Travelocity
Agoda.com260 $
eDreams260 $
Η κριτική έγινε: 24 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έιχαμε κάνει κράτηση 3/3/20 για τις ημέρες του Πάσχα και λόγω κορονοϊού εννοείται πως έκλεισε το ξενοδοχείο και ακυρώθηκε η κρατήσω και τα χρήματα δεν μας τα επέστρεψαν ποτέ .
Μάλιστα γράψανε απάντηση σε email ότι μας τα επέστεψαν τα χρήματα αλλά ειπαν ψέματα .
Άθλια τακτική και δεν αρμόζει σε ξενοδοχείο της κλάσης που θέλει να πλασάρεται .
Επόμενο βήμα εξώδικο και ξεκινάμε με δικηγόρους ...

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2020
Ευχαριστούμε, thanioan
Η κριτική έγινε: 31 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε αυτό το ξενοδοχείο στην Καλαμάτα. Το ξενοδοχείο βρίσκεται μπροστά σε έναν πολυσύχναστο δρόμο με μεγάλη κίνηση και θόρυβο όλη την ημέρα. Τα δωμάτια που βλέπουν πάνω στον δρόμο αυτό έχουν πολύ θόρυβο και όχι ιδιαίτερα καλή ηχομόνωση. Επίσης είναι πολύ παγωμένα το χειμώνα χωρίς το κλιματιστικό να κάνει ιδιαίτερη δουλειά. Για 5 αστερο ξενοδοχείο έχω να πω πως απογοητεύτηκα τόσο από την καθαριότητα τα τζάμια ήταν λερωμένα όπως και η πόρτα του δωματίου, το πάπλωμα ήταν πολύ βάρη που μας έπιασε η μέση μας αλλά και το πρωινό είχε μπαγιάτικα λαλάγγια ( τοπικό προιον). Άρα λοιπόν ένα ξενοδοχείο με θόρυβο, όχι καλή καθαριότητα, και με μπαγιάτικα προϊόντα στο πρωινό. Το προσωπικό οφείλω να πω πως ήταν ευγενικό. Δεν θα το ξαναπροτιμισω.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, xaratsatsaragou
Ο/η Manager Dn Hotels and Resorts , Ιδιοκτήτης του Garden City Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Καλησπέρα σας,
Λαμβάνουμε πολύ σοβαρά υπόψιν την γνώμη του κάθε επισκέπτη μας και σας διαβεβαιώνουμε ότι θα προσπαθήσουμε να βελτιώσουμε τις παροχές του ξενοδοχείου μας ώστε να η διαμονή σας να είναι ευχάριστη στο εγγύς μέλλον.
Η Διεύθυνση

Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2019

Έμεινα τρείς βραδιές στο εν λόγω ξενοδοχείο με την σύζυγό μου και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι από την διαμονή μας εκεί. Η παραλία της Καλαμάτας ( η οποία είναι υπέροχη) είναι εύκολα προσβάσιμη με τα πόδια από το ξενοδοχείο. Το πρωινό είναι αρκετά ικανοποιητικό και οι χώροι του ξενοδοχείου είναι πεντακάθαροι. Βέβαια να σημειωθεί ότι το ξενοδοχείο είναι ολοκαίνουριο. Η πισίνα είναι πάρα πολύ μικρή και νομίζω ότι δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί από ενήλικες. Το μόνο μειονέκτημα που θα μπορούσα να σημειώσω είναι ο θόρυβος στα μπροστινά δωμάτια από τον δρόμο, ο οποίος έχει αρκετή κίνηση.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλέξτε δωμάτια που δεν είναι μπροστά στον δρόμο.
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Makis1954
Ο/η IliasM203, Διευθυντής του Garden City Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Νοεμβρίου 2019

Καλησπέρα σας, Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια. Mας βοηθούν και μας δίνουν κουράγιο ώστε να συνεχίσουμε να δίνουμε εξαιρετικές παροχές υψηλού επιπέδου. Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε εμάς για την διαμονή σας στην Καλαμάτα. Ευελπιστούμε να σας ξαναδούμε σε μελλοντική επισκέψη σας στην όμορφη πόλη της Καλαμάτας.

Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένας όμορφος,σύγχρονος Κ καθαρός χώρος για να ξεκουραστείς!αρκετές ανέσεις,ένα καλό πρωινό Κ εστιατόριο. Χαμογελαστό Κ πρόθυμο προσωπικό να βοηθήσει.φιλικο περιβάλλον για τα παιδιά!!πολύ κοντά στο κέντρο Κ δίπλα στο λιμάνι.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, giwtap2017

Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αν και για μόνο 2 μέρες, οι εμπειρίες που αποκομίσαμε από το ξενοδοχείο ήταν εξαιρετικές.

Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και όμορφο και αν και η θέα δεν μας άφησε ικανοποιημένους, η ησυχία που είχε ήρθε να καλύψει την ανάγκη μας για χαλάρωση.
Το κρεβάτι ήταν άνετο και πλήρως ανακουφιστικο ενώ το μπάνιο είχε όλα τα amenities που μπορεί να χρειαστεί κανείς.
Οι κοινόχρηστοι χώροι ήταν όμορφα διακοσμημένοι ενώ η πισίνα καθαρή και προσιτή για όλους.
Το πρωινό ήταν καλό αλλά όχι στα στάνταρ ενός 5*αστερου ξενοδοχείου ενώ το φαγητό που παραγγειλαμε από τον κατάλογο κινούνταν στο ίδιο μήκος κύματος με το πρωινό.
Τέλος, το προσωπικό ήταν πάντοτε χαμογελαστό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Tryfon