“Ωραία βραδιά! ”
Κριτική για: Κάπως Αλλιώς

Κάπως Αλλιώς
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστός και φιλόξενος χώρος ! Ευγενικό προσωπικό. Καλο φαΐ και πολυ καλές τιμές! Μη ξεχάσετε να δοκιμάσετε τα μανιτάρια κάπως αλλιώς!

Ευχαριστούμε, Elen86triantaf

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

3 φορά που έχω έρθει στο μαγαζί και 3 φόρες ήταν καταπληκτικό το φαγητό. Άψογο σέρβις πέρασα όμορφα.

Ευχαριστούμε, kwstantinos76
Ο/η Γιώργος Ν, Public Relations Manager του Κάπως Αλλιώς, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Ιανουαρίου 2018

kwstantinos76, ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγησή σας και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2018

Οταν πας καλαματα και θες να φας ενας ειναι ο προορισμός. Πας και πραγματικά τρως φαγητό τελειο σαν να ειναι σπιτικό. Μπραβο σας

Ευχαριστούμε, George A

George A, ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγησή σας!

Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτήκαμε Κυριακή μεσημέρι με το μισο μόνο να είναι γεμάτο. Προφανώς η θέση του είναι προνομιακή και βοηθάει.
Δε θα πηγαίναμε καν, αλλά στο Πιρουνιες ο σερβιτόρος μας παρέπεμψε εκεί γιατί το εστιατόριο ήταν γεμάτο
Περιμέναμε το κουβέρ και τα ποτά 3 τέταρτα, τα φαγητά ερχόνταν κρύα και πρόχειρα (πχ κοτόπουλο αψητο), πλήρης αντιεπαγγελματική συμπεριφορά από τους σερβιτόρους που είχαν αφήσει τα ελεύθερα τραπέζια αμαζευτα με αποτέλεσμα να γεμίζει ο εξωτερικός χώρος με μύγες.

1  Ευχαριστούμε, Dimitris P

Κύριε Dimitris P, λυπούμαστε ειλικρινά που η εμπειρία σας στο εστιατόριό μας δεν ήταν η αναμενόμενη. Δίνουμε μεγάλη προσοχή στην ποιότητα του φαγητού μας, αλλά και στην εξυπηρέτηση των πελατών μας και αυτό δείχνει ότι το πετυχαίνουμε από την πλειοψηφία των θετικών αξιολογήσεων που λαμβάνουμε. Παρά ταύτα, μας ενδιαφέρει η γνώμη σας και θα επιληφθούμε αναλόγως.

Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το πλήθος κόσμου που καθημερινά την επισκέπτεται καταμαρτυρά ότι κάτι καλό γίνεται εκεί ή μάλλον αρκετά καλά για να είμαι ακριβής! Ζέστη ατμόσφαιρα, καλομαγειρεμένα φαγητά, γρήγορο και καλοσυνάτο σέρβις και τιμες σε πολύ λογικά επίπεδα !

Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Μ

ΓΙΩΡΓΟΣ Μ, ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγησή σας!

Κάπως Αλλιώς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμάτα, Μεσσηνία

Κάπως Αλλιώς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!