Καλαμάτα μεταφορά

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020
389aspak
Απλα ενθουσιασμενη....

Δεν εχω λογια να περιγραψω ποσο αψογη ηταν αυτη η μεταφορα μας. Επισκευτηκαμε την Καλαματα για... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2020
969stellat

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020

Άψογη εξυπηρέτηση... Σύγχρονα και καθαρά αυτοκίνητα.. Πολλά συγχαρητήρια για την εταιρείας σας... Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα...

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, 389aspak
Ο/η wetransferyoum, Γενικός Διευθυντής του We Transfer You, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Η χαρά ήταν δικιά μας.

Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2020

Δεν εχω λογια να περιγραψω ποσο αψογη ηταν αυτη η μεταφορα μας.
Επισκευτηκαμε την Καλαματα για διακοπες με την οικογενεια μου και χρησιμοποιησαμε το we transfer you πολες φορες για μετακινησεις αλλα και εκδρομες. Καθε φορα το αμαξι ηταν καινουργιο και καθαρο και οι οδηγοι αψογοι και στην ωρα τους.
Σας ευχαριστουμε και θα τα ξαναπουμε σιγουρα...

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 969stellat
Ο/η wetransferyoum, Ιδιοκτήτης του We Transfer You, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Ήταν χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε.

Η κριτική έγινε: 8 Δεκεμβρίου 2019

Φανταστική εξυπηρέτηση, πεντακάθαρο αμάξι και πολύ ευγενική προσωπικότητα. Συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, N6280NK_
Ο/η wetransferyoum, Ιδιοκτήτης του We Transfer You, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Δεκεμβρίου 2019

Ευχαριστούμε πολύ. Ήταν χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε

Η κριτική έγινε: 4 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια εξυπηρέτηση,άψογος και σωστός επαγγελματίας!Ένα πεντακάθαρο αμάξι με έναν πολύ ευγενικό οδηγό που σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα και ασφαλής σε όλη τη διάρκεια της διαδρομής.Συνιστάται ανεπιφύλακτα για τα ταξίδια σας κοντινά ή μακρινά.
Το καλύτερο στην περιοχή της Μεσσηνίας!

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, Λαμπρινη Μ
Ο/η We transfer you... M, Γενικός Διευθυντής του We Transfer You, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Απριλίου 2018

Ευχαριστούμε πολυ για τα καλα σας λόγια. Η χαρά ήταν δικιά μας που γνωρίσαμε και εξυπηρέτησαμε εσάς και την οικογένεια σας. Θα χαρούμε να το κάνουμε ξανά όταν επισκεφτείτε πάλι την περιοχή μας.

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο κύριος Μπαρουνης Διονύσης μας μεταφερε με ασφάλεια από την Καλαμάτα στην Αγία Θεοδωρα Βάστα και στην Ιερά Μονή της Παναγίας Μαλεβης. Το ταξι ήταν άριστα συντηρημένο, κλιματιζομενο και καθαρό. Ο Διονύσης ήταν ακριβής στο ραντεβού, ευγενικός και χαμογελαστός. Επαγγελματίας, προσεκτικος στο οδηγημα και πολύ φιλικός. Μακάρι να βρίσκαμε παντού τέτοιου είδους ανθρώπους.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2017
3  Ευχαριστούμε, 858irenea
Ο/η Dionisios M, General Manager του We Transfer You, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2017

Ήταν ευχαρίστηση μου να σας γνωρίσω και να περάσω μαζί σας μια υπέροχη μέρα.
Σας ευχαριστώ