“Ικανοποιητικό”
Κριτική για: Pizza Morales

Pizza Morales
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για μια πιτσαρία που διαθέτει σαλόνι με 8 μεγάλα τραπέζια, take way και delivery, ζήτησα αρχικά σκορδόψωμο που δεν υπήρχε και στη συνέχεια δοκίμασα καλτσόνε και μια μπύρα Fix αντί για Νέδα που έγραφε ο κατάλογος, σύνολο 9,50.

3  Ευχαριστούμε, Antouli

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε το λάθος να δοκιμάσουμε πίτσα στο Μοράλες. Η γεύση δε μας ενθουσίασε, αλλά το χειρότερο ήταν το σέρβις. Πέρα από ότι δεν έδιναν σημασία αν χρειαζόμαστε κάτι μας δημιούργησαν αφορητη πίεση ότι πρέπει να φύγουμε γιατί ετοιμάζονται να κλείσουν. Και μιλάμε για 12 το βράδυ σε καλοκαιρινή περίοδο και ενώ το μαγαζί έχει άλλες τρεις παρέες και ενώ ο γύρω χώρος σφιζει από ζωή. Άρχισαν να μαζεύουν τραπεζομαντηλα από τα γύρω τραπέζια επιδεικτικα και μάλιστα κάποια στιγμή μας ζήτησαν να πληρώσουμε δίχως να έχουμε ολοκληρώσει το γεύμα. Φάγαμε αρον αρον και φύγαμε. Απαράδεκτη εικόνα προσωπικού που σίγουρα μας αποτρεπει να ξαναπαμε.

Ευχαριστούμε, pyiannis
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2017

Πολύ μέτρια πίτσα. Είχε για μια περίοδο τη δυνατότητα να φας όση πίτσα θες με μόνο 6€ με την προυπόθεση ότι κάθε άτομο πληρώνει 6€ και για να του φέρουν επόμενη πίτσα πρέπει να έχει φάει την προηγούμενη. Δε γίνεται δηλαδή να πάνε για παράδειγμα 4 άτομα, να παραγγείλουν οι 2 και όλοι να τρώνε και εν τέλει να πληρώσουν 12€ (λογικό αυτό). Από άποψη σέρβις χρειάζεται επειγόντως διόρθωση !!!!

Ευχαριστούμε, Κάρολος Δ
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Η ουσια του μαγαζιου ειναι η πιτσα του κ ειναι φοβερη πρεπει ν τη δοκιμασετε. Ειναι πολυ οικονομικο μαγαζι ομως πρεπει ν φτιαξει μερικα πραγματακια. Οπως στον καταλογο ν γινουν οι αλλαγες των τιμων οπως κ στις πινακιδες του καταστηματος και οπωσδηποτε τις κανατες του νερου οι οποιες ειναι πλαστικες και ειναι βρωμικες απο μεσα το βλεπεις! Παρολα αυτα και τ μακαρονια ηταν πολυ γευστικα και το σκορδοψωμο φωτια και λαυρα!! ;)

Ευχαριστούμε, fnatalia
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2016

Πήγαμε με την οικογένεια μου στο συγκεκριμένο κατάστημα,που μας το συνέστησαν για καλή πίτσα..Είχαν δίκιο τελικά..δοκιμάζοντας διάφορες, γιατί δεν πήγαμε μόνο μια φορά,διαπιστώσαμε ότι και οι πίτσες του αλλά και τα μακαρόνια του ήταν πολύ καλά,και νόστιμα .Ο ιδιόκτητης ευγενέστατος,και το σέρβις αρκετά καλό.

1  Ευχαριστούμε, Tolis Z

Pizza Morales: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμάτα, Μεσσηνία

Pizza Morales: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!