Καθαριότητα, πολύ καλή εξυπηρέτηση!

Ενδιαφέρον για τον πελάτη, καθαριότητα. Η διαρκεια της κρουαζιέρας πολύ ικανοποιητική. Συγχαρητήρια... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2021
Dim090
Τελεια βολτα το βραδυ με φαγητο και ποτο.

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2019
Ria T
Αθήνα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2019

Ειμαστε μια μεγαλη παρεα γυρω στα 150 ατομα και το ειχαμε κλεισει μονο για εμας και βεβαια ειχαμε παραγγειλει το φαγητο μας απο κοντινα εστιατορια.
Ειχε ωραια μουσικη και τελεια δροσια.
Το ταξιδι κρατησε 3 ωρες.

Ευχαριστούμε, Ria T
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη βόλτα, πολύ ευγενικό προσωπικό. Άψογη καθαριότητα. Πεντακάθαρη τουαλέτα.
Είχε πολύ ωραία σκιά και καινούριες τέντες

Ευχαριστούμε, _Tonia1993
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2019

Ήταν το ταξίδι για τα σπήλαια του Διρού όταν διαπιστώσαμε πως η ώρα επιστροφής δν ηταν η αναγραφόμενη αλλά 1,5 ώρα αργότερα...Μια στάση στη Κορώνη γ να ανέβουν οι ταξιδιώτες κ μετά αλλες 3 για το σπήλαιο. . ρωτάμε την υπεύθυνη, δν γνωριζε κατι γ αυτο, πόση αναμονή θα έχουμέ στο σπήλαιο μα τίποτε δν μπορούσε να μας απαντήσει! Όταν φτάσαμε στο σπήλαιο πΡος έκπληξή των υπευθύνων δν μας άφηναν να μπουμε μέσα καθώς ο κόσμος που ήδη περιμενε αντιδρούσε με φωνές και απειλές...κ έτσι περίμεναμε περίπου 1,5 ώρα και άλλη μια στα καραβάκια μπροστά καθώς οι υπάλληλοι σχολούσαν εκείνη την ώρα και δν υπήρχε αντικαταστατης άμεσα. . Τέλος ίσα που βούτηξαμε πέντε λεπτά από το πλοίο, μας έδωσαν ένα πιατο με ένα σουβλάκι,σαλάτα λάχανο και τζατζίκι ολα μεσα στο αλάτι για να φάμε, κ ξεκίνησε η επιστροφή. ..άλλες 5 ωρες με πολύ κύμα αυτη τη φορά. .
Το σχόλιο μου σε όλα αυτά. .Ούτε λόγος από τοτς υπεύθυνους γ την ταλαιπωρία κ την ανοργανωσια. . Δεν νομίζω να μην είχαν ξανασυναντησει κόσμο στην εισοδο του σπηλαιου ή να μην ήξεραν πως το ταξίδι κραταει 13 ώρες και όχι 10.. Όπως έγραφε το πρόγραμμα. ..
κούραση και γ τον σύνολο των 55 έυρω τον άτομο δν αξιζε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Σ
Η κριτική έγινε: 19 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μια υπέροχη βόλτα στα μαγευτικά νερά του μεσσηνιακου κόλπου. Το εξαίρετο παραδοσιακό σκάφος με αέρα μιας άλλης εποχής. Επίσης εξαιρετικό προσωπικό. Το συνιστώ χωρίς παρατηρήσεις ή υποσημειωσεις.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, gfesof
Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα τελεια!Το σκάφος ήταν άνετο,το προσωπικό φιλικό και τα τοπία μαγευτικά.Έκανα την μονοήμερη κρουαζιέρα Καλαμάτα-Στουπα.Δεν περίμενα να περάσω τόσο υπέροχα την ημέρα μου.Κάναμε βουτιές από το σκάφος,κολυμπήσαμε στα καταγάλανα νερά και μετά από όλες αυτες τις καταπληκτικες εμπειρίες το μεσημεριανό μας γεύμα (BBQ) που φάγαμε ήταν ότι έπρεπε.Επίσης, μην ξεχάσω να αναφέρω πως επιβιβαστηκα και στην απογευματινή κρουαζιέρα που πάει μέχρι τις Κιτριες!Απόλαυσα το κοκτέιλ μου και χάζεψα την Καλαμάτα από μια διαφορετική γωνια.Ήταν το κάτι αλλο.Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, Venture786194