Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 27 $
Expedia.com114 $
Priceline112 $
Hurb122 $
Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει τον κόπο εάν βρεθεί κανείς στην περιοχή να μείνει στο εν λόγω ξενοδοχείο.. Το ένα και μοναδικό αρνητικό είναι πως τα δωμάτια στον πρώτο όροφο έχουν φασαρία απο το δρόμο και το bistro. Με κλειστά παράθυρα δεν ακούγεται τίποτα! Πολύ ωραία διακόσμηση, καθαρό με ευγενικό προσωπικό!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Skipper1985
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020

Το marpessa hotel αποτελεί στολίδι του Αγρινίου. Υπέροχος χώρος προσεγμένος φτιαγμένες με πολύ μεράκι για να απολαύσεις τον καφέ σου με ησυχία.. η θέα από την ταράτσα καταπληκτική. Το προσωπικό ευγενέστατο...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, aspapapat
Ο/η marpessa team, Άλλο του Marpessa Smart Luxury Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή μας φιλοξενούμενη,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για την καταχώρηση της κριτικής σας!
Eίμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε την επίσκεψή σας στο Marpessa Hotel & Spa και την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας.
Η ομάδα του Marpessa λειτουργεί με πάθος και αφοσίωση και φροντίζει ο επισκέπτης να απολαμβάνει ένα αυθεντικό δείγμα της Αιτωλικής φιλοξενίας, με γνώμονα την υψηλή ποιότητα, την ευγένεια και το πηγαίο χαμόγελο.
Τα θετικά σας σχόλια ενθαρρύνουν την προσπάθειά μας αυτή και σας ευχαριστούμε θερμά.
Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Marpessa!

Marpessa Team

Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2020

Η κριτική αφορά το roof του μαγαζιού. Το σέρβις ήταν απαράδεκτο , φέρανε κάτι άλλο από αυτό που παραγγείλαμε και όταν τους το είπαμε μας έβγαλαν τρελούς. Όταν ζητήσαμε απόδειξη μας έφεραν το παραστατικό του pda και όχι νόμιμη απόδειξη και μετά που τους το είπαμε μας φέρανε απόδειξη με λάθος χρέωση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, John G
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε κεντρικό σημείο με διαθέσιμο parking στους γύρω δρόμους, καλό wifi, όμορφο μπαράκι, πολύ ευγενική εξυπηρέτηση. Αδιάφορο το πρωίνο με ελλείψεις. Πολύ νόστιμο το σουφλέ με τυριά και αλλαντικά. Το δωμάτιο με περίεργη διαρρύθμιση και με ιδιωτική έξοδο και ξεχωριστό μπάνιο με ντους.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
9  Ευχαριστούμε, tragio
Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2020

Απο τον πρωτο χρονο λειτουργιας του θελαμε να μεινουμε εκει αλλα δυστυχως δεν τα καταφερναμε. Ετσι σε καθε ευκαιρια επισκεφτομασταν το ξενοδοχειο για καφε, ποτο,φαγητο .
Αυτη την φορα το κανονισαμε εγκαιρως και επισκεφθηκαμε το ξενοδοχειο εστω και για ενα βραδυ.
Καταλαβαινεις το πόσο προσεγμένος είναι ο χώρος με την άφιξη στην ρεσεψιόν..Ζεστή ατμόσφαιρα,όμορφη διακόσμηση κάθε γωνιάς!Οι κοπέλες πολύ ευγενικές και πρόσχαρες. Συνεχιζεις για καφε στο BISTRO ... Αλλος ενας χωρος με ιδιαιτερα προσεγμενη διακοσμηση. Ωραιος καφες , γλυκα ημερας , σνακ ή φαγητο και φυσικα μεγαλη ποικιλια σε αλκοολουχα ποτα . Ολο το σερβις αψογο .
Τo δωμάτιo εξοπλισμένο πλήρως (smart tv,στερεοφωνικό για μουσική,ρύθμιση επιθυμητής θερμοκρασίας,μπάνιο μοντέρνο και πολύ καθαρό-κ αυτό εξοπλισμένο,σαπούνια,αφρόλουτρα κλπ.-).Απόλυτη ησυχία και το σημαντικότερο:ξεκούραστος ύπνος σε αναπαυτικότατο στρώμα με δυο εξίσου ξεκούραστα μαξιλάρια!!Χώροι αρωματισμένοι με άρωμα καθαριότητας,πλήρες πρωινό στο roof garden ,δοκιμαστε τα χειροποιητα κείκ και παστα φλωρα .
Στον ιδιο χωρο μπορειτε να απολαυσετε τον καφε ή το φαγητο σας .
Δοκιμασα και το spa ...μια εμπειρια που σας συνιστω ανεπιφυλακτα.
Τα κοριτσια ξερουν τη δουλεια τους και σου προσφερουν μια ωρα ή και παραπανω (αναλογα ποια θεραπεια θα επιλεξετε )απολαυσης και χαλαρωσης. Κλειστε το ραντεβου σας οταν κανετε και την κρατηση του δωματιου για να ειστε σιγουροι οτι θα εχετε την ευκαιρια να δοκιμασετε και αυτη την υπηρεσια του ξενοδοχειου.
Θα ξαναεπισκεφτουμε το ξενοδοχειο και για διανυκτερευση το συντομοτερο δυνατο.
Τετοιους επιχειρηματιες και τετοιο προσωπικο χαιρεσαι να τους επιβραβευεις.
Συγχαρητηρια για την υπεροχη δουλεια σας !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, alexandrazervou
Ο/η alexandra geropoulou, Μάρκετινγκ του Marpessa Smart Luxury Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Μαρτίου 2020

Αγαπητή μας φιλοξενούμενη,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για την καταχώρηση της κριτικής σας, η οποία μας τιμά!
Eίμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε την διαμονή σας στο Marpessa Hotel & Spa και την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας.
Η ομάδα του Marpessa λειτουργεί με πάθος και αφοσίωση για να παρέχει μια ξεχωριστή εμπειρία διαμονής και φροντίζει ο επισκέπτης να απολαμβάνει ένα αυθεντικό δείγμα της Αιτωλικής φιλοξενίας, με γνώμονα την υψηλή ποιότητα, την ευγένεια και το πηγαίο χαμόγελο.
Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Marpessa!

Marpessa Team