Corali Luxury Resort(Αγρίνιο)
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 21/07
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
Esperia Boutique Hotel(Αγρίνιο)
Agrinio Imperial Hotel(Αγρίνιο)
Alexander Hotel(Αγρίνιο)
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Lounge
Leto Boutique Hotel(Αγρίνιο)
Galaxias Hotel(Αγρίνιο)
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η υπεροχη ταρατσα του ξενοδοχειου-προορισμου στο Αγρινιο,στη Marpessa :με την Πανσεληνο,τον Αυγουστο--σε παρουσιαση βιβλιου ,τον Δεκεμβριο----στην κοπη πιττας του Οδοντιατρικου συλλογου,τον Φεβρουαριο....ενας ο must χωρος για καθε event στην πολη μας.Θαυμασια αιθουσα για καθε εποχη του χρονου,φιλικοτατη εξυπηρετηση απο τα παιδια που σερβιρουν,ευγευστα finger food μα και γλυκακια πειρασμοι,προσιτες τιμες και θεα απιθανη .Εκτος την Πανσεληνο βλεπεις και τον "ναο",με ολον τον υπεροχα διαμορφωμενο περιβαλλοντα χωρο....Δεν θελω αποριες;;;;;;Ενας ειναι ο"ναος"Το γηπεδο του Παναιτωλικου!!!⚽️⚽️⚽️‍♂️‍♂️‍♂️Τι μονο του Καραισκακη υπαρχει,ε;;;;

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, tereza t
Ο/η Alexandra G, Reservations & Sales του Marpessa Smart Luxury Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ μας επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για την καταχώρηση της κριτικής σας και για τα θερμά σας σχόλια για το Marpessa Roof Garden που προσφέρει υπέροχη, πανοραμική θέα της πόλης του Αγρινίου.
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαμβάνετε την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας. Η ομάδα του Marpessa λειτουργεί με πάθος και αφοσίωση για να παρέχει μια ξεχωριστή εμπειρία φιλοξενίας, με γνώμονα την υψηλή ποιότητα, την ευγένεια και το πηγαίο χαμόγελο.
Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Marpessa.

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2018

Το ξενοδοχείο συνδυάζει την αναλλοίωτη μεγαλοπρέπεια του παλαιού αρχοντικού με την τεχονολογική πληρότητα του καλυτέρου ανά την Ευρώπην συγχρόνου ξενοδοχείου, δημιουργώντας ένα άριστο αισθητικό και λειτουργικό σύνολο, εις το οποίο επιπροστίθεται η υποδειγματική πηγαία ευγένεια του προσωπικού,η αρίστη δεοντολογία και το έκδηλο πνεύμα του σεβασμού προς τον φιλοξενούμενον

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, S B
Ο/η Alexandra G, other του Marpessa Smart Luxury Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ μας φιλοξενούμενε,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα θετικά σας σχόλια και τον χρόνο που αφιερώσατε για την καταχώρηση της κριτικής σας.
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε τους χώρους του διατηρητέου νεοκλασικού και μείνατε ικανοποιημένος από την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας. Η ομάδα του Marpessa λειτουργεί με πάθος και αφοσίωση για να παρέχει μια ξεχωριστή εμπειρία φιλοξενίας με αδιαπραγμάτευτο το κριτήριο της ποιότητας σε όλες του τις υπηρεσίες.
Θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Marpessa.

Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο τις ημέρες των Χριστουγέννων. Ότι λόγια κ να πει κάποιος,πάντα θα υστερούν μπροστά σε όσα προσφέρει το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Καθαριότητα,ευγένεια,ποιότητα,αισθητική,εξυπηρέτηση,τοποθεσία, όλα σε ΥΠΕΡΘΕΤΙΚΟ βαθμό.
Μπράβο Παιδιά! Εξαιρετική δουλειά σε όλα τα επίπεδα!!!! Θα το επισκεφτούμε ξανά. Χίλια μπραβο

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Evelynxin18
Ο/η Alexandra G, Reservations & Sales του Marpessa Smart Luxury Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητή φιλοξενούμενη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια και το χρόνο που αφιερώσατε για την καταχώρηση της κριτικής σας.
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που χαρακτηρίσατε εξαιρετική την εμπειρία διαμονής στο Marpessa.
Η κριτική σας μας τιμά ιδιαίτερα και αποτελεί κίνητρο για όλη την ομάδα του Marpessa να συνεχίζει να προσφέρει ποιοτική και αυθεντική Αιτωλική φιλοξενία.
Θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο μέλλον.

Με εκτίμηση και τις θερμότερες ευχές μας για την νέα χρονιά,

Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το προφανές ειναι πως πρόκειται για ένα ξενοδοχείο κόσμημα στην πόλη, που ξεπερνα σε αισθητική και υπηρεσίες πολλά στην κατηγορία του.
Η ανακατασκευη του κτιρίου καθώς και οι προσθήκες εχουν γίνει με απολυτο σεβασμό στο προυπαρχον. Ξεχωριζει η αισθητική στην διακόσμηση του εσωτερικού, τοσο των δωματιων οσο και του lobby, στο οποίο κάθε έπιπλο έχει τον χαρακτήρα του.
Στα δωμάτια δε, η διαρυθμιση καθοριζεται απο την αρχιτεκτονικη του κτιρίου με τον καλύτερο τρόπο ώστε να καθίστανται λειτουργικα και ευρυχωρα.
Τελος, το προσωπικό ειναι εξαιρετικό και φιλοξενο συμβαλλοντας σημαντικά στη συνολική εμπειρία του επισκέπτη.
Extra points!!: τα παιδικα κλινοσκεπασματα και το στρωμα αριστης ποιότητος στο παρκοκρεβατο.
Μικρο default: το υπόγειο πάρκινγκ που δεν συνίσταται για ογκωδη αυτοκινητα - αλλα υπάρχουν και εξωτερικες θέσεις.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Θεοδώρα Λ

Αγαπητή φιλοξενούμενη,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Marpessa για τη διαμονή σας στην πόλη του Αγρινίου, καθώς και για το χρόνο που αφιερώσατε για την καταχώρηση της κριτικής σας.
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε την διακόσμηση και τους χώρους του διατηρητέου αρχοντικού, που πλέον συνδυάζει υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις με τα πιο υψηλά ποιοτικά χαρακτηριστικά.
Η ομάδα του Marpessa λειτουργεί με πάθος και αφοσίωση για να παρέχει μια ξεχωριστή εμπειρία διαμονής και φροντίζει ο επισκέπτης να απολαμβάνει ένα αυθεντικό δείγμα της Αιτωλικής φιλοξενίας, με γνώμονα την υψηλή ποιότητα, την ευγένεια και το πηγαίο χαμόγελο. Τα θετικά σας σχόλια ενθαρρύνουν την προσπάθειά μας αυτή και σας ευχαριστούμε θερμά.
Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Marpessa.

Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα πρόσφατα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για το οποίο αξίζει κάποιος να επισκεφθεί το Αγρίνιο
Απο την υποδοχή μέχρι την αποχώρηση σε κερδίζει το προσωπικό του με την ευγένεια του και τη προθυμία του
Η αισθητική του ειναι απίστευτη και προσεγμένη μέχρι τη τελευταία λεπτομέρεια
Τα δωμάτια μεγάλα και άνετα τα στρώματα αναπαυτικότατα και η ηχομόνωση καλή
Το πρωινό εξαιρετικό ενώ στο ισόγειο του που λειτουργεί μια εξαιρετική καφετέρια και εστιατόριο (bistro 17)
Το ξενοδοχείο διαθέτει χώρο πάρκινγκ και παρέχει δωρεάν wifi
Απόλαυσα τη διαμονή μου και ελπιζω να μου ξαναδοθεί η δυνατότητα να το επισκεφθώ πάλι

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Gerasimos A

Αγαπητέ μας φιλοξενούμενε,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για την καταχώρηση της κριτικής σας.
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε την διαμονή σας στο Marpessa Hotel & Spa και την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας. Η ομάδα του Marpessa λειτουργεί με πάθος και αφοσίωση για να παρέχει μια ξεχωριστή εμπειρία διαμονής.
Όσον αφορά την κουζίνα μας, βασικός μας στόχος είναι η ανάδειξη της τοπικής γαστρονομίας και παραδοσιακών συνταγών. Οι πρώτες ύλες είναι βιολογικές που συλλέγονται από το δικό μας κτήμα και από επιλεγμένους ντόπιους προμηθευτές. Τα θετικά σας σχόλια ενθαρρύνουν την προσπάθειά μας αυτή και σας ευχαριστούμε θερμά. Θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Marpessa. Με εκτίμηση, Marpessa Team